Dolce & Gabbana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: radinm, Módosítva: 2016. február 15.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-fás-pézsma

Fejjegyek: ciklámen, levendula, tangerin, gyöngyvirág, bergamot

Szívjegyek: liliom, ibolya, virginiai cédrus, orchidea

Alapjegyek: gyömbér, szantálfa, pézsma, kávé

By Dolce&Gabbana Woman EDP
Ár: 9000Ft , Eladó: Picur81
Állapot: 10ml fújos frissen fújva, Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

2014. április 17.

Nem tudom, hogy maradhatott ki eddig ez az illat a véleményezetteim közül...
Szerintem is halálos bűn volt megszüntetni. Nem tudom, hogy a D&G valaha is elő tud-e jönni majd olyan illattal, amiért ez a lépés megbocsátható lesz nekik, de gyanítom, hogy nem.
Én ezt az illatot 20-21 évesen használtam, az ezredforduló környékén. Tudom, nem mindennapi illat, és nem ennek a korosztálynak szánták, de én már akkor sem álltam de a sorba, amíg a lányok nagy része Davidoff Cool Watert fújkálta addig én ebben illatoztam. Egy vakrandin lett az enyém, ugyanis teljesen ismeretlenül vásároltam meg, pedig kb. 15 éves korom óta nem teszek ilyet. Emlékszem, hogy bementem a Duna Plaza-ban a mozival szemben lévő parfümériába, és valami hatodik érzék által vezetve mutattam rá és vettem meg. Még csak tesztcsíkon sem próbáltam. És a külseje sem tetszett különösebben, én nem vagyok oda a nagyvad-mintákért. Szóval érthetetlen módon választottam őt. Mikor hazamentem és a csuklómra fújtam, először valami iszonyat csalódottságot éreztem, annyira erőteljesnek és kaotikusnak tűnt. De valamiért a következő nap ezt fújtam magamra...aztán azután is...és azután is...hozzám nőtt, szerelmes lettem belé. Valahogy úgy voltam velem, mint ahogy az egyszeri férfival van az ember, aki abszolút nem az ő típusa, de valamiért mégis igent mond neki a randira, ahol aztán először úgy érzi hú de hülye volt, hogy elment, mert hát ez a pasi aztán nem neki való, szinte menekülni szeretne, aztán észrevétlenül eltelik 1-2 óra, és miután elbúcsúztak azon kapja magát, hogy várja a következő találkozást...aztán a következőt...és a következőt.... És rájön, hogy az egész ellenállás, menekülhetnék csak azért volt benne, mert valójában a tudatalattija már az első pillanatban tudta, hogy elveszett, hogy ez a férfi bizony a végzete. Hát valahogy így voltunk mi, a By és én. Aztán miután elfogyott néhány év szünet következett, majd újra vettem egy üveggel. Amit valamikor néhány évvel ezelőtt valami elborult pillanatomban elcseréltem...már azt sem tudom mire...de valószínűleg valami hirtelen nagy fellángolással megszeretett illatra, ami már biztos nincs nálam.
Most újra szeretném őt. Jelenleg nincs rá lehetőségem, aranyárban van ahol még van, de amint újra munkába állok a babaszünet után, össze fogom spórolni rá a pénzt, és enyém lesz újra.
Az illat pedig, ahogy a külseje is sejteti, nagyvad, egy dög aki mindent visz, lenyűgöz, levesz a lábadról. Nem tudom mihez hasonlítani, egyszerűen nincs a mai parfümpalettán még csak nyomokban hasonlító darab sem, nagyon egyedi illat. Az illatjegyek közül rajtam a gyömbér-pézsma dominál, a fejillatból a gyöngyvirággal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 17.

Nem tudom, hogy maradhatott ki eddig ez az illat a véleményezetteim közül...

unicole

2013. január 29.

Ez az illat nálam az első háromban van:) Mindenki megdícsérte, nem győztem a bókokat fogadni! Nagyon különleges, egyedi illat, tartós, csodás csomagolás, szexi, vad,..., a Minden! Kell nekem:((( Naná, hogy 5*!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 29.

Judiit

2012. március 7.

Sajnálom, hogy már nem gyártják. Én túl későn találkoztam már vele, amikor már csak horror áron lehetett beszerezni. Nagyon kellemes illat a számomra. Tisztaság és dögösség ez harcol a bőröm, ha viselem :) . Nagyon szeretem a levendulát benne .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 7.

gerbaud

2012. március 7.

Igazi luxus illat. Az üvege nekem a szívem csücske, ha kicsit kevésbé lenne pézsmás, akkor az illata is az lenne. Rajtam leginkább egy nagyon intenzíven gyömbéres levendulás luxus szappan illata bontakozik ki (utóbbi a sok pézsma és a kávé miatt valószínűleg), igazi nagyvilági úrinő illattá lesz.A tartóssága és feltűnősége lenyűgöző, mindenképpen jár az öt pont. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 7.

RicoCake

2012. március 2.

Imádom! Amikor ezt használom mindenki megkérdezi hogy mi ez a jó parfüm rajtam.. Nekem ilyen egy jó parfüm nem is akarok mást keresni...Csak sajnos valóban nem gyártják már...Szerencsére még van egy felbontatlan üvegem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 2.

Málni

2012. március 2.

Az első parfümöm, nagyon tömény és sexy illat, bár már nem gyártják...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 2.

Az első parfümöm, nagyon tömény és sexy illat, bár már nem gyártják...

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Coumarin, Farnesol, Lyral, Isoeugenol, Limonene, Linalool

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.