Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: beder810, Módosítva: 2017. október 4.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

A Miss Dior EDP legújabb, 2017 szeptemberén megjelenő verziója, a kampány arca Natalie Portman. A parfüm megálmodója a Dior parfümőre: Francois Demachy, aki egy elegáns, virágos kompozíciót szeretett volna létrehozni, a különböző rózsafajták elragadó illatával a főszerepben.

Fejjegyek: citrom, mandarin, rózsaszín bors

Szívjegyek: grasse-i májusi rózsa, damaszkuszi rózsa, jázminlevél

Alapjegyek: paliszander rózsafa, pacsuli

Ár: 2,5ml/ 1.000ft 5ml/ 1.700ft 10ml/ 2.900ft + Posta , Eladó: nina 69
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből 2,5 - 5 vagy 10ml üveg vagy pattintós parfümszóróba., Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten a XI. kerületben személyesen is átvehető vagy előre utalást követően ajánlottan postázom.
Fújósok Dior Black Opium Tresor Nude
Ár: 1800.-/3400.- , Eladó: Iszike
Állapot: 5ml/10ml, Helyszín: Veszprém , fizetés: Postán maradó/Fox

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nyarigabi

2017. szeptember 2.

El se tudom képzelni, ennyi nem édes összetevőből hogy lehet egy ennyire édes illatot összerakni?? Rajtam éppen emiatt nincs karaktere. Nem vagyok a 2012-es EDP rajongója (Miss Dior EDT 2013 Forever!) de az egy jó chypre-floral volt. Nekem ez az új változat beállt az édes-szúrós csapatba, így csak közepes. Gondolom az EDT-re is változtatás vár jövőre, addig be kell vásárolni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

leila0803

2017. szeptember 1.

Nagyon jó reformuláció. Nekem a Miss Dior 2012-es verziója és a Miss Dior Cherié a kedvenceim, el sem tudom mondani mit jelentenek számomra. De legyen elég annyi, jóval több, mint egyszerű parfümök.
Szerintem meghagyhatták volna az eredeti verziót, és ez lehetet volna egy flanker, pl. Princess vagy Light. :-)
Az új reformuláció sokkal populárisabb illat, könnyebben befogadható és viselhető. Finomságából és eleganciájából nem veszített a Miss Dior vonal, csak talán kissé modernebb és tavasziasabb köntösbe bújt. Akik úgy gondolják, hogy a Dior nem tud feljebb lépni a mostani trendben, na én nem értek velük egyet. Bármelyik új parfümjükről beszélünk (kivéve a J'adore joy-t), szerintem a mai divatos irányokban tudják azt az eleganciát és sikket közvetíteni, amire nincs jobb szó, mint Dior. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 1.

beder810

2017. augusztus 23.

Megmondom őszintén én azok táborát erősítem akik már alig vártak ezt a reformulációt,engem sajnálatos módon a 2012 verzió a Coco Mademoiselle emlékeztett s nem bìrom elviselni pedig sokszor próbálkoztam.De sebaj,itt van nekem mostmár ez.
Bevallom azt is,nem ilyen illatra számítottam,igen valóban csodás,valóban kilóg a sorból s nem lehet hasonlítani nagyon semmihez.
Már-már depis kezdtem lenni mert sehol sem találtam rá,de végre az enyém lett.Rajtam ez az illat folyamatosan változik,a nyitány egy cseppett ssm tetszik,egy nagyon "ordibálós" citrusbomba de nem a kellemes fajta hanem az a savanyú úgymond hideg citrusok;ezek keveredtek valamilyen aldehides katyvasszal s ez a mix engem a Chanel No.5 L'eau-ra emlékeztetett meg a régi idők szappanos Dior illatokra.(De mondom várok még).Jaaaj de megérte,ezután az illat elkezd csillapodni,keveredni a kémiáddal a BUMM egy másik illat lép elő.Ez már sokkal édesebb,krémesebb.Itt már érezni lehet a csábító rózsákat ahogy keverednek a narancsal,mandarinnal,nagyon érdekes orientális érzést keltve,de ez nem az a rózsavizes illat hanem az a gyemes illat,olyan mintha rózsa-narancs gyem lenne egy vaníliàs croissanon,sok narancsos cukorkával a közelben.(Valamire kül.nagyon emlékeztett az illata de nemtudom hogy mire s a gyerekkoromat idézi.)
Én érzek benne valami sós vaníliàs jegyet is ami csak plussz nekem.A leszáradásban már sokkal jobban érezhető a pacsuli de ez az a tipikus púderes-édes-pacsuli ami fellelhető a LVEB-ben,Scandal-ban stb.Volt 1X-2X olyan érzésem mintha az Absolutely Blooming púderes málnáját keverték volna sok rózsagyemmel s narancsal + egy csipet pacsulival.Szerintem ez a EDP sokkal jobban passzol az Absolutely Bloominghoz,Le Parfumhoz én legalábbis így érzem.Ezzel a verzióval mostmár szerintem teljes a család s egy hangon muzsikál,már csak a EDT lóg ki,aminek nem adok sok időt s szerintem jövőre ő lesz megváltoztatva.
Az illat kül.rohadt erős s iszonyat tartós ami szuper az árához mérve.Én teljesen megvagyok elégedve s szerintem tavaszra-őszre kitűnő választás.
1 szó mint 100 ez egy rózsás-narancsos-édes-orientális illat, édes púderes leszáradással.
Az aki a 2012 verziót szerette csalódni fog,de az aki nem tudta szeretni szerintem ezt már fogja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.