Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csildiko60, az összetevőket feltöltötte: szamira, Módosítva: 2019. január 13.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Ciprus-gyümölcsös illat.

A Dior eleganciája egy modern ciprusos illatban

leila0803

2017. augusztus 3.

Én nagyon szeretem, az első high-end parfümöm. Finom, nőies, elegáns. :)

Biztosan újraveszem!

Nekem ez egy hercegnő illata, aki könnyed, légies, és mégis határozott.

Van pár új kedvencem is, de ő mindig különleges helyet foglal majd el, mint az első parfümszerelem.

Hiaba, akarhany illatot probalok, o mindig is az egyik legfinomabb, kifinomult, elegans csodaparfum marad. Igazi Miss Dior. <3

Figyelem kremmaniasok! Hamarosan megszunik ez a verzio, konkretan mar talan nyar vegetol az uj verzio lesz kaphato, amibol eltunik majd a pacsuli. Ugyhogy aki szereti, vagy a kedvenc parfumje, annak tanacsos most venni belole, sok helyen utolso darabokat aruljak (legalabbis kulfoldon).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Én nagyon szeretem, az első high-end parfümöm. Finom, nőies, elegáns. :)

Biztosan újraveszem!

Nekem ez egy hercegnő illata, aki könnyed, légies, és mégis határozott.

scisneros

2017. május 27.

Ez a parfüm egy csoda! Minden cseppje aranyat ér!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 27.

Ez a parfüm egy csoda! Minden cseppje aranyat ér!

vicuskat

2017. május 19.

Még vastagon be volt csomagolva, amikor már lehetett érezni, hogy ez egy igazi különlegesség. Kétségkívül ez az egyik legjobb illat, amit valaha viseltem, de valahol ezt el is vártam tőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 19.

b0rzi

2017. május 18.

Eddig mindig egy borzasztóan büdös illatnak találtam papíron, aztán Senskin véleménye miatt, gondoltam, a bőrömre fújom (mondván úgyse lehet rosszabb mint az olympea), és csak ámultam, bámultam, annyira jól működik a bőrömmel, 2 fújás eszméletlenül tartós, és ahol hozzáért a dzsekimhez, ott még másnap is éreztem :) fix hogy beszerzem!!!
Engem egyébként a chanel mademoiselle-jére emlékeztet,csak egy sokkal nyáriasabb formában. :D (nekem az valamiért őszi illat)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

Melanie77

2017. május 16.

Amennyire gyönyörű a nevét kiejteni- ki ne szeretne Miss Dior lenni?- annyira nem tetszett ez az ódón hangulatú és illatú parfüm.
Nemrég kaptam belőle egy félig meddig elhasznált üveget..
Régi klasszikus, de a hetvenes éveit taposó anyukám sem kedvelte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 16.

Nemrég kaptam belőle egy félig meddig elhasznált üveget..
Régi klasszikus, de a hetvenes éveit taposó anyukám sem kedvelte.

senskin

2017. május 11.

A tökéletes női parfüm! Lenyűgöző!.....:)

....Nem egy egyszerű eset, de egy igazi NŐ ne is legyen az, hanem legyen tele titokzatossággal és ne lehessen csak úgy megfejteni. Legyen tartása, és legyen ugyanakkor szexi és csábító, de tudja, mi az övé, aki amint megszerzi a szerelmét azt örökre rabul is ejti...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 11.

A tökéletes női parfüm! Lenyűgöző!.....:)

csakmoni

2017. május 1.

Egy kedves barátnőm új illata. Annyira erőteljes, hogy miután megszagoltam, egész este nem éreztem a saját illatomat. Kifújáskor nem tetszik annyira, de a leszáradása finom, tartós pacsuli. Ruhán másnap is jól érezhető volt. Nőiesebb,melegebb illat, mint a CM, de hasonlóan erőteljes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 1.

Helikon

2017. április 10.

Eddigi kedvenc illatom. Az egyetlen parfüm, amit újravettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 10.

Eddigi kedvenc illatom. Az egyetlen parfüm, amit újravettem.

Colette221

2017. április 10.

Ma próbáltam, nagyon tetszik. Az előttem szólóakhoz hasonlóan nekem is az a véleményem, hogy tartós, karakteres illat. Csakis elegáns ruhához tudom elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 10.

fairyqueen

2017. március 20.

Ő a kedvenc, nagyon szeretem az illatát :) Kifinomult, mégis karakteres, nagyon tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.