Dior

Ár:   15 000 Ft, 26 000 Ft és 32 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2017. december 17.

Ár:   15 000 Ft, 26 000 Ft és 32 000 Ft

Fejjegyek: bogyós gyümölcsök

Szívjegyek: rózsa, bazsarózsa

Alapjegy: fehér pézsma

Ár: 10000Ft plusz posta , Eladó: Elena7
Állapot: 100/a képen látható mennyiség, Helyszín: Veszprém , fizetés: Banki utalás után postázom
Ár: 7000 , Eladó: lea6012
Állapot: 100 ml/20 ml, Helyszín: Budapest, IV., fizetés: Fizetés banki utalással, postával is küldöm

HDR

2017. január 22.

Nálam kötött ki Piri mintája. :) És köszönöm neki, mert szerintem egyáltalán nem oly' rettenetes. Én isten bizony szeretem a virágos illatokat, ám ennek az eleje azért már nekem is sok(k) volt, de aztán jött egy kis eper vagy málna a háttérben, a virághalom balra el és tök jó kis cucc lett belőle.

Ui.: tenyleg eleg cukrossa szarad

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 22.

Ui.: tenyleg eleg cukrossa szarad

Eszterdobronte1992

2017. január 20.

Karácsonyi szerzemény, azóta csak ezt használom. 😊 kellemes, fűszeres, téli illat, ami olyannyira tartós, hogy mosás után is érzem a ruhámon. Nagyon maximum 3 fújás elég. Párom is imádja rajtam 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

egyedszilvi

2017. január 14.

Legújabb beszerezendő példány 😊.Istenien finom!Pont eléggé édes,gyümölcsös is,pézsmás alapon.Rózsát is kiérezni belőle.Szerintem ,persze mindenkinek más az ízlése 😊 ez most tökéletes!Vegre egy ,mely megsem Poison girl vonal(de hasonlóságot mutathat cukrossága végett)ami megmarad rajtam,ráadásul 5 órát biztosan tombolva.Ennek nagyon örülök.Telre kellemes finomság!

Imádom!!!
Pár hete majdnem mindig őt fújom,annyira!
remélem leszokom kicsit róla :) mi lesz a többiekkel? :) :) :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 14.

Imádom!!!
Pár hete majdnem mindig őt fújom,annyira!
remélem leszokom kicsit róla :) mi lesz a többiekkel? :) :) :)

zsokaw

2016. december 12.

Nos, hát valóban a mai "trendnek" megfelelő édes gyümölcs-koktél. Kifújáskor nem az igazi, de aztán a szépen lassan kibontakozó jegyek nagyon tetszenek rajtam. nem mondom azt, hogy ezentúl Ő lesz a kedvenc, de végre egy Miss Dior, ami megmarad rajtam.
...hát, Csajok, ez a MISS nagyon jó rajtam! Vennem kellett egy kis üveggel! Tessenek kipróbálni bőrön -nem teszt csíkon- , és megtapasztaljátok, hogy ez nem egy szimpla kis divat-illat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 12.

szandracska

2016. november 29.

Na azóta megszagoltam, hát...... nagyon nem. Ez egy kicsit borzasztóra sikeredett.

Mennyire hasonlít a sima Blooming Bouquet-ra? Azt imádom, csak a tartóssága... :( Viszont, ha tényleg ilyen LVEB, akkor inkább nem... azt utálom :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

Piri11

2016. november 28.

Édes, kis tündi-bündi illat. Semmi eredetiség, semmi korszakalkotás. Dior-ék úgy döntöttek, hogy lehúzzák magukat a WC-n. Sok sikert ....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 28.

illatvarázs*

2016. szeptember 26.

Nem éppen az egyediség példája ez a kisasszonyka. 1 óra leforgása alatt 4 másik illat ugrott be. Kezdetben La Nuit Tresor , majd volt egy kis Black XS érzetem, aztán jött egy kis Miss Boucheron (akkor nagyon érvényesült a gránátalma), majd bő 1 óra elteltével rajtam is előbújt a Sí vonulat.
Nagy átváltozáson ment át. A kezdeti tompa édesség után, jó kis édes pacsulis oldalát mutatta (ekkor tetszett a legjobban), majd kezdet átváltozni fanyar gyümölcsös illattá, végül lett belőle édes, ribizlis illat.
Összességében nem rossz, de nem is tud semmi különlegeset.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

Összességében nem rossz, de nem is tud semmi különlegeset.

beder810

2016. szeptember 25.

Az aki azt várja,hogy egy friss-virágos illatot kap az nagyooon fog csalódni s inkább ki se próbálja.Én már tudtam,hogy mit várhatok,milyen lesz s mivel engem nem fogott meg eddig egy Miss Dior sem kivétel a Le Parfum amit istenítek,ez jó fogásak tűnt s isteeeeneeeem nagyooo finoom.Annyira jól esett érezni,anyira kellett,hogy nem tudtam ellenállni.Az biztos,hogy néhán illatjegy hiányzik mint pl.praliné,vanília,karamel.Ay biztos,hogy a nyitány egy igazán friss légiesen üde málna bomba szinte már harapnivaló,de aztán bizonyos idő elteltéve elkezd édesedni,mélyülni,előkerül az igazi arca.Volt egy interjú Demachy-val s ott azt mondja ,hogy idézem " Igen,ott a rózsa,érzem benne a rózsát,nagyon virágos"........,hááááá´t babám ha ez friss virágos akkor pálmafa vagyok tövestül,nem állítom,hogy nem lehet érezni a rózsát de nem olyan ,hogy orrbavágna,ahhoz nagyon figyelned kell.Engem kísértetiesen hasonlít a La Nuit Tréror-ra,azoknak bátran ajánlom,s én is ezért mégjobban imádom.A kitartás az eszményi 24+ simán tűrte,úgyhogy megéri a pénzét.A doboz az üveg isteni,nagyon tetszik s mostár kettő van,JEEEEEE.Kitűnő választás mint őszi-téli illat az édessége miatt,s ez is kellemesen fog zengeni hidegebb időben.
Most az emberek (néhány) le fogja róla húzni a bőrt(rendesen megskalpolják),mert édes de ez volt a Miss Dior Chérievel is.DE ha egyszer már nem fogják gyártani akkor ez is egy "masterpiece" lesz amit agyba-főbe fognak dicsérni,eljön az ideje,de én már most beállok a sorba s imádni fogom.

UPDATE+ÚJ FEJLEMÉNYEK:
Bátran mondhatom s merészen,hogy ez sem Sí ahogy azt mindenki állítja sem La Nuit sem LVEB sem ilyesmi.
Miért?Néhány napig mást hordtam sokkal édesebbet aztán frisebbet s aztan megint ezt.Mindig más arcát mutatja az biztos.Meleg időben igenis édes volt igazi koppintás(la nuit) de így ebben a hidegebb időben ott van s igenis OTT VAN a Miss Dior patchoulis alapja.
A nyitány igazán jàtèkos friss málna édes jegyekkel.Aztán amikor elkezdene émelyítően édes lenni előbukkan a pacsuli s hihetetlen de ott van.Ki kell próbálni az biztos.Nem éreztem a rózsát ..............eddig.Ott van hölgyeim és uraim de hihetetlen szappanos-rózsa.IGEN KÉREM SZAPPANOS!!Próbáljátok ki fújjàtok be magatok a legédesebb illatotokkal s utána a kezetekre az Absolutely Bloomingot-meglesz mindenki lepődve.
Én is megvoltam de nagyon.
Valami új ez is bizony de kell neki időt hagyni s ismerkedni vele.
A kitartása az fantasztikus,sőt mi több bàmulatosan isteni.
S kérem figyelem ez az igazi LUXUS amikor a pénzedért élvezheted az illatot magadon NAPOKIG.
Összefoglaló:Ez egy igazán felcsavart fura illatocska.Úgy írnám le,hogy szappanos-rózsás àgyon pihen a cukros málna s a fekete ribizke körbefogva érzéki pacsulival.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

UPDATE+ÚJ FEJLEMÉNYEK:
Én is megvoltam de nagyon.
Valami új ez is bizony de kell neki időt hagyni s ismerkedni vele.
A kitartása az fantasztikus,sőt mi több bàmulatosan isteni.

moonlitnight

2016. szeptember 24.

Kinek mire hasonlít, nekem se a Sí-re, de Bellére, se La Nuitra, de az igaz, hogy körülbelül ezekbe az illatcsaládba tartozik, iszonyatosan kellemes komfortillat, nekem olyan mindennapi kis szaladgálós, amikor nem vágyik az ember semmi csavarra (na Dior fanék most fognak felkoncolni). Tény mi tény, hogy eléggé édes, nem a vaniliásan-tonkababosan, hanem virágosan-cukrosan, ezek miatt én 4 pontot is adnék szívem szerint gondolkodás nélkül, függetlenül attól, hogy tetszik-tetszik , de értjük na, ellenben ami miatt mégis meg kell adnom az 5 csillagot az a tartóssága, mert az valami brutál, és az még hagyján, hogy tartós, mert vannak tartós parfümök, de ez virágos-gyümölcsös? létére tartós. És a legvégére be kell vallanom valamit töredelmesen, hogy 5 óra után tényleg kicsit la vie est belle, de talán annál kicsit púderesebb, virágosabb. Megkívántam nagyon, de remélem, hogy nem fogjuk elcsépelni. Elegánsnak semmiképpen nem elegáns illat, olyan kis Miss.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

nyarigabi

2016. szeptember 23.

Szerintem is inkább Armani Sí vonal. Imádom a Miss Diorokat, de ő nem lesz az enyém.(Bankkártyám megkönnyebbült sóhaját hallom a táskámból). Inkább újraveszem a Miss Dior EDT-t tavasszal.

Upd. Ahogy telik az idő a Sí alól előbukkan a Miss Dior edp. Lehetett volna a Dior merészebb ezzel az illattal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.