Dior

Ár:   15 000 Ft, 26 000 Ft és 32 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2017. december 17.

Ár:   15 000 Ft, 26 000 Ft és 32 000 Ft

Fejjegyek: bogyós gyümölcsök

Szívjegyek: rózsa, bazsarózsa

Alapjegy: fehér pézsma

Ár: 10000Ft plusz posta , Eladó: Elena7
Állapot: 100/a képen látható mennyiség, Helyszín: Veszprém , fizetés: Banki utalás után postázom
Ár: 7000 , Eladó: lea6012
Állapot: 100 ml/20 ml, Helyszín: Budapest, IV., fizetés: Fizetés banki utalással, postával is küldöm

Kise

2018. szeptember 28.

Kipróbáltam, nem jön be. Nekem túl édes ez a parfüm. Irtó sokáig marad a bőrön, szó szerint levakarhatatlan. Többszöri szappanos, köztük férfi tusfürdős lemosás után is illatozom, mintha frissen fújtam volna magamra, miközben több mint 4 óra eltelt a fújás óta. Ez jó hír az illatot szeretőknek, de nekem nem. Ízlések és pofonok, ugye... Nos tartósság csillagos ötös, az illat az én virágos- friss- citrusos ízlésemnek egyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

brethalia

2018. szeptember 12.

Sokáig nagyon örültem, hogy a sminktermékek után legalább a parfümökre nem kaptam rá, persze néha megszagoltam ezt-azt. Hát, egyszer véletlenül pont ez a parfüm akadt a kezembe, és tudtam, hogy vége, megtaláltam az igazit. :D :)

Nagyon tetszik, hogy egyszerre édes gyümölcsös, virágos és púderes illat. Nagyon nőies, finom illat, szerintem ez a púderesség teszi fel az i-re a pontot. Nem is hasonlít a Miss Dior család többi illatához, számomra teljesen más (és sokkal finomabb) ez az illat.
Egy 10 millis fújós végefelé járok, és úgy tűnik, rajtam is működik, szóval a kívánságlistámon rajta van egy teljes üveg beszerzése. :)

Hogy őszinte legyek, nem tudom, bőrön mennyire tartós - eddig minden parfüm eltűnt rólam, vagy az én orrom szokja meg őket, nem tudom. Ám ruhán, hajon tartós, én is érzem még órák múlva is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Lin

2018. szeptember 8.

Az én bőrömöm szerencsére semmi köze nincsen az LVEB vonalhoz....... akkor nem tudnám elviselni! Egy az egyben MAUBOUSSIN Á LA FOLIE jutott róla eszembe, de a Dior mélyebb, egyátalán nem lineáris illat. Egyetlen édes illat amit el tudok magamon viselni és azonosulni tudok vele, meglepő módon nagyon tetszik, hideg illetve melegebb időben is. Az adagolásával vigyázni kell, hogy a környezetünk is szeresse az illatunkat. Én csak 1 fújcit használok belőle! Kifújás után pár percig nagyon “sokk”, de szépen finomodik, és elegánsan marad édes, kifinomult, csábító és harapnivaló is egyben. Érdekes én érzek benne egy ici-pici fanyarságot is, a rózsát külön nem érzem ki belőle. Csodálat és imádat van, remélem még sokáig!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

RenataB

2018. augusztus 6.

Hm hát hogy is kezdjem?
Az biztos, hogy rólam nem lehet lerobbantani, ezzel ő lett számomra hivatalosan is a legtartósabb parfüm, amit valaha magamon viseltem. Ez eddig így jó, viszont! Sokszor kaptam a kollégáimtól beszólást, hogy túl sok és ne fújjam be ennyire magam, de Isten a tanúm, hogy alig fújok ebből.
Na de nem emiatt nem szerettem meg. Van valami dohány illat benne, amit az itt kommentelők ezek szerint nem éreztek, szóval lehet velem van a baj, de én érzem benne és ez zavar. Mert nem szeretem. Sose szerettem, nem tudom melyik illatjegy ez, de nem jó, nekem legalábbis.
Szóval mi nem működünk jól. Elhasználom, de ezer másik kedvencem van rajta kívül, amiket sokkal szívesebben viselem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Hm hát hogy is kezdjem?

primrose

2018. július 14.

Szignatúra lett. Ez legalább érződik rajtam, habár ez sem sokáig. A Hermés az abszolút kedvenc parfümcsaládom, azonban a bőröm minden parfümöt pillanatok alatt bőrközelivé varázsol. A Dior képes hosszabban érződni, amellett valami varázslatos ez az illat. Nem csak kislányoknak, sőt. Szerintem ez nagyon rafinált, bátor, kedves, szerethető, különleges, érett nőkhöz tökéletesen illő illat, aminek a leszáradása férfias, és - ami nekem nagyon fontos - a Hermés Jour-jára emlékeztet. Hihetetlen ütemben fogy. EDT beszerzésén is gondolkozom emiatt nyárra. A Dior ház ezzel varázsolt el engem igazán. Ilyen rafinériát nem sokan tudnak.

Update: ha már egyszer megemlítettem a Miss Dior EDT-t... Hát nem. Coco Mademoiselle, sajnos. :( Nem ennek a gyönyörnek a nyári frissítőjét találtam meg benne - helyette a Dolce Gabbana The One EDT az új szerelem. :)
Update update-je: :) a The One EDP simogatóbb, nem harsány, mint az EDT, ami roppanós virágszirom illata, amit éppen akkor törtek össze. Aztán a Montale-ház kezd szorongató ütemben elvarázsolni... Hmmm. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 14.

a12smuk

2018. július 12.

Kifújtam...édes virágos kicsit bogyós...khmm
Aztán vártam,hogy jó legyen...és csak vártam és vártam,elvégre ez egy Dior....
Amíg vártam,ez jutott eszembe:
-Te miért nem szólsz,mikor orgazmusod van?
-Mert nem vagy itthon.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 12.

Kifújtam...édes virágos kicsit bogyós...khmm
Aztán vártam,hogy jó legyen...és csak vártam és vártam,elvégre ez egy Dior....
Amíg vártam,ez jutott eszembe:
-Te miért nem szólsz,mikor orgazmusod van?
-Mert nem vagy itthon.....

senskin

2018. június 18.

Édes gyümölcsös huncut leányka. Nem tudom, hogy komolyan vegyelek -e, vagy csak flörtöljek veled, de nagyon tetszel. Szeretnélek egy csepp ízt a nyakamra tőled, szeretnélek érezni közel a leheletemhez, Kellesz így -vagy úgy :Igent mondok Neked. :) S igazi nővé válsz, ha megízlelitek egymást...

Végre a kezemben tarthatlak, és körbeölellek. Különleges elegancia. Kifinomultsága tökéletes, mint viselőjének. Van benne egy jegy, amit csak benne érzek. Dögös, csábító, de romantikus. Egyedisége nem összehasonlítható mással, csak egy van belőle. Szeretném egyszer megvenni az egész szériát. Csodálatos szépség! :) ;) ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 18.

klau810614

2018. május 25.

La vie,Sí vonal semmi kétség de szerintem sokkal finomabb .A gyümis rész kíváló csak az a fránya rózsa ami nálam bezavar :( Nagyon tartós!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 25.

bobherceg80

2018. május 17.

Finom édes piros bogyós illat lenne,de van egy furcsa,hígítóra emlékeztető alapja,ami sajnos mindvégig jelen van, és agyon csapja az egészet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 17.

Andzsella

2018. március 17.

Wien Shopping City Douglas-ében járt ajándékként a kis kiszerelés a Bobbi Brown korrektorom mellé. Nem vagyok nagy parfümös és általában a minőségi (értsd nem dezodor hatású) férfi illatokat szoktam szagolgatni néha, furcsa szokásom :D de ez nagyon kellemes, virágos illatú, imádom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.