Dior

Ár:   15 000 Ft, 26 000 Ft és 32 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2017. december 17.

Ár:   15 000 Ft, 26 000 Ft és 32 000 Ft

Fejjegyek: bogyós gyümölcsök

Szívjegyek: rózsa, bazsarózsa

Alapjegy: fehér pézsma

Ár: 10000Ft plusz posta , Eladó: Elena7
Állapot: 100/a képen látható mennyiség, Helyszín: Veszprém , fizetés: Banki utalás után postázom
Ár: 7000 , Eladó: lea6012
Állapot: 100 ml/20 ml, Helyszín: Budapest, IV., fizetés: Fizetés banki utalással, postával is küldöm

erzsebet0304

2017. november 3.

Az első fél órában rajtam LVB hasonmásként viselkedik a fekete ribizli miatt :-)ezután málnásabb,rózsásabb lesz.Igazi tavaszi vidám hangulatú ,ám de nem komolytalan parfüm.Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 3.

Luna1024

2017. október 7.

Ez egy annyira gyönyörűségesen szép illat!!!! Varázslatos, én egyszerűen imádom! :) A Miss Dior-sorozatból eddig valahogy nem találtam olyat, ami igazán megfogna, az Absolutely Blooming azonban valamiért más, mint az eddigiek... Ha úgy tetszik, Ő a fekete (* sötétpink) bárány a sorozatból. :D Ez az illat ugyanis nagyon finom. :) Szándékosan nem mondom rá, hogy egyedi, ugyanis nem különösebben az: trendi is, édes is, de mégis van benne valami, ami kiemeli a mezőnyből, valami olyan, ami megfog és száz másik édesség közül is felismerhetővé teszi... Savanykás ribizlit érzek egyébként rózsával és vaníliával, nagyon szépen kidolgozott édes-bársonyos, ugyanakkor enyhén fanyar köntösben, tökéletesen eltalált arányokkal. Édes-gyümölcsös illat, de szerintem ritka igényesen az! Nem annyira visszafogott és klasszikusan elegáns, mint a sorozat többi tagja, hanem sokkal vidámabb, lendületesebb: igazi életigenlő, pimasz nőies illat, ami azonnal hatalmas mosolyt varázsol az ember arcára! Kellőképp cserfes, ugyanakkor romantikusan érzékeny is. Imádnivaló! :) Nekem a tavasz jut róla az eszembe, mert bár édesebb, mint amiket akkortájt használni szoktam, annyi élet van benne, mint a csicsergő madarak énekében, a zöldellő fű illatában, a napfény csillanásán a patakban... Egyszerűen jó kedve lesz tőle az embernek! :)

Az árát inkább le se írom (konkrétan niche-kategóriában mérik!), de valahogy akkor is összekuporgatom rá a pénzt, mert szeretnék egy ilyet a polcomra a szintén Dior-szülött Addict mellé! :)
Sok-sok csillag! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.

Sok-sok csillag! :)

ZiAn

2017. május 5.

Régóta szemeztem ezzel a darabbal, először úgy godnoltam a tavsz közeledtélvel már nincs is szükségem egy édes illatra, ráérek ezzel ősszel... De nem bírtam ki és örülök neki. Tényleg elég édes illat, mértékkel kell használni mert elég intenzív. Elsőre borzasztó tömény, idővel viszont kellemes édes illattá alakul át: Rendkívűl tartós. Inkább elegáns, alkalminak tartom, mindennapos használatra túl sok lenne. Párom egyenesen imádja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 5.

prunzsuzsi

2017. április 11.

,,Jólérzem magam ebben az illatban "
Az első mondat ami eszembe jut róla ez lenne😍
Mert amilyen elegáns a Miss Dior Edp(örök kedvencem),ez az Absolutely annál vidámabb pajkosabb lett a bogyós gyümölcsöktől. Igen talán kicsit elmentek a cukros divatirányzat irányába, mégsem az a gejl,szúrós vonal .
A reklámfilmje annyira jól sikerült ,aki nem látta nézze meg mert Natalie Portman igazi dögös csaj benne-:)
Bájos, boldogsággal körbeölelő kis illat , ezt érzem én is mikor rajtam van ☺️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 11.

,,Jólérzem magam ebben az illatban "
Az első mondat ami eszembe jut róla ez lenne😍
Bájos, boldogsággal körbeölelő kis illat , ezt érzem én is mikor rajtam van ☺️

Oil

2017. március 20.

Nagyon kellemes, edes,viragos icipicit fuszeres. Okosan kell a mennyiseget eltalalni. Sajnos sokan atesnek a lo tuloldalara es kiinyirjak a kornyezetuket azzal h nagyon sokat fujnak magukra. A kevesebb tobb, ebben az esetben!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

pearldiver66

Korcsoport: >54
2017. március 20.

Szerintem ez egy tökéletes alkotás! Èn első találkozásra beleszerettem! Egyszerűen imádom! Megbolonditanak ezek a típusú illatok! Rabja lettem ennek is! Gyönyörű világa van! Vidám,játèkos, friss,üdesèg ,vibráló,èletkedvet adó,elbüvölő! Van benne elegancia is,ezt szeretem!!!!! Tavaszra kiváló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. március 20.

necra

2017. március 17.

Csodálatos!!;!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 17.

Csodálatos!!;!

Ruzska2

2017. március 17.

Szeretem, a tesojaval ellentetben ez kifejezetten tetszik, csajos,mar mar tul edes ezen enyhitenek a gyumolcsok . Szamomra tokeletes meleg illat a teli idoszakban :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

HDR

2017. január 22.

Nálam kötött ki Piri mintája. :) És köszönöm neki, mert szerintem egyáltalán nem oly' rettenetes. Én isten bizony szeretem a virágos illatokat, ám ennek az eleje azért már nekem is sok(k) volt, de aztán jött egy kis eper vagy málna a háttérben, a virághalom balra el és tök jó kis cucc lett belőle.

Ui.: tenyleg eleg cukrossa szarad

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 22.

Ui.: tenyleg eleg cukrossa szarad

Eszterdobronte1992

2017. január 20.

Karácsonyi szerzemény, azóta csak ezt használom. 😊 kellemes, fűszeres, téli illat, ami olyannyira tartós, hogy mosás után is érzem a ruhámon. Nagyon maximum 3 fújás elég. Párom is imádja rajtam 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.