Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csildiko60, az összetevőket feltöltötte: szamira, Módosítva: 2019. január 13.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Ciprus-gyümölcsös illat.

A Dior eleganciája egy modern ciprusos illatban

Rekakova

2017. február 1.

Ez számomra az egyetlen és örök😊 Ez az illat csodálatos de kifejezetten az EDP-je. Tartósságát a Chanel Mademoiselle-hez tudnám hasonlítani. Hiába nem érzem magamon, de mások megjegyzik és megdícsérik. Rendkívül tartós és a legjobb barátom😊 Kicsit húzós az ára de feltétlen megéri. Ez a nagybetűs ILLAT, próbáltam mellette többet de nem ér semmi a nyomába. Karakteres és nőies.milliárd csillag ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

kissdorina

2016. december 5.

Fincsi. Teljesen jó hétköznapi parfüm! De úgy nincs az a bumm mint mondjuk a Dior Hypnoticus méregénél :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

erzsebet0304

2016. szeptember 16.

Nagyon finom, elegáns,romantikus hölgy illata.Virágos tavasz illat.Rajtam a rózsa dominál.Alkalmat kíván.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

bingus86

2016. augusztus 23.

10 éve vágytam rá titokban,mégsem vettem meg.Egyik nap azonban megszereztem végre,azóta elválaszthatatlanok vagyunk!:) Csodás,jellegzetes illat,ami mégsem tolakodó. Nekem a Le Parfum már sok, az EDT kevés,ez tökéletes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

szandracska

2016. augusztus 17.

Minél többet használom, annál jobban megszeretem. Ma is ez van rajtam, és nagyon nagyon tetszik. Fel kell pontoznom 5*-ra :)

Szép illat, de számomra nem elég karakteres. A mintámat elhasználom, de nem hiszem, hogy megveszek egy teljes üveggel. Ezzel szemben a Le Parfumbe beleszerettem😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Cannes

2016. július 8.

Tartós valami fantasztikus az illata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 8.

Tartós valami fantasztikus az illata

Myrtle

2016. május 26.

Kellemes, finom, de az EDT-je rajtam tartósabb és intenzívebb volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

Kellemes, finom, de az EDT-je rajtam tartósabb és intenzívebb volt.

Lencseee

2016. május 4.

Na, ez anyukám illata. a cherie már csajosabb, de ehhez kell egy kor, amikor jól áll egy nőnek (szerintem...).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 4.

mobeto23

2015. december 28.

Imádom! Örök kedvenc lesz, az már biztos. A 30 ml-es kiszerelést vettem meg, és még mindig tök sok van belőle. Nagyon megtaláltam magamat ebben az illatban. Az illata is tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

Incike

2015. december 16.

Számomra nem az igazi,sajnos. Hosszú évekig Chanel Allure Sensuelle-t használtam.Gondoltam kipróbálom.Vásároltam egy 30ml-s edp-t.
Finom,igazán tartós,mindenki dicséri ,de nem illünk össze.Nem annyira karakteres,mint a Chanel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 16.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.