Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 12.

Kiszerelés:   40 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

A Miss Dior Le Parfum változatát a divatház 2012-ben adta ki. 40 ml-es üvegben kapható.

Fejjegy: mandarin

Szívjegy: rózsa

Alapjegyek: pacsuli, ámbra, vanília

Ár: Lásd a leírásban , Eladó: Tarzicia
Állapot: 5 ml frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Banki utalást követően Foxpost
Miss Dior Le Parfum fújósok
Ár: 4.500 Ft/5 ml, 8.500 Ft/10 ml , Eladó: Dottir
Állapot: Saját parfümből frissen fújva., Helyszín: Budapest, fizetés: Posta, foxpost, személyesen is Budapest Nyugati környékén, banki átutalás, Revolut, Barion

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

nyarigabi

2015. november 19.

Ezt a parfümöt még 2014-ben töltöttem fel sok más Miss Dior változat társaságában. Mindig tudtam, hogy kell valamelyikből, mert az üvege csodaszép. Úgy alakult, hogy a Le parfum lett az első (de biztos, hogy nem az utolsó). A többi Miss Diorra sztem nem hasonlít. Ámbrás, mély, hidegidős, inkább alkalmi lenne, de én most csak őt fogom fújni sokáig.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 19.

Piri11

2015. október 6.

Édes Istenem, ez maga a mennyei finomság. Nőies, kifinomult és érzéki. 10 ml-s mintát vettem belőle (hála Nina69-nek), és szívem szerint egyfolytában ezt fújnám magamra. Azóta bármit illatoltam minden csak "vacaknak" tűnt. Ez az illat számomra maga a tökéletesség. Ő lett a No1. Az biztos, hogy ha elfogy beruházok egy üvegre. Tartóssága szintén tökéletes, reggel fújtam és még este is körüllenget ez a csoda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 6.

beder810

2015. február 24.

Fúúúh,hát ez isteni,mennyei,fantasztikus,csodálatos,nőies,elegáns,kifinomult!
Ezek a szavak azok amikkel illetni tudnám ezt a csodát!Úgy örülök hogy rátaláltam,s azóta csak ezt akarom(meg is lesz)!
A nyitány tényleg egy picit erős,de isteni,mar ott van valami ami megfogott elsőre........a leszáradás pedig maga a menyország,s a hatósugara az végtelen,imádom!Az üvege is csodás,ami plusz pont!Télre,ősszre,kora tavaszra amikor meg esőzések vannak tökéletes választás!Imáááádom....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 24.

Fúúúh,hát ez isteni,mennyei,fantasztikus,csodálatos,nőies,elegáns,kifinomult!

galagonyanya

2015. február 12.

Az első félóra nekem kicsit erős. Kicsit túl fűszeres, talán a mandarintól, nem tudom; aztán egyre lágyul, egyre finomabbá és bőrközelibbé válik, és ilyenkor már folyton ezt akarom érezni. A leszáradás kifejezetten finom és púderes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 12.

Vancsi

2015. január 23.

Nagy vágyam, imádom az illatát, de az ára horror.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 23.

Nagy vágyam, imádom az illatát, de az ára horror.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.