Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: beder810, Módosítva: 2017. október 4.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

A Miss Dior EDP legújabb, 2017 szeptemberén megjelenő verziója, a kampány arca Natalie Portman. A parfüm megálmodója a Dior parfümőre: Francois Demachy, aki egy elegáns, virágos kompozíciót szeretett volna létrehozni, a különböző rózsafajták elragadó illatával a főszerepben.

Fejjegyek: citrom, mandarin, rózsaszín bors

Szívjegyek: grasse-i májusi rózsa, damaszkuszi rózsa, jázminlevél

Alapjegyek: paliszander rózsafa, pacsuli

Ár: 2,5ml/ 1.000ft 5ml/ 1.700ft 10ml/ 2.900ft + Posta , Eladó: nina 69
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből 2,5 - 5 vagy 10ml üveg vagy pattintós parfümszóróba., Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten a XI. kerületben személyesen is átvehető vagy előre utalást követően ajánlottan postázom.
Fújósok Dior Black Opium Tresor Nude
Ár: 1800.-/3400.- , Eladó: Iszike
Állapot: 5ml/10ml, Helyszín: Veszprém , fizetés: Postán maradó/Fox

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

micsmics

2018. április 3.

A 2011-es Miss Dior Cherie a kedvencem volt, imádtam, valószínű azért, mert rajtam/nekem CM jellege volt, az pedig a Van Volt Lesz Parfüm. Aztán, ahogy az ilyenkor lenni szokott, megszűnt, lett helyette Miss Dior, 2012-t írunk ekkor. Nem volt már az igazi, így kihagytam. A múlt szerdán viszont azt láttam, hogy az egyik drogéria jó kis parfüm akciót csinál húsvét alkalmából, így nagyon jó áron hozzá lehetett jutni. Gyorsan kosárba be, örömködés, vállveregetés. Másnap pánik, ekkor jöttem rá, hogy újra megváltoztatták, 2017 szeptemberében, és hát a fragin eléggé lehúzták. Irány a parfüméria, fújás a csuklóra, és bummmm. Mint akit pofonvágtak. Rózsa, meg rózsa, meg talán még rózsa. Hazáig törtem a fejem, most mit csináljak. Megpróbáltam lemondani a rendelést, de lecsúsztam, már feladták, de nyugi, mondja a vevőszolgáltos fiatalember, ne vegyem át, és ennyi. Jó. Pakolásztam itthon hosszú órákkal később, és ahogy jöttem-mentem, mindig megcsapott valami isteni jó illat. Vadászkutya üzemmód be, a kabátom ujja árasztotta az illatot, a Miss Dior 2017-et. Szombaton új próba, azóta rágom a küszöböt mikor ér már ide. Azt gondolom vele az a jó megoldás, ha nem az elődjeihez hasonlítjuk, mert tök más. Ha viszont önálló illatként kezeljük, akkor egy félelmetesen tartós, finom, puha, elegáns parfüm, ami ízig-vérig Dior. Mínusz pontról csillagos ötös lett két nap alatt. Azt hiszem nagy szerelem lesz ez köztünk.....❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 3.

Ildiko9

2018. március 20.

A Miss Dior 2012-es változatot nem ismerem, így nekem sincs összehasonlítási alapom. Őszintén megmondom, mostanában olyan parfümöt nem vásároltam, ami ennyire kaméleonként változtatja az illatát. A kifújás erős citrusos, akár a felkelő nap ígérete. Mint amikor teli vagytok energiával, tudjátok, hogy a mai nap jó lesz és minden amit terveztek meg fog valósulni. Nekem egy kis energiabomba.
Majd jön a dolgos nap, amikor a tervek valóra válnak és rózsa-rózsa, de valami elképesztő eleganciával. Nem is tudnám korosztályhoz kötni, mert szerintem ez lehet ugyanúgy fiatal és magabiztos lány illata, mint egy érett karrierista nőé. Ez hosszú órákig elkísér (nálam 6-7 óra volt), majd este, mikor lenyugszik a nap, nekem olyan érzésem volt, mintha finom vaniliaágyon megpihenne. Nem kér számadást, nem nyújt be számlát, csak végigpihensz az ágyon, tudod, hogy innen nyugalom van. Relax. Csodás leszáradás, csodás nyugalom.
Nem gondoltam volna, hogy vásásolok egyszer egy Miss Diort (főleg, mert elvben pafüm-stopp van/lenne), de ez jól esett a lelkemnek.
Összességében, vidám, magabiztos, szexi, alkalmi, elegáns, és flörtőlős, akár farmerhez, akár kosztümhöz, akár reggel,akár este..jót fog tenni a lelketeknek. Főleg, akik így szeretik a rózsát, mint én. Tartóssága 8 óra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 20.

csakmoni

2018. február 2.

Nem használtam az előző Miss Dior-okat, így nem tudom összehasonlítani velük.
Ha nagyon kritikus hangulatban lennék, azt mondanám, egy édes illat a sok közül, nem sok egyediség szorult belé. Ha megengedőbb kedvem van (mint ma), akkor az a véleményem, hogy sokan fogják szeretni, mert egy szép, nőies, igényes illat, megfelelő hatósugárral és tartóssággal. Kedvtelve szagolgatom magamon, pedig édesre, főként rózsás édességre nem szoktam mostanában kedvet kapni. Szerintem mindenki találhat benne kedvére valót, egy kis gyümölcs, egy kis virág, egy kis fás jelleg, egy kis pacsuli. Aki kedveli a lágy, nőies, édes illatokat, és nem valami különlegességet keres, csak egy szép parfümöt a mindennapokra, annak érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 2.

Nem használtam az előző Miss Dior-okat, így nem tudom összehasonlítani velük.

Dormir

2018. január 6.

A Miss Dior vonal kivéreztetésének legutolsó mellékterméke.
Nem rossz, ha csak ezt ismerném, de akkor is csak ócccsssssó, minennaprajóleszelfújkodni kategóriában indulhatna.
Diornak , ennyi pénzért, egy nagy nulla. És iszonyat szívfájdalom, hogy emiatt a rakat semmiért szüntették meg a szignatúra illatomat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 6.

A Miss Dior vonal kivéreztetésének legutolsó mellékterméke.

Cintia04

2017. december 17.

Annyira szép illat! . Pedig az elején a rózsaszín bors nagyon dominál rajtam.. de valahogy olyan finoman és szépen teszi, hogy nem taszít és nem is nyom el. Ahogy tisztul és kibontakozik a bőrömön előjön a finom és selymes rózsa de azért az a pikantéria az a borsosság ott marad mindvégig emiatt számomra nagyon izgalmas illat és nem csap át egy végtelenül unalmas és semmitmondó pacsulis kis virágillattá. Sajnos a 2012-es verziót még nem ismerem így jelenleg csak egyedüli illatként tudom minősíteni és nincs hasonlítási alapom. Mivel nem egy riasztó édes és nem is egy semmitmondó kis virágillat így szerintem bármilyen korosztályt magához tud vonzani, olyan kortalan. Kellemes és kedves kis illat olyan jó viselni de tény ha dögökre van szükségünk vagy hódítani akarunk ez erre nem alkalmas! Ez tényleg olyan kis " Miss" illat! Tartóssága rendben még másnap is érzem a hajamban és bőrömön is egész napos. Jó kis illat ez. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

Redrosebunch

2017. november 26.

Az alábbiakban bemásolom a 2012-es változathoz írt véleményemet, amit azért ott osztottam meg először, mert a 2012-es változatba szerettem bele, de a 2017-est vittem haza. Nekem mindkettő tetszik és nagyjából hasonló érzéseket váltanak ki belőlem. De talán azért a 2017-esnél döntöttem el a vásárlást, mert kevésbé fiatalos, cukormázas, kevésbé “miss”. Volt olyan komment (a 2012-esnél, jogosan), hogy miért keverjük a kettőt, nem ugyanaz. Ez így igaz, de mivel ez a 2012-es parfüm újradolgozása, a kettő nem választható el egymástól, mert az alapgondolat ugyanaz. Ezért szerintem nem probléma, ha keverjük a véleményeket, pláne, ha mindkét verzió 5*.
És a korábbi véleményem a 2012-es verziónál, ami itt is megállja a helyét:
“Nekem ez a parfüm, a PARFÜM. Nagyon sokáig csak szagolgattam és néha befújtam magam a parfümériákban, mert nem tudtam elszánni magam a vásárlásra. Azt hiszem azért, mert a nevében benne van a Miss, ami lehet, hogy hülyeség, de visszatartott a vásárlástól. Azt gondoltam, hogy kicsit édes és ezért talán túl fiatalos. Aztán megjelent a 2017-es kiadás, ráadásul rájöttem, hogy egyidős vagyok a reklámarccal és elszántam magam. A gyengém a rózsa illata egy gyerekkori emlék miatt és a citrus egy kamaszkori miatt. Ez a parfüm egyszerre virágos, citrusos, kifinomult, nöies és púderes. Amikor befújom magam mindig az jut eszembe, amikor gyerekkoromban egy stewardess elment mellettem a reptéren, elegánsan, púderfelhőben, bőröndöt húzva, ami akkoriban sokkal előkelőbb pozíció volt, mint manapság. Mindenki megdícséri rajtam ezt a parfümöt, és két csepp elég ahhoz, hogy egész nap illatfelhőben fürödjek. Azt hiszem az a megfelelő leírás, hogy luxus érzésem van tőle, amit kevés parfümnél tapasztaltam. Sokan hasonlítják a Chanel Mademoiselle-hez, de szerintem a Miss karakteresebb és kevésbé populáris.”

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 26.

És a korábbi véleményem a 2012-es verziónál, ami itt is megállja a helyét:

RenataB

2017. november 18.

Abszolút kedvenc.
Amikor magamra fújtam nagyon nem tetszett, el is sétáltam a polctól, gondoltam... Egy újabb túl virágos parfüm. De amikor sétálgattam kicsit, felfigyeltem valami finom illatra, először nem esett le, hogy ez én vagyok, az amit az előbb magamra fújtam az nem ilyen jó. Aztán rájöttem, hogy de! Azóta teljesen beleszerettem. Kicsit édeskés, de azért van benne valami izgalmas. Mondjuk lehet, hogy a két rózsa, mert én minden parfümöt szeretek, amiben az van. Sajnos egyenlőre a pénztárcám nem engedi, hogy megvegyem, de tervezem, hogy Karácsonyra megveszem, idén jó voltam. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Abszolút kedvenc.

Regi84

2017. szeptember 18.

Nem vagyok oda a Miss Diorokért, de ez most tetszik. Elsőre furi volt, az a szokásos virágos semmilyen gyengécske illat, ami sajnos elég erősen érződik... Szerencsére ez nagyon pozitív változásokon megy át, kimondottan kellemes, virágos, kicsit inkább őszi-téli édeskés lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

b0rzi

2017. szeptember 15.

Up: van egy kis "trükk", amivel minden illat tartósabb és erősebb, az pedig az, hogy a bőröd bekened vazelinnel, mielőtt ráfújod az illatot. (meg még van pár, de az most mindegy)
Na. Így valóban tartósabb, időről-időre körülleng... CSAK ÍGY ******** ÉDES, annyira, hogy lassan rosszul vagyok tőle. Még több csillagot levonok.
Mellesleg a kampányszöveg: "and you? What would you do for love?" hát biztos nem szúrnék el egy jó parfümöt ilyen gyatra illattal...

Igazából már azért le tudnék vonni egy csillagot, mert kiszorította a 2012-es miss diort, de inkább csak azért vonok le, mert nem méltó utódja. Nem csak illatban, tartósságban sem. Sokkal hamarabb elillan, és bár még bőrön érződik, annyira azért nem erősen.
Akárhányszor kifújom, mindig a szuku jut róla eszembe :D (szúnyog és kullancsriasztó), úgyhogy jót szórakozom minden alkalommal.
Nem rossz, nem rossz, újra biztos nem venném, és szerintem életem végéig fájni fog a szívem, hogy a 2012-es miss diort visszavonták.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

kék lány

2017. szeptember 15.

Hát ezt jól elszúrták! Egy tök jellegtelen illat, nincs semmi karaktere. Egy sima Avon-jellegű parfüm. Olyan semmilyen. Egyetértek ezekkel a véleményekkel: „édes-szúrós”, „szúnyogriasztó”. Sőt kifújáskor erősen alkoholos is. És EDP létére nagyon nem tartós! Én azért, mert kivonták a régit, nem egy csillagot vonok le, hanem ötöt vonnék, de akkor nulla csillag maradna, az meg nem lehet. Csak ezért az egy csillag. Anyukám kedvence volt, ezzel mindent elmondtam. (Nálam szintén: Miss Dior EDT forever!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.