Dior

Ár:   19190-23620FT   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: szamira, Módosítva: 2019. március 25.

Ár:   19190-23620FT
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

A 2012-es év folyamán a Dior-ház átkeresztelte a Miss Dior Chérie parfümöket Miss Dior névre. (Az eredeti Miss Dior Chérie EDP-t 2005-ben adták ki, az új verzió pedig 2011-ben érkezett). Ehhez a kollekcióhoz csatlakozott 2013-ban a Miss Dior Eau de Toliette változata.

Az illat megalkotója Francois Demachy. Ciprusos-virágos illatcsalád. Jegyek: tunéziai neroli, bolgár rózsa, török rózsa, pacsuli

1800.-/3600.- Miss Dior EDT 2013 fújós
Ár: 1800.-/3600.- , Eladó: Iszike
Állapot: 5ml/10ml, Helyszín: Veszprém, fizetés: Posta/Fox/Személyesen
Miss Dior EDT 2013 fújós
Ár: 3 ml 1600 Ft, 5 ml 1900 Ft + postaktg , Eladó: Lin
Állapot: Üveg fújósba átfújva, Helyszín: --, fizetés: Utalás beérkezése után postázom

senskin

2016. május 1.

Kell nála nagyobb szerelem? Ha létezik, akkor nem fogom elhinni, hiszen ez az illat maga a ,megtestesült valóság... Ellenállhatatlan és varázslatos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 1.

Strombolana

2016. március 21.

Mostanában egyre többet gondolok rá.Egy 5ml-es minim volt belőle.Szerelem volt.Olyan illat,amit bárhol bármikor szerettem viselni.Húú kíváncsi vagyok meddig bírom tovább nélküle!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 21.

Marcsi66

2016. január 19.

Én is úgy érzem hogy nagyon hasonlít Coco Mademoiselle-re,de a nagyon legyengített erejét vesztett CM,illatát érzem.Azért nagyon szép ő is,az ára jöval kedvezőbb,,,nem csodálom mert fújkálni kell rendesen,...mindenképpen tesztelni mielőtt valaki megveszi,kb,1 órája van rajtam,és keresem az illatát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 19.

GNóri

2016. január 12.

Tényleg nagyon hasonlít a Coco Mademoiselle-re. A CM talán szúrósabb, ciprusosabb, ez pedig kicsit lágyabb, rózsásabb. Sajnos, ahogy előttem is írták, a tartósságuk már nem hasonlít, szegény Dior gyengécskébb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

balogh.andrea

2015. július 10.

Hosszas "tesztelgetés" és vágyakozás után, múlt héten hazajött velem ez a kis cukiság.. :) A cukiságot persze csak az üvegére értem, mert a tartalmára nem igazán ez a legjobb szó, sőt! Nagyon kis könnyed illat, de ugyanakkor elegáns is - én például farmer-pólóhoz elképzelni sem tudom.. Nagyon kedvelem, olyan igazi kis "miss"-es illat.. :) Ezt az időt pedig mintha csak hozzá találták volna ki; az eddigi dögmeleg nem hozzá való (igaz, azt sem tudom elképzelni, hogy ősszel/télen ki tudjon bontakozni a finomsága..)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 10.

szamira

2014. november 21.

Egy 4x4ml-es Miss Dior kollekció boldog tulajdonosaként :D van szerencsém összehasonlítani a 2013-as EDP-t és EDT-t.
Az egyik csuklómon az EDP másikon az EDT és indulhat a teszt. Az első 10 percben az EDP mindig lenyűgöz az üdeségével, lágy virágosságával, egyszerűen imádom. Mellette az EDT jelentéktelen, gyenge kis semmiségnek tűnt. Aztán ahogy az EDP kerekedett, púderessé szelídült és tűntek el, az EDT-ben úgy erősödtek a friss-virágos jegyek. Az előbbi erős és domináns a lágy, légies kis EDT-hez képest.
Most egy órával később homlokegyenest más a két illat, közük sincs már egymáshoz. Az EDP klasszikus, púderes, nőies, az EDT továbbra is friss és rózsás, igazi rózsaszín és közben igazán stílusos illat. Bár az illatjegyek nem indokolják én időnként édes-gyümölcsösnek érzem, talán a neroli miatt. Megmarad benne végig az a játékos üdeség, amit az EDP elejében imádok.
Ha télire kellene ajánlanom, akkor az EDP volna a befutó, nyári-tavaszi illatnak az EDT. De azért ha most, így tél elején a Jézuska megkérdezné, hogy milyet kérek, akkor mindenképp az EDT lenne az, de ez persze egyéni preferencia kérdése :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 21.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)