Dior

Ár:   12 100-24 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2016. december 28.

Ár:   12 100-24 900 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: Rózsa, Orchidea, Tubarózsa, Narancsvirág, Zöld és fás jegyek, Ylang-ylang, Vanília, Szantálfa, Pézsma

0kosan

2014. május 8.

Tegnap bőszen szagolgattam, mert a Blaha Müllerben akciós (100 ml-s az 50-es áráért, 50-es a 30-as áráért), és nem volt rossz, de ez nem igazi, gondoltam, lehet, hogy ennyire megváltozott..? Akkor láttam meg, hogy "eau sensuelle" (ami koncentrációval még nem találkoztam, ha egyáltalán azt jelöli). Egy szó mint száz, ez sokkal kevésbé tetszett, mint a "rendes" Hynotic Poison, de hasonlított rá. Kevésbé volt édes talán, jobban virágos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 8.

diesel22

2014. április 12.

D&G The One és Jimmy Choo Flash keresztezése. Nem tetszik, nagyon émelyítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 12.

D&G The One és Jimmy Choo Flash keresztezése. Nem tetszik, nagyon émelyítő.

Odil

2014. január 25.

Nekem a Hypnotic Poison egy királynő (amikor éppen nem rosszulok be tőle. Bár de, csak akkor ő a felpimpelt Vörös Királynő, amíg én a dekoncentrált, triptől másnapos Aliz. Grr).
Az Eau Sensuelle pedig egy királynői jegyeket viselő, döglött virágcsokor.
Bocsi. ^^' :*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

Az Eau Sensuelle pedig egy királynői jegyeket viselő, döglött virágcsokor.
Bocsi. ^^' :*

kisgizike1980

2013. április 15.

Ezen parfüm a kedvencem. Ennél jobbat még nem találtak ki nekem!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 15.

Ezen parfüm a kedvencem. Ennél jobbat még nem találtak ki nekem!!!

Eduska

2013. április 14.

Szerelem első szaglásra. Már az üvegben is nagyon tetszett, de a bőrömön isteni,... főleg ahogy telt az idő, egyre jobb lett... Imádom:) És nagyon tartós.

Hát ő még mindig nagyon tetszik....egyszerűen gyönyörű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

Hát ő még mindig nagyon tetszik....egyszerűen gyönyörű!

Cory

2013. április 9.

talán még a sima hypnotic-nál is jobb! mindkettőt imádom, a pasim viszont érthetetlen okokból nem... pedig ennél szexibb illatot keresve sem lehet találni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

cingarela

2012. július 30.

Nos úgy néz ki, hogy ez a szépség a harmadik nagy parfüm szerelmem. Isteni, mély, meleg, édes, igényes, titokzatos, nagyvilági illat..........nagyon nagyon jól passzolunk egymáshoz!:))))) És igen, kizárólag csak esti viseletre ajánlott!:) 10 pont:)))

Nos annyit azért még hozzátennék, hogy leszáradásnál egy kicsit nekem túl szirupos, édes, de azért hozzáteszem, hogy most nyáron teszteltem a bőrön, ez viszont egy nehézbombázó szigorúan téli parfüm, biztos máshogy viselkedik télen a hidegben:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 30.

cingarela

2012. július 2.

Nekem Ő nagyon tetszik, sokkal jobban az anyaillatnál, valahogy hozzám jobban passzol:) A listámon ott szerepel a neve, ősszel majd beszerzem, addig meg a kis illatmintát szaglászom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 2.

petra9229

2012. június 25.

Először túl édes, tömény illatnak tűnt számomra. Abszolút nem voltam hozzászokva a hozzá hasonlókhoz, jobban kedveltem a frissebb, könnyedebb illatokat. Aztán kipróbáltam a bőrömön is, és eszméletlenül megtetszett! Valóban édes illat, azonban nagyon igényes. Tartós parfüm, több (rajtam akár 7-8) órán át lehet érezni. Óvatosan kell használni, elég belőle kis mennyiség is. Én inkább esti, mint nappali parfümnek mondanám.
Még csak hozzá volt szerencsém a Poison családból, így a többihez nem tudom hasonlítani :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 25.