Diptyque Paris

Ár:   28 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: médea, Módosítva: 2012. március 23.

Ár:   28 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Egy tengerparti ház Indokínában, ahova a tengeri szél finom tubarózsa illatot hoz a kertből.

Illatjegyek: tubarózsa, török rózsa, írisz, zöldes jegyek, mósusz.

Diptyque Paris Do Son minta neroli niche
Ár: 700.- , Eladó: Iszike
Állapot: 1ml/fotó , Helyszín: Veszprém , fizetés: Posta/Fox/Személyesen
gyári fújós Diptyque Paris Do Son
Ár: 1900 , Eladó: daliah
Állapot: 7,5 ml gyári fújós kb. félig, Helyszín: Bp. Kispest, fizetés: utalás után Foxpost vagy posta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Vanília

2015. június 14.

Imádnivaló illat. Rá vagyok fixálódva a vaníliára, de ez az illat annyira meghódított, hogy eltérített a natúr parfümolajtól és a borsos ára ellenére megvettem pár éve. Még mindig használnám, ha nem lennék vaníliafüggő... Még annyit, hogy nem egyszer kérdeztek rá, amikor még használtam, hogy milyen illat van rajtam. Szóval különlegesen finom, feltűnő, mégsem tolakodó parfüm - lehet, hogy mégis elcsábulok megint...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 14.

Misse25

2015. április 11.

A horoszkópom mérleg, nem szeretem az édes illatokat, csak a frisset és az extravagánsat. Na ez a parfüm az utóbbi. Az ára sajnos nagyon magas, de évekig lehet használni 100 ml-t. Pár fújás néha (én randiparfümnek használom- amikor kimegyünk a párommal)... imádom, hogy nem mindennapos parfüm, mert, hát ez eleve nem az, és nem is szabad, hogy az legyen. Ez egy igazán különleges erős illatú (inkább éjszakai) parfüm... keleties beütése miatt igazán más, mint a többi unalmas celeb parfümök. Örülök, hogy megtaláltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

babyface

2014. július 5.

sosem gondoltam volna, hogy majd egy tubarózsás illatért fogok rajongani, de kérem megtörtént a csoda. a története csodálatos valahogy én is egy tengerparti nyári sziesztázós délutánhoz tudnám elképzelni, amikor a lágy tengeri szellő finomabbnál finomabb virágokkal keveredik. finom édes tubarózsa illatot egy picit lágyítják a zöldes jegyek és a puha mósusz. én is valahol a háttérben érzem a megbújó tenger-illatot. :) nagyon természetes és bőrközeli akárcsak a többi fantasztikus diptyque illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 5.

médea

2012. május 6.

Nagyon erőteljes, édes tubarózsa illat, az elején egy kicsit zöldes és mintha tényleg egy kis sós illat is keveredne bele. Nem tetszett mindig amig tartott, de most, hogy elfogyott, egyre többet gondolok rá, hogy újra kellene vennem.
Nem tudtam elfelejteni, újra vettem, úgyhogy szerintem megérdemel 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 6.

Nem tudtam elfelejteni, újra vettem, úgyhogy szerintem megérdemel 5 csillagot.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Eugenol, Butylphenyl Methylpropional, Isoeugenol, Citronellol, Benzyl Benzoate, Geraniol, Benzyl Alcohol, Farnesol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.