Dior

Ár:   15 000 Ft, 26 000 Ft és 32 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2017. december 17.

Ár:   15 000 Ft, 26 000 Ft és 32 000 Ft

Fejjegyek: bogyós gyümölcsök

Szívjegyek: rózsa, bazsarózsa

Alapjegy: fehér pézsma

Ár: 10000Ft plusz posta , Eladó: Elena7
Állapot: 100/a képen látható mennyiség, Helyszín: Veszprém , fizetés: Banki utalás után postázom
Ár: 7000 , Eladó: lea6012
Állapot: 100 ml/20 ml, Helyszín: Budapest, IV., fizetés: Fizetés banki utalással, postával is küldöm

isetev

2016. szeptember 23.

Szerintem sem hasonlít a Tresor la Nuit-ra, akkor inkább a Sí-re.
Nekem nagyon bejön, isteni finom, lágy, édes, de nem túlzottan.
Kívánságlistás:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

Szerintem sem hasonlít a Tresor la Nuit-ra, akkor inkább a Sí-re.
Nekem nagyon bejön, isteni finom, lágy, édes, de nem túlzottan.
Kívánságlistás:-)

krémparádé

2016. szeptember 22.

Nem, nem, nem! Nem hasonlít a Trésor la Nuit-re. Az a kedvencem, ezt viszont nem tudnám egyáltalán viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

laracroft

2016. szeptember 21.

Monsieur Demachy nem tudom hol érzi benne a rózsát. Nekem úgy tűnik, mintha vett volna egy kis La vie est belle-t, egy kis Armani Si-t, némi Black Opiumot, amit boszorkányedényében összekutyult, és az egészet nyakon öntötte volna La Nuit Tresorral. Ilyenkor értem mit is jelent pontosan Zólyomi Zsolt azon nyilatkozata, miszerint a nagy divatházak olyan megrendeléseket adnak a parfümőröknek, hogy "legyen olyan, mint a tavaly legtöbbet eladott parfüm".
Finom, édes, gyümölcsösen gourmand illat, de teljesen belesimul a mai trendekbe, semmi egyediséget nem látok benne.
Az üvege gyönyörű, a tartósság és a hatósugár is brutális rajtam. A minőséggel nincs gond, csak a kreativitást hiányolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

boghyca

2016. szeptember 21.

Nekem is volt szerencsém hozzá. A Blooming Bouquet nagyon tetszett, de nem vásároltam meg hiszen ennyi pénzért elég lagymatag a tartóssága....reméltem, hogy ez jobb lesz annál. Itt viszont nem egy lehelet finom, és frissecske illatról van szó, hanem egy picit nehezebb és összetettebbről. Tetszett a fincsi málnás indítás, és maga az intenzitás. Később ahogyan leszáradt felfedezni véltem benne további gyümölcsöket is. Összefutott a nyál a számban, és az én bőrömön egy idő után ismerős illat jelent meg. Igen, ez nem volt más mint Lancomék "éjszakai kincse". Mindenképp harapni valóan finom egy mű. Akinek esetleg nem annyira jön be a La Nuit Tresor, próbálkozzon meg ezzel. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

borbasemese

2016. szeptember 13.

Engem emlékeztet a Guerlain egyik parfümére. Egyébként valóban gyümölcsös illat, nyomokban virágos elemekkel. Hosszan tartó, mégsem tolakodó illat, el tudom képzeli viselését bármelyik évszakban. Véleményem végére viccesen megjegyzem, engem még emlékeztet régi nagy kedvencemre az Oriflame Bahia Sunset parfümre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

szeliger

2016. augusztus 26.

A szokásos sikkes, egészen súlyos üvegben, a műanyagkupakon ezüstszínű masnival dobták piacra a sorozat legújabb flankerét. Jobban örültem volna, ha megmaradnak a virágosabb vonalnál, ebben a parfümben a virágok kevésbé hangsúlyosak. Annál inkább a gyümölcsök, málnás, piros bogyós illat, de nem a friss gyümölcsök zamatával, hanem cukros, édes likőrös jelleggel. Megbízható hatósugár, igen jó tartósság jellemzi, de nekem a likőrös vonulat eltúlzott (legalábbis az első két órában), nem kényelmes viselet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.