Dior

Ár:   8890 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: arwena, Módosítva: 2014. január 24.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Dior Vernis Körömlakk, több színben
Ár: 4000 , Eladó: andievincze
Állapot: Új, Helyszín: Cserkeszőlő, fizetés: Banki utalás, postával
szeliger

2015. április 16.

294 Lady a Kingdom of Colors 2015.évi tavaszi kollekcióból. Nagyon, nagyon szép pasztel rózsaszín, a szín telitalálat, a dicséret nagyjából itt véget is ér. Azért még hozzáteszem, hogy gyorsan szárad, ezt szeretem benne. Nem szeretem viszont a lapos, széles ecsetét. Soha nem használok alap ill. fedőlakkot, ezért nagyon nem szeretem, hogy a fényét pár óra alatt elveszti. Nem szeretem, hogy már pár óra múlva elkezd itt-ott lepattogni, max. két napot bír ki vállalható formában. Nem szeretem, hogy az üveg csak 10 ml lakkot tartalmaz. Nem, azt hiszem, nem veszek a Dior lakkot, amíg ezt a formulát hozzák, a csillagjait csak a színe miatt kapja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 16.

idea

2015. január 26.

Aránytalanul drága lakknak tartom, de beleszerettem a SPRING 798 árnyalatába, és muszáj voltam megvenni. Állagában, textúrájában, fényében tényleg remek, de a tartóssága távol áll attól, amit én egy 8000 Ft-ot meghaladó körömlakktól elvárnék.(-szerintem abszolúte jogosan-).
Egy dolgot azonban mindneképpen fontos elmondanom róla, reflektálva eiffel76 kérdésére: Ne próbáljátok ki NAIL Wonder Micro Cell fedőlakkal !!! Egyszerűen nem működnek együtt, csak rontják egymás hatását, és egy könnyen felváló filmréteget képeznek együttesen. A képlet a következő: 8000 Ft-os lakk + 5000 Ft-os fedőlakk = KATASZTRÓFA! Itt is igaz a mondás, hogy a kevesebb több. A Dior lakk önmagában sokkal tartósabb, a Micro Cell pedig nagyon jól működik alacsony árkategóriájú körömlakkokkal, de ezzel NEM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 26.

laraworld

2014. július 9.

Jó lakknak tartom, de nem kiváló tartósság tekintetében nálam (mindig 2 rétegben viszem fel plusz fedő- vagy alaplakk nélkül, viszonylag rövid körmökre.) Egyik színem se tökéletes az első nap végén sem, ekkor kisebb kopás alakul ki több köröm tetején, majd a második nap már észrevehetővé válnak a lekopások egyértelműbben is.
A pro, hogy nagyon könnyen kijavítható (nem csíkoz, minőségi a sűrű anyaga), a festék gyönyörűen terül, elég a problémás részre vinni kicsit.

A színek valóban gyönyörűek, teltek, sokszor ott van az a plusz a finish-ben, vagy az árnyalat különlegességében, ami miatt nem lehet könnyen elmenni mellette.

Az elmúlt hónapokban a Dior ház a körömlakk kollekcióját is megújította, új formulával jöttek ki. Ezekhez még nem volt szerencsém, a véleményem a 2014 hivatalosan kb. nyárig kapható színekhez kapcsolódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 9.

arwena

2013. december 21.

Szeretem, könnyű felvinni, nem pattog, szép lesz a finish, és nekem elég tartós is. Én mondjuk a gel coat fedőlakkjukkal használom, ami egy külön csoda: minden körömlakkot tartóssá tesz és pár perc alatt megszárad. Nekem a színek is tetszenek, van bennük egy kis plusz valahogy, amitől igazán szép lesz a lakk. Összességében nekem megéri az árát, mondjuk az usa-ból hozattam őket, ott huszonpár dollár ami azért különbség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 21.

Lara5

2013. szeptember 15.

Nagyon szeretem a Dior termékeket..(lehet nem szeretni?) de sajna ez a lakk (SEM) jött be. Nem a lakk hibája, mert szépen felvihető, nem csíkoz, nem szárad be, csak nem tartós. Viszont ez szerintem az ultraszupergiga gagyi minőségű körmöm hibája, bár reménykedtem, hogy létezik egy olyan termék valahol, ami még az én tróger kis körmömön is tartós, de nem:( Az emiatt érzett csalódottságom sarkall egy pont levonására.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

kbeata87

2013. június 4.

Az ára ugyan magas, DE az egyik legeslegjobb körömlakk, amit valaha használtam!!! Tartós, a minősége kiváló, gyönyörű színekben kapható. Jelenleg 4 db van, de a tapasztalataim alapján bővíteni fogom a készletet :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 4.

haminda

2013. február 2.

********** Ez mind zöld csillag!!! A KÖRÖMLAKK, csupa nagybetűvel! Csak bőszen bólogatni tudok az előttem szólókhoz, hogy szín, minőség, felvitel, tartósság tekintetében kenterbe veri az összes lakkot. Valóban drága, de ez nem is egy hétköznapra való lakk, hacsak akkor nem, ha tudja előre az ember lánya, hogy valami rettenet nehéz nap következik, na akkor érdemes ezt feltenni és gyakran rápillogni, hogy igen, nem is olyan borzasztó ez a nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 2.

lolka75

2013. január 31.

Színben, tartósságban kiemelkedően a legjobb lakk. Az ecset is szuper, szépen lehet vele dolgozni. Minőségre 6 csillag, az ára miatt levonok egyet. Még így is maradt 5 :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 31.

GSz

2012. december 17.

Ajándékba kaptam, és azt kell mondjam leesett az állam a minőségtől. Rengeteg lakkot próbáltam, persze nem ilyen ár kategóriában. Már nem akarok tovább keresgélni. Ez A körömlakk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 17.

Erzsi73

2012. november 20.

Nekem a 2012 őszi kollekcióból a Golden Jungle két darabos, arany-keki körömlakk szett van meg.
Röviden, csodálatos! Az alapszín arany ami önmagában is nagyon szép, nem túl pirosas, nem túl ezüstös. A keki zöld repedezős fedőlakk meseszépen reped, nem holmi kopott, silány össze-vissza mint más repedezős lakkom, hanem gyönyörű krokodilbőr mintát utánozva. Opi fedőlakkal 5 napig (mosogatós nap) is tökéletes állapotban marad.
Horribilisen magas ára ellenére azt kell mondanom megérte.
Soha ekkora érdeklődést, dicséret nem kapott egy körömlakkom se.
7 csillag ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 20.

Horribilisen magas ára ellenére azt kell mondanom megérte.
Soha ekkora érdeklődést, dicséret nem kapott egy körömlakkom se.
7 csillag ;)