Dolce & Gabbana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. augusztus 4.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Fejjegyek: bergamot, körte, rózsabors, ciklámen

Szívjegyek: bazsarózsa, bolgár rózsa, frézia

Alapjegyek: méz, ambroxán, pacsuli, cseresznyeszilva

Ár: 1800/3500 Ft , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: 5/10 ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, posta, Foxpost utalást követően
Üvegében is!Dolce& Gabbana Dolce Peony EDP
Ár: 1600/3000+ posta , Eladó: Nettuska
Állapot: Frissen fújt, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom

Vaslady

2019. június 16.

Könnyű kis virágcsokor illat,szép üvegbe zárva.
Ennek a sorozatnak mindegyik üvege tetszik,és mindegyik illat teljesen más karakter.
Itt most a nyári virágcsokor kis gyümölccsel,nem túl nagy szilázzsal,de mégis kedvességgel és vidámsággal kápráztat el minket.
Nem mondanám meg róla,hogy Dolce illat,de mégis hangsúlyozza a nőiességet,és a nyári hőségben nem lesz belőle fejfájás.
A sorozatból az abszolút kedvenc a Dolce Garden,és tartós is,igy neki egy jó erős 3-ast adok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 16.

Könnyű kis virágcsokor illat,szép üvegbe zárva.

hulcsi

2019. május 25.

Trussardi Donna jut eszembe. Azt is szeretem így ezt is szeretem. Jó ha van otthon ezekből a kis boldogságillatokból. Nekem tartós, de valóban nem hatalmasa a hatósugár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 25.

Colette221

2019. május 24.

Olyan finom illata van, de a hatósugara és a tartóssága nagyon gyér. Sajnálom, friss, tavaszi és nyári parfümnek gondolom. Az előttem lévő hozzászólóval értek egyet, inkább virágos, mint gyümölcsös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

nyuszo

2019. május 21.

Inkább virágos, tavaszi-nyári illatka, kedves kis üvegben...
Kifújáskor annyira retro érzésem támadt, hogy ez akár egy 20 éves illat is lehetne...
Nem tudom miért.
Mindegy is, mert a leszáradása nem igazán fogott meg...
Egyszerű.
Középszerű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 21.

Inkább virágos, tavaszi-nyári illatka, kedves kis üvegben...
Nem tudom miért.
Mindegy is, mert a leszáradása nem igazán fogott meg...
Egyszerű.
Középszerű.

zsebibaba

2019. május 21.

Nem lenne rossz, de kb 20 percig érezni az illatát, utána semmi:( mint egy testpermet....., és ez edp? Nem is értem....,bár a mostanság kiadott illatokat sem értem, hígított lötty mindegyik, semmi fantázia:(((((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 21.

Ferita

2019. április 11.

Tetszik! Nem tudom megmondani miért,de tetszik! 🙂 Szagolgatom a csuklómat,olyan kis virágos-gyümölcsös egyszerűség,de mégis úgy érzem ez kelleni fog nekem. A mézet sajnos nem érzem ki belőle,rajtam inkább a gyümölcsök dominálnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 11.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.