Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csildiko60, az összetevőket feltöltötte: szamira, Módosítva: 2019. január 13.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Ciprus-gyümölcsös illat.

A Dior eleganciája egy modern ciprusos illatban

nura

2015. december 15.

Nagyon finom tartos illat,az elejen citrusos azutan kibomlik egy edesebb pacsulis illat. Nagyon nagyon szerettem! Elhasznaltam egy teljes uveget, megvettem a masodikat is. Mostanra tuladagoltam es hiaba ereztem erdekesnek es fuszeresnek az illatot a sajat boromon mostanra mindig tul edesnek erzem. Van egy 100ml-s dobozaban es uvegeben levo edp-m, talan egy fujas hianyzik.
Ha valakit erdekel irjon:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 15.

Ha valakit erdekel irjon:)

nyarigabi

2015. december 4.

Az edt a kedvencem, az edp is isteni, de édesebb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 4.

Az edt a kedvencem, az edp is isteni, de édesebb.

anitkaa

2015. november 30.

Tavasszal parfümvásárlás előtt álltam. 3 illat között vaciláltam, míg végül mellette döntöttem. Szerintem nagyon nőies és határozott illat. Tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

scorpionqueen

2015. november 2.

Az első asszociációm egy óriási, nagyon tömött, rózsaszín és fehér virágokból álló gömb alakú csokor volt, úgy 100 virágból - ez azóta sem változott. Mintha azzal vertek volna agyon, amikor bőrre fújtam. Belégzés végén beleszúrt az orromba, amit nagyon sok parfüm megtesz, ezért félre is tettem egy jó ideig. Aztán ma Barbie babának öltöztem, amit sajnos nem sikerült realizálnom reggel, csak akkor kezdtem el félálomban felfogni, amikor a negyedik kollégám kérdezte meg, hogy "ma Barbie vagy?:D". Viszont az orrom nem tudtam becsapni még félálomban sem, automatikusan nyúltam érte még mielőtt elindultam. Nem nagyon értettem, de ösztönökkel nem vitatkozom, szóval fújtam is. Teljes ébredés után csak ültem a Barbie lény által felzabálva és ismét megállapítottam, hogy hozzám ez a parfüm nem illik. Számomra ez túl virágos és nem elég kifinomult. Nagyon szintetikusnak érzem, nem eléggé harmonizálnak számomra az illatai.
Aztán emlékeztetett is valamire, valami konkrét illatra, amit nagyon sokszor éreztem már. És most ugrott be, hogy mi az az illat. Hát a Duty Free-k illata. A sok tanácstalan emberre rábeszélt illat, amit úgy sikerül megkapni, hogy nem tudják leírni az eladó hölgyeknek a megajándékozni kívánt személyt, csak kívülről: nagyon nőies, szeret csinosan öltözni, szereti a virágokat is, igen-igen, szereti a rózsaszínt! Na, kedves uram, akkor a Miss Dior lesz az illat! És utána a megkönnyebbült sóhaj, hogy nem neki kellett végigszagolni a kínálatot, mert az eladó hölgy pontosan tudta, hogy milyen a barátnője/felesége! Nem is lőnek vele nagyon mellé általában, ez egy igazi virágos, konformista illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 2.

GlamourAndStyle

2015. november 1.

Rajongok a Dior parfümök reklámjaiért, a Miss Dior-ét ha nem 100x néztem végig, akkor egyszer sem. Ráadásul Natalie Portman-nel a főszerepben? Személyes kedvencem, így aztán abszolút úgy érzem, hogy ez az illat nekem szól. Tökéletes karaktert találtak a Miss Dior megtestesítéséhez, tényleg olyan ez a parfüm, mint maga a színésznő: bájos, könnyed, mindennemű erőlködéstől mentes és ízig-vérig nőies. Olyan parfüm, ami mindig ad valami pluszt a megjelenéshez és mindig nőiesnek érzem magam tőle. Egy örök klasszikus modern kisasszonyoknak, szerintem bőven megérdemli az ikonikus jelzőt is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 1.

dorci993

2015. augusztus 7.

Alapjában véve eléggé megszerettem ezt az illatot, egyrészt (és ezt viszonylag kevés illatomról tudom elmondani):szerintem mind a 4 évszakban tökéletesen megállja a helyét. Ilyenkor, a nekem már nem való hőségben sem túl sok, nem túl édes, télen viszont éppen eléggé az, szóval az én orrom szerint az egyensúlyt nagyon sikerült eltalálni. Kevés virágot érzek ki belőle, leginkább a gyümölcsök (főleg a citrusok és talán az eper?) viszik a prímet a pacsulival együtt. A leszáradáskor érzek némi szantált, esetleg vaníliát is, de a fő összetevő végig a pacsuli. A tartóssága nem rossz, bár lehetne jobb is: egy nem-rohangálós, átlag (és nem 45C fokos) napon 6-7 órát kibír, de amint kicsit zaklatottabb a helyzet, több a rohangászás, a reggeli fújást ebéd tájékán frissíteni kell, ami kicsit kiábrándító. Szívesen fújkálom magamra, de ahhoz képest, hogy Dior, nagyon hétköznapi (ami egyébként nem baj, de az eddig megismert Dior illatok valahogy mind tudtak valami többet, volt bennük egy kis csavar), ha gonosz akarnék lenni, azt mondanám, hogy unalmas. Nem bántam meg, hogy ezt kértem (és kaptam) 2 éve karácsonykor, de tudom, hogy ha el fog fogyni, találok ennél izgalmasabb, és legalább ilyen szép illatot, de 4*ot megér:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

eyeye

2015. július 17.

Nagyon szeretem. Nőies, kifinomult nem harsány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 17.

Nagyon szeretem. Nőies, kifinomult nem harsány.

BloodEve

2015. június 19.

Nem egy egyszerű illat ez, emésztgetni kell.Mivel nem vagyok nagy illat-kielemző, ezért első szaglásra én a rózsát éreztem ki, de mikor kifújtam, sokkal frissebben indított. Pár óra elteltével is megőrzi a rózsás jelleget, nagyon tartós, intenzív illat(eau de toalett).
Szamira fogalmazta meg, hogy mi az, ami érződik:
"Az elso par perc csodas, friss, citrusosan ude, legiesen viragos a rozsatol es a jazmintol, jatekos, enyhen edes, pacsulis"- teljesen hiteles.

Illatélmény: nem egy finom, lágy, ártatlan nőt érzek az illatban, sokkal rafináltabb, határozottabb nő illata ez, akire egyből felfigyelsz, szval Natalie Portman-nal eltalálták a karaktert.

Az ára húzós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 19.

Szamira fogalmazta meg, hogy mi az, ami érződik:

Az ára húzós.

Varja

2015. június 3.

Egy kedves krémmániás hölggyel cseréltem. Szerintem ilyen az igazi parfüm illat. Remek benne a pacsuli, pedig nekem ez az összetevő általában nem a barátom. Nagyon finom, nőies, virágos, nem túl édes (szerencsére), meseszép illat, ezenkívül rendkívül tartós, 12 órája illatozik rajtam. Nálam egyelőre ő a favorit, de még nem taszította le trónjáról a Kelly Caléche edt-met.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 3.

despoina

2015. március 14.

Kellemes,bájos,nőcis, elegáns és elragadó. Igazi high end különlegesség, fiatalabb nők számára.
Az üvegében is megnyilvánul mindez.
Az aktuális kedvencem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 14.

Az üvegében is megnyilvánul mindez.
Az aktuális kedvencem!

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.