Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2012. május 8.

Lelőhely:   parfümériák, online

Parfüm illatcsalád: virágos-zöld

Parfüm összetevők: galbanum, mandarin, frézia, vanília

Ár: 64900 , Eladó: jean baptiste
Állapot: 100/75, Helyszín: Budapest, V. Kerület. Deák Ferenc tér, fizetés: --

Sofia1976

2014. október 12.

Kedvenc volt a frézia miatt és rajtam tényleg érezni lehetett a virágos jegyeit. Kár érte nagyon kár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 12.

fekete.doresz

2014. április 4.

MIÉRT ?
NEM ?
GYÁRTJÁK ???? !!!! :(
3 üveggel használtam el, szerettem nagyon és ma is vennék!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 4.

MIÉRT ?
NEM ?
GYÁRTJÁK ???? !!!! :(
3 üveggel használtam el, szerettem nagyon és ma is vennék!!

Milka

2014. március 22.

sosem hittem volna, hogy egy zöld illat lehet bársonyosan meleg is. nekem kifújáskor erőszakosan sok/k/, de amivé válik úgy fél óra múltán az valami csodálatos. számomra a lelkem igazi illata. nem tudom megunni, de nem is akarom, bízom benne, hogy sikerül még a nemgyártás ellenére is beszereznem az utánpótlást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 22.

Svetlana

2013. július 7.

Nem volt kedvenc, ahhoz nekem túl zöld illat volt, de sajnálom, h megszűntették. Ez és a lila Poison valóban mestermű volt, azóta a Dior illatok terén nem alkotott túl sokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 7.

diana35a

2013. június 18.

Már nem gyártják!!! Megszűnt évek óta pedig a legjobb Dior parfüm volt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 18.

Már nem gyártják!!! Megszűnt évek óta pedig a legjobb Dior parfüm volt!

andrea.horvath79

2012. május 8.

11 éve használtam, a legjobb a poisonok között. Miért kellett kivenni a kínálatnól ???

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 8.