Dior

Ár:   19190-23620FT   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: szamira, Módosítva: 2019. március 25.

Ár:   19190-23620FT
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

A 2012-es év folyamán a Dior-ház átkeresztelte a Miss Dior Chérie parfümöket Miss Dior névre. (Az eredeti Miss Dior Chérie EDP-t 2005-ben adták ki, az új verzió pedig 2011-ben érkezett). Ehhez a kollekcióhoz csatlakozott 2013-ban a Miss Dior Eau de Toliette változata.

Az illat megalkotója Francois Demachy. Ciprusos-virágos illatcsalád. Jegyek: tunéziai neroli, bolgár rózsa, török rózsa, pacsuli

1800.-/3600.- Miss Dior EDT 2013 fújós
Ár: 1800.-/3600.- , Eladó: Iszike
Állapot: 5ml/10ml, Helyszín: Veszprém, fizetés: Posta/Fox/Személyesen
Miss Dior EDT 2013 fújós
Ár: 3 ml 1600 Ft, 5 ml 1900 Ft + postaktg , Eladó: Lin
Állapot: Üveg fújósba átfújva, Helyszín: --, fizetés: Utalás beérkezése után postázom

Luiselotte

2018. február 10.

Vágyam tárgya jelenleg:)
Ma volt szerencsém kipróbálni a Miss családot, ez tetszett a legjobban belőlük. A kezdete egy kicsit erős volt , mondjuk megküldtem vagy 3-4 fújást belőle.Édes de nem cukorbomba. Persze ismerős az illat , éreztem már, csak nem tudtam, hogy ez az. Rajtam finom krémes lesz, kicsit hasonlít a leszáradása a Hermes Eau de Merveilles illatára. Hazahoztam blatteren meg a két kezemen is :) Egyszerűen odavagyok érte!
Tavaszra muszáj lesz beszereznem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 10.

Vágyam tárgya jelenleg:)
Tavaszra muszáj lesz beszereznem.

leila0803

2017. április 7.

Nekem ez az illat nagyon bejon. Ez egy viragos-ciprusos, vegtelenul elegans, legies illat. En tegnap fujdogaltam a parfumeriaban, es szerintem sokkal inkabb jelen van, mint a melle fujt Chance pl. Szoval ez egy tunemeny.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 7.

kék lány

2017. március 27.

Itt a krémen vettem meg valakitől, és nagyon nem bántam meg. Nagyon nőies, finom, puha illat. Előtte Coco Mademoiselle EDT-m volt, míg meg nem kaptam, hogy "fúj, ez nagyon büdös, olyan, mint egy férfikölni!". Ekkor váltottam erre, és ez tényleg sokkal lágyabb, bár érdekes, erre is mondta egy valaki (férfi), hogy férfiillat (később már ő is dicsérte, hogy hú de jó, mi ez, mondom, amit múltkor leférfiillatoztál, erre ő, hogy pedig most nem!), de mindenki más azt mondja, hogy köze nincs férfiillathoz, és mindenkinek tetszik. A munkahelyemen persze a reakciók, ha frissen vagyok befújva: ki használ CM-t? Szóval igen, van hasonlóság. Én nagyon szeretem magamon, egész nap érzem, de változik. Nem "pofáncsapós" illat, de nem is kell mindig az. Nekem illatban két kategóriára van szükségem: nőies és sportos. Nőiesben ez lett az illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 27.

cinoci

2016. november 25.

Nagyon szeretem jelenleg is ezt használom. Nagyon tartós, nőcis, kifinomult illat, ami egyáltalán nem tolakodó. Inkább ősszel és télen szeretem viselni, nyáron én saját magamon kicsit fullasztónak érzem, de ahogy hidegebb idő jön, egyből előveszem. Ilyenkor olyan érzésem van, mintha melengetné kicsit a lelkem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 25.

Quebeck

2016. szeptember 22.

Nekem nagyon tetszik ez a parfüm, amivel magamat is megleptem mert alapvetően nem szeretem a rózsa-pacsuli kombót. Ebben pedig bőven érezni midkettőt, bár nem túl harsányan. Egyszóval (sokszóval) kifinomult, elegáns bár tényleg bőrközeli illat, érdemes kipróbálni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Mandel

2016. szeptember 8.

A római reptéren, az egyik shopban egy külön polcon sorakoztak a Miss Dior-ok. Hát nem akartam túlzásba esni, kettőből fújtam Miss Dior tesztpapírra, aztán be is dobtam őket a táskám egyik zsebébe. Kicsit meg is feledkeztem róla, de pár nappal később kezembe került, kitettem az íróasztalomra és egész nap szaglásztam:). Ejha! Ez tetszik nekem:).
Mielőtt megvennék egy üveggel, szereztem belőle 10 ml-t, így tovább randizgatunk.
Amikor viselem, az érzésem, hogy épp most tusiztam, friss, nőies, tisztaság illat. Tartóssága rajtam 4-5 óra.
Nagyon tetszik :)!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Nagyon tetszik :)!

jomosono

2016. augusztus 26.

Hát olyan szeretem is meg nem is kategória!
Erős fülledt illat,ritkán nyúlok érte.Különleges illat az biztos,de nem az a kategória ,hogy leszólitok az utcán valakit ,hogy mit viselsz??(Annyira finom)
Hallottam már ilyen kommentet is..Hát ez erős TÚLZÁS!!
Erős közepes!

Pedig nagy eredeti üvegem van belőle.Nem fogott meg.A Diornak a 4 csillag amúgy!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

Hát olyan szeretem is meg nem is kategória!
Hallottam már ilyen kommentet is..Hát ez erős TÚLZÁS!!
Erős közepes!

brondegirl

2016. augusztus 16.

Mintát rendeltem belőle, és edp változatból is. Rajtam az edp egy semleges, semmi extra illat, ráadásul fél óra után el is tűnik. De az edt..azt kell hogy mondjam, meglepően jóval tartósabb, és maga az illat is nagyon megfogott :). A nehezebb, orientális, keleties illatok kedvelői közé tartozom, de ettől függetlenül nem zárkózom el a kicsit könnyedebb, virágos illatoktól. Olyan bájos, mégis kicsit komoly, elegáns, nagyon kellemes, és nem egy mindennapi tucatillat. Biztos, hogy be fogom szerezni normál kiszerelésben is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

szandracska

2016. augusztus 11.

Nekem sokkal jobban tetszik az EDP-től. Abban számomra van egy zavaró, tolakodó vonal. Ez viszont gyengéden van körülöttem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Myrtle

2016. május 30.

Gyönyörű ez az illat! Egyébként is szeretem a könnyed virágos-gyümölcsös illatokat, de ez egyszerűen tökéletes! Könnyed, de nem tolakodó, cserébe különleges, amire felkapod a fejed. Teljesen beleszerettem. :) Külön méltányolom, hogy nem egy egyszerű gyömölcs- vagy virágillat, hanem titokzatos, megfoghatatlan,egyedi. Azt hiszem, betárolok még belőle a téli napokra is. Ha valakinél épp eladóvá vált, ne fogja vissza magát! :)

Update: rajtam brutálisan tartós, nemcsak egész nap, hanem még az esti fürdés után is érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)