Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csildiko60, az összetevőket feltöltötte: szamira, Módosítva: 2019. január 13.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Ciprus-gyümölcsös illat.

A Dior eleganciája egy modern ciprusos illatban

Sophia15151515

2018. március 12.

Az egyetlen parfüm akihez megegyszer visszatértem,ő egy kicsit ellentmond az ízlésemnek,harsány,sok,feltünő. Ő olyan kis visszafogott intim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 12.

kvin

2018. január 13.

Íme egy - szerintem - tökéletes illat. Ultra nőies, a szó klasszikus értelmében, semmi szexizés, semmi dög, nincs keményített blúz vagy nadrágkosztüm, nem kell designer táska, magassarkú cipő, de még csak fodros szoknya vagy nagyestélyi sem, semmi sallang. Egyik sem, mégis mindegyik egyben. Lecsupaszított, színtiszta nőiesség. Alap NŐ illat, szerintem ez az a típus, amit a férfiak imádnak rajtunk, nem akar több lenni, nem akar semmilyen lenni, körülleng minket és egyszerre irodai, randizós, színházba menős, könyvklubba járós, otthon vacsorát főzős, gyereket lefektetős, szeretkezős kaméleon. Minden benne van ebben az illatban, amilyen a nő maga. Nem egy valamilyen, hanem minden! Ha hiszünk a mesében, ilyen lehet Éva eredendő természetes illata.
Én le vagyok nyűgözve. Non plus ultra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 13.

Én le vagyok nyűgözve. Non plus ultra.

kék lány

2017. november 12.

Dormir - szívemből beszélsz! Anyukám kedvence volt! (A csillagok az illatnak szólnak, Diorék meg mínusz 10-et kapnak!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 12.

Cloudberry

2017. november 12.

Ez is egy igazi minőségi alkotás a Diortól. Ez és a régi Chérie büszke tagja a gyűjteményemnek, ez jóval pacsulisabb rajtam, a Chérie gyümölcsösebb, de kétségkívül hasonlítanak. A 2017-es verziót nem ismerem. Ez is nagyon tartós, napig érezni hajon, ruhán... És sokan dicsérik. Bár sokan össze is keverik a Coco Mademoiselle-lel (amit amúgy én annyira nem is kedvelek). Ötös. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

Redrosebunch

2017. november 11.

Nekem ez a parfüm, a PARFÜM. Nagyon sokáig csak szagolgattam és néha befújtam magam a parfümériákban, mert nem tudtam elszánni magam a vásárlásra. Azt hiszem azért, mert a nevében benne van a Miss, ami lehet, hogy hülyeség, de visszatartott a vásárlástól. Azt gondoltam, hogy kicsit édes és ezért talán túl fiatalos. Aztán megjelent a 2017-es kiadás, ráadásul rájöttem, hogy egyidős vagyok a reklámarccal és elszántam magam. A gyengém a rózsa illata egy gyerekkori emlék miatt és a citrus egy kamaszkori miatt. Ez a parfüm egyszerre virágos, citrusos, kifinomult, nöies és púderes. Amikor befújom magam mindig az jut eszembe, amikor gyerekkoromban egy stewardess elment mellettem a reptéren, elegánsan, púderfelhőben, bőröndöt húzva, ami akkoriban sokkal előkelőbb pozíció volt, mint manapság. Mindenki megdícséri rajtam ezt a parfümöt, és két csepp elég ahhoz, hogy egész nap illatfelhőben fürödjek. Azt hiszem az a megfelelő leírás, hogy luxus érzésem van tőle, amit kevés parfümnél tapasztaltam. Sokan hasonlítják a Chanel Mademoiselle- hez, de szerintem a Miss karakteresebb és kevésbé populáris.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 11.

Timi27

2017. november 11.

Nehezen barátkoztam meg ezzel a parfümmel, mert először nagyon erősnek, szúrósnak éreztem. Aztán csak kipróbáltam még párszor a kis mintát, amit rendeltem, és egy kis idő múlva, már egy nagyon kellemes, nőies illattá változott rajtam.
Hasonlít a Coco Mademoisell-re, szerintem télen -nyáron jó viselni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 11.

Hasonlít a Coco Mademoisell-re, szerintem télen -nyáron jó viselni...

dustyrose

2017. november 2.

Nekem kifejezetten tetszik a 2017-es változat, annyira , hogy hazajött velem egy kis üveg belőle. A 2012-es nekem túl szúrós volt, ez a mostani viszont púderesebb, fűszeresebb, fásabb, puha és nőies, elegáns de nem hűvös, számomra tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 2.

Erika80

2017. október 9.

Kellemes, pacsulis-virágos, igazi nőies illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 9.

Kellemes, pacsulis-virágos, igazi nőies illat.

Dormir

2017. szeptember 11.

Legnagyobb kedvenc volt. Az új 2017_es változat egy f.s
Gyenge, citromos rózsavíz lett ebből a csodából. Béke poraira. Diorék meg dögöljenek meg!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Legnagyobb kedvenc volt. Az új 2017_es változat egy f.s

Boombapple

2017. szeptember 2.

Amikor ráfújtam a kezemre, megértettem, hogy tulajdonképpen mit is jelent a Miss a parfüm nevében. Valóban, csak fiatalokon tudom elképzelni, mert rendkívül édes. Leginkább a Mademoiselle-re emlékeztet egy kis cukormázzal. Míg a Mademoiselle NEKEM hordható, addig a Miss Dior túl sok. Rettentően édes illat az én orromnak, viszont van benne valami, ami megfogott. Valami titokzatosság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.