Dolce & Gabbana

Ár:   16 200 Ft, 26 000 Ft és 34 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Parfimo-n 13 350 FT-38 710 FT-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   16 200 Ft, 26 000 Ft és 34 700 Ft
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Parfimo, 13 350 FT-38 710 FT

Kiadás éve: 2001

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: alma, cédrus, harangvirág, citrom

Szívjegyek: fehérrózsa, bambusz, jázmin

Alapjegyek: ámbra, pézsma, cédrus

Ár: 8390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
25, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 13 350 FT-38 710 FT , Eladó: Parfimo
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Fújósban 🌸 Dolce & Gabbana Light Blue EDT
Ár: 1700/3000 , Eladó: Csokri
Állapot: Frissen fújt 5/10 ml üveg parfümszóróba , Helyszín: Budapest alkalmanként Debrecen vagy Keszthely , fizetés: Személyesen posta foxpost packeta
Dolce & Gabbana Light Blue EDT, 200 ml!!
Ár: 30000 , Eladó: sznelli
Állapot: Néhány fújás hianyzik belőle. , Helyszín: Eger, fizetés: Foxpost vagy MPL automata

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Kinguci123

2018. június 14.

Kellemes, kellemes... de hamar elillan. Először nagyon tolakodó citrom illat csap meg, majd nem érezni semmit. Csalódás. :( Arról nem is beszélve, hogy rohadt drága...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

AzAKismacska

2018. június 11.

Elég ciki ez Avon parfi 5*os értékelése után lehúzni egy D&G parfümöt, de biz' Isten, megteszem!
Finom kis citrom, pici vizes jegyek, némi rózsa mutatóba.
Ágyazzunk meg neki ámbrán, öntsük nyakon pézsmával, hogy legyen ám mélysége, de a cédrus, az ami igazán kell!
Így megszületik a citrom- cédrus mutáns, ami, ha tökösek lennénk, letéphetné a fejünket.
De az marketing szempontból nem lenne túl jó.
Fogjuk vissza kicsit, szillázs minek, tartósság kamu- ez itt a light blue!
Dehogy mutáns ez, csak mutánska.

( Kellemes illat, de mindig az jut eszembe, hogy 8000 ft-ért hány liter limonádét tudnék magamra locsolni, túl nagy különbség nem lenne )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

Finom kis citrom, pici vizes jegyek, némi rózsa mutatóba.
De az marketing szempontból nem lenne túl jó.
Fogjuk vissza kicsit, szillázs minek, tartósság kamu- ez itt a light blue!
Dehogy mutáns ez, csak mutánska.

senskin

2018. június 2.

A citromot nagyon érezni belőle, de eszméletlen friss és energikus illat! Nagyon finomságos és könnyed. Sportos csajoknak főleg kiváló!
Nekem tetszik! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 2.

Nekem tetszik! :)

Blondie1975

2018. május 27.

Mindig melegség tölti el a szívem, ha megérzem az illatát, ilyenkor azonnal vennem is kell egy üveggel újra és újra. Egy másik illatt mellett köteleztem el magam, de Ő is nagyon nagy kedvenc, kell, hogy legyen itthon egy üveggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 27.

bcsillus

2018. május 11.

Ez az, amit "az én illatom"-nak tudok mondani, nagyon jól működik a bőrömön. A tartóssága sajnos viszont hagy kivetnivalót maga után. De mivel EDT, elnézem neki. Nekem ő a tökéletes nyári parfüm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

dorottya96

2018. április 30.

Ez számomra amolyan nyári limonádé, ami néha szúnyogriasztó szagú, néha wc illatosító-néha meg nagyon kellemes. Istenigazából nem tudom hányadán állok vele. Nem rossz, meg ebben a melegben viselhető és a tartóssága sem olyan rossz-kb 6-7 órán át csücsül a bőrömön, de nem szerelem. Viszont biztos vagyok benne, hogy el fog fogyni ebben a hőségben szívesen fújkálom magamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

Lina6

2018. április 28.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt. Tartóssága lehetne jobb, de hát edt-ről van szó. Igazi citrusos, nyári frissítő illat. Tartóssága ellenére nálam 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 28.

Hannicsku

2018. április 20.

Örök kedvenc!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 20.

Örök kedvenc!

mglilla

2018. április 8.

Egy ideig taszitott ezaz illat, pedig egy hasonlot(Moschino-I love love) nagyon szeretek, de ahogy ujbol illatoltam a napokban valamiert a szivembe lopta magat es holnap reggel megyek is erte!
Remelem most mar sokaig lesz hutarsam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

Remelem most mar sokaig lesz hutarsam!

Katuska78

2018. április 7.

Nagyon szeretem! A főnök asszonyomon éreztem először. Nekem is rögtön kellett vennem egyet! Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Cinnamal, Citral

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.