Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2012. június 21.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Illatjegyei: zöld jegyek, bergamot,rozmaring, orgona, ylang- ylang, lilipm, jázmin, gyöngyvirág, boronia, amarillisz, szantálfa

Ár: 13 900,- Ft plusz posta , Eladó: Tamcsi
Állapot: 100 ml/ képen látható mennyiség, Helyszín: Veresegyház, fizetés: Átutalás után postázom vagy személyesen

radinm

2015. november 5.

Vakon vásároltam, izgatottan vártam. Soha életemben egy parfüm sem váltott ki belőlem ilyen mértékű undort. Egyszerűen elviselhetetlen, sokáig még akkor is forgott a gyomrom ha csak eszembe jutott, engem ezzel vallatni lehetne. Olyan gyorsan eladtam amilyen gyorsan csak tudtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 5.

sz.rita33

2014. március 8.

Szerintem a világ legletisztultabb illata. Annak ellenére, hogy EDT, hihetetlenül tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 8.

csildiko60

Korcsoport: >54
2013. április 19.

Ez az illat amit a kifújástól boldogsággal lehet viselni. Nem szúrós, nem émelyítő, nem túl zöld. Lágyan vesz körül. Jó lett volna, ha edp változatban is elkészítik Diorék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. április 19.

Cipriana

2012. november 28.

Fenséges gyöngyvirágillat! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 28.

Fenséges gyöngyvirágillat! <3

Alice83

2012. június 25.

Csodálatos gyöngyvirág illat..a vintage szerelmeseinek kötelező..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 25.

Csodálatos gyöngyvirág illat..a vintage szerelmeseinek kötelező..

Makk Zsuzsó

2012. május 31.

Nekem megvan már vagy 8 éve, és csak ünnepnapokon használom. Olyan az illat, mint a doboza: nem trendi, nem divatos, nem hivalkodó. Letisztult, időtlen, semmi rafinéria. Ez az az illat, amit akár egy tízéves kislány és egy nyolcvanéves néni is magára fújhat. Tökéletes.

Egyetlen negatívuma, hogy EDT, nem parfüm, ezért nem olyan tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 31.

Egyetlen negatívuma, hogy EDT, nem parfüm, ezért nem olyan tartós.

rozuska

2012. május 23.

Csodálkozom, hogy eddig még senki nem írt erről az illatról! Szerintem a legcsodálatosabb gyöngyvirágillat, amit valaha kreáltak. Több, mint 50 éves, de ha lenne egy ilyenem, akkor úgy spórolnék vele, mint még soha egyetlen illattal sem, hogy örökké jelen legyen a polcomon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 23.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance