Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: beder810, Módosítva: 2017. október 4.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

A Miss Dior EDP legújabb, 2017 szeptemberén megjelenő verziója, a kampány arca Natalie Portman. A parfüm megálmodója a Dior parfümőre: Francois Demachy, aki egy elegáns, virágos kompozíciót szeretett volna létrehozni, a különböző rózsafajták elragadó illatával a főszerepben.

Fejjegyek: citrom, mandarin, rózsaszín bors

Szívjegyek: grasse-i májusi rózsa, damaszkuszi rózsa, jázminlevél

Alapjegyek: paliszander rózsafa, pacsuli

Ár: 2,5ml/ 1.000ft 5ml/ 1.700ft 10ml/ 2.900ft + Posta , Eladó: nina 69
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből 2,5 - 5 vagy 10ml üveg vagy pattintós parfümszóróba., Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten a XI. kerületben személyesen is átvehető vagy előre utalást követően ajánlottan postázom.
Fújósok Dior Black Opium Tresor Nude
Ár: 1800.-/3400.- , Eladó: Iszike
Állapot: 5ml/10ml, Helyszín: Veszprém , fizetés: Postán maradó/Fox

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Lencse95

2019. január 25.

Miért kellett ezt megváltoztatni? Igazán szólhattak volna előre és akkor veszek belőle több üveggel..:D Annyira különleges, finom illat volt nem tudom találok e hasonlót egyszer... Most ilyen édes kellemetlen illat lett, ja és nem tart sokáig.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 25.

BLili

2018. december 16.

Nagy csalódás ez az új változat, a régi maga volt az elegáns nő, Az illat számomra, ez a megújult változat nagyon mély szaglászás után sem hasonlít kicsit sem. A régiért én szinte bármit megadnék, csak hogy még egyszer megszagolhassam, ezt meg nem venném, leginkább büdös szerintem. Nem értem, hogy miért kell valamit megvaltoztatni, ha egyszer annyira jó és népszerű is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Timi27

2018. október 27.

Nemrég rendeltem egy kis mintát belőle.. de lehet eladásra fog kerülni.. én nem nagyon szeretem az édes illatokat, de aki kedveli őket , az tehet egy próbát vele..elsőre nekem a Valentino Donna Acqua jutott eszembe, majd később , ahogy kezdett leszáradni, a Lancome Hypnose Senses-jét érezetem...de az édessége akkor is megmaradt mellette.. rajtam így múködött...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 27.

Bigris

2018. október 9.

Nem ismerem az illat előző verzióit, így nincs ami befolyásoljon a véleményezésben.

Nem tudom miért, nekem ez egy igazi elegáns, kiskosztümös illat. Kb. két hónapja próbáltam először drogériában papíron. Ott tetszett az illat, ezért a kézfejemre is fújtam belőle, aztán azzal a lendülettel mentem is tovább. Amikor nem sokkal később kijöttem a boltból, valami isteni finom, púderes, virágos, elegáns illat lengett körül. Imádtam. Elég sokáig tartott a kezemen, papíron még napokig szagolgattam. Akkor eldöntöttem, hogy lesz ilyen parfümöm. Ma megint jártam a drogéria környékén a legnagyobb nyári melegben. Megint fújtam magamra egy kicsit. Felfújás után valami visszataszítóan erős rózsaillatot éreztem. Csak rózsát. Semmi mást! Nem emlékszem rá, hogy az első próba alkalmával ennyire domináns rózsaillatot éreztem volna. Azt hittem összekevertem valamelyik másik változatával. De nem. Másfél-két óra is eltelt, mire lecsendesedett az erős rózsás vonal és felbukkant a várt elegáns illat. Azt kell mondjam még mindig nagyon tetszik. Egyfolytában a kezemet szagoltatom, úgyhogy szerintem szülinap-névnap-karácsony vonalon ezt fogom kérni ajándékba. Hacsak addig fel nem bukkan az őszi Joy- vagy Glamour-napokon egy olcsóbb példány, mert nagyon nem olcsó. Az már más kérdés, hogy az utóbbi hónapokban annyit keresgéltem az illatomat, hogy a 100 ml-es árának a többszörösét költöttem olyan parfümökre, amelyeknek egy része végül nem is vált be.

Up: A 2018. augusztus 9.-i véleményem után rendeltem a N-ról egy 5 ml-s fújóst, és ma megérkezett végre a 100 ml-s üvegem :-) Még mindig gyönyörű illatnak érzem. Lehet, hogy a 100 ml "örök élet és még két nap lesz", mert nagyon tartós és erős. Reggel max 2 fújás - még ennyivel is húzom a csíkot - és még este is érzem az illatát. Kabátujjon kb. két hétig volt ott az illata.

Közben az összehasonlítás kedvéért itt KM-en vettem egy 2012-es Edp-t is. Az közel sem tetszik annyira, mint ez. Az is szép, de inkább ez való nekem.
Marad az öt csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 9.

Marad az öt csillag.

Biamaki

2018. október 9.

Kell, megveszem! Viszont nagy dilemmám van. Ismerem az illatot nagyon régen (gondolom a régebbi kiadását) és mindig vágytam rá de szándékosan távol tartottam magam tőle elsősorban az ára miatt. Meglepődve láttam, hogy a rossmannban is árulják. A kezemre fújtam kicsit és megállapítottam, még mindig szerelem. Kellemes, kicsit fanyar, picit száraz mégis finom nőies, pont ahogy szeretem és ismerem. Napok óta érzem a kabátom ujján, még a csuklómra is tapad belőle minden nap. Igen, hasonlít a Coco M-hez de az rajtam nem működik. Megszületett hát az elhatározás, hogy kell nekem. Gondoltam előbb felmérem, hol mennyi az ára. Tegnap bementem a Douglasba és fújtam ismét a csuklómra. Egyértelműen mást éreztem! Édes mint a dög!!! Miért??? Talán másik évjárat??? Vagy mi van??? Sajnos megint igazolódott az elméletem a Douglasos teszterekkel kapcsolatban.... sokadik alkalom, hogy más a teszter illata mint máshol. Nagyon mérges vagyok! Irány vissza a rossmann!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

GeoNautic

2018. augusztus 13.

Vele ma találkoztunk a Douglasben. Fújtam belőle a kézfejemre, sétálgattam jó ideig, ismerkedtünk és nem tetszett. Csodálkoztam is, hogy lehet, hogy ennyi rajongója van, egyáltalán nem értettem. Hazajöttem, kézmosás, lazulás, minden, egyszer csak felfigyeltem egy szokatlan illatra - hé, mi ez?! Keresem-kutatom, egyszer csak bevillan a felismerés, hogy én bizony ma teszteltem őt. Szép lassan hozzám idomult, mostanra már egy csoda. Megértelek benneteket. Vissza fogok menni érte. Köszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Ferita

2018. augusztus 11.

Kb 1 éve gondolkodtam a megvételén,de valahogy mindig mást vettem helyette. Miután megvettem egy üveges maradékot kiderült,hogy az még a régebbi verzió. Bánatos voltam és a férjem nem bírta elnézni így megkaptam ezt is.
Valahogy sosem működtek rajtam a rózsás illatok,de a citrusokkal vegyített rózsa passzol hozzám.
Nagyon tartós,elég 2 fújás,hogy ne dőljön ki a környezetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Nagyon tartós,elég 2 fújás,hogy ne dőljön ki a környezetem.

kolozsve

2018. július 14.

Ajaj, ajaj! Nagy a baj! Itt az új szerelem :)! Holnap futok is érte! Aztán visszafelé is futok. Leírom mi van. De tuti rózsaszín felhő! Addig meg gondolkodom, hány csillagot lehet adni. De szerintem sokat, nagyon sokat. Egy egész rajt :)!
Köszönöm Márti és köszönöm Mariann!
Ja, és holnap már írok valami normálisat. Úgy, mintha az lennék ;)!
Update:
Sajnos nem lettem okosabb :(. Egyszerűen szerelem, nem nagyon tudok mást írni! Talán eddigi legjobb parfümöm. De az tuti, hogy a legtartósabb, és nem csak ruhán. Egyszerűen nekem alkották :). Tesóm is mindig mondja, hogy milyen finom illata van, és hogy mennyire illik hozzám. Mivel a szerelmemet Mókusnak hívom, csak annyit írok, hogy Ő kismókus. Csak aztán nehogy legyenek tényleg kismókusok....:)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 14.

Köszönöm Márti és köszönöm Mariann!
Ja, és holnap már írok valami normálisat. Úgy, mintha az lennék ;)!
Update:

bobherceg80

2018. május 18.

Enyhe hajlakkos indítás után sokáig jellegtelen illat,aztán finoman beédesedik.Szerencsére nincs meg az a hígítóra emlékeztető alapja,ami ennek a parfümcsaládnak szinte mindegyikére jellemző.A lecsengése már kifejezetten finom.
Viszont az illatjegyeket,amiket ígér nem találom benne,sem a citromot,sem a rózsát...na jó,talán kicsikét a rózsát igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 18.

Piri11

2018. április 27.

Mi ez a szar? Nagy elánnal ma magamra fújtam belőle, mert ugye mindent ki kell próbálni alapon. Totális tucat vackot sikerült összehozni ismét a Dior háznak. Gratula érte. Csak így tovább ... 1 csillag se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 27.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.