Diptyque Paris

Ár:   26 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2021. június 11.

Ár:   26 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Illatjegyek: bergamott, feketeszeder, licsi, rózsa, cédrusfa, méz, mósusz

gyári fújós Diptyque Eau Rose EDT
Ár: 1900 , Eladó: daliah
Állapot: kép szerint, kb. 3-4 mili lehet, Helyszín: Bp. Kispest, fizetés: utalás után Foxpost vagy posta
Ár: 3200 , Eladó: daliah
Állapot: kétszer 7,5 ml/kép, kb. 3,5 ml , Helyszín: Bp. , fizetés: utalás után Fox vagy posta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

egyedszilvi

2016. május 29.

Isteni friss,roppanós illat.Eszméletlenül finom rózsa.

Már olyan regota keresek maradékot!Nincs valakinek .?Vagy fujoskent😊.

egyedszilvi@citromail.hu
köszönöm szépen

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 29.

Isteni friss,roppanós illat.Eszméletlenül finom rózsa.

Már olyan regota keresek maradékot!Nincs valakinek .?Vagy fujoskent😊.

egyedszilvi@citromail.hu
köszönöm szépen

Odri

2016. március 7.

Ezzel leptem meg magam pár napja, de egy éve fájt rá a fogam már! Olyan, mintha egy nyár estén megcsapná az ember orrát az édes, mégis kissé száraz rózsaillat. Sokan tartják a rózsa illatát nyanyásnak, öregesnek, és biztosan van olyan fajta parfüm, amitől valóban ez lesz az ember érzése. Na ez nem az. Ez könnyed, tiszta, nőies illat. Nem hittem volna, hogy valamire le fogom majd cserélni a Montale Soleil de Capri parfümöm, de most megtörtént. Ja, és borzasztó tartós, legalábbis az én bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 7.

judit0310

2015. március 14.

Színtiszta üde rózsaillat! Ez a legerőteljesebben érezhető összetevő,nem pedig a gyümölcs!
Először a kézkrémjét vettem meg...imádtam...mindenki kérdezte mi ez a finom illat !? ...erre én:csak a kézkrémem :)
...és aztán nem bírtam magammal,megvettem az illatot is...
Egyetértek ursus-al :" Benne van a klasszikus esszencia, de mellette nagyon játékos és modern. "

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 14.

...és aztán nem bírtam magammal,megvettem az illatot is...

ursus

2015. január 15.

Benne van a klasszikus esszencia, de mellette nagyon játékos és modern. Egész nap velem volt; hihetetlen tartós!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 15.

szeliger

2014. május 14.

1 ml fiolát kaptam tesztelésre. Tökéletesen fedi a neve az illatot, ez egy nagyon finom rózsavíz. Az illat szépen hozza a természetes rózsaillatot mindenféle furfang nélkül, leszáradásában kicsit szappanossá válik, tartóssága 5-6 óra, diszkrét hatósugárral. Elegáns, nőies, lágy tisztaságillat. Kiváló választás állásinterjúra és minden olyan alkalomra, amikor fontos elsőre jó benyomást kelteni, ezzel nem lehet mellélőni. A rózsás illatok között szerintem az élmezőnyben van, de annyira azért nem nyűgözött le, hogy meg is vásároljam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 14.

médea

2012. június 16.

Egyszer fújtam a bőrömre a teszterből, ez kevés a vélemény nyilvánításra, azért ezt a tapasztalatomat leírom. Kb. 2 óránál tovább nem tartott. Kellemes "rózsaszín" illat, inkább gyümölcsös, mint rózsás. Szerintem ez leginkább a licsi miatt lehet aminek elég édes az illata. A Miracleban is licsi és rózsa van és azt sem szeretem. Egyébként nagyon sok más rózsás illatot szeretek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 16.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.