Dolce & Gabbana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 8390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 8390 Ft

Kiadás éve: 2001

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: alma, cédrus, harangvirág, citrom

Szívjegyek: fehérrózsa, bambusz, jázmin

Alapjegyek: ámbra, pézsma, cédrus

Ár: 8390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
25, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Dolce & Gabbana Light Blue Ajándék szett 25 ml EDT + 50 ml Testápoló
Ár: 13.500Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot levél, személyes átvétel
Ár: 1500 Ft, 2500 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.
Burya

2017. május 13.

Ömm... Nem is tudom, hogy fogalmazzam ezt meg szépen, de szerintem egy az egyben citromos légfrissítő illata van. Van némi virágosság a háttérben, de elenyésző, egyébként csak valami frissnek szánt citrom illat az elejétől a végéig. Nem mintha bármi kacifántos dolgot vártam volna tőle, elvégre "tisztaságillatként" van számon tartva a parfümhasználók között, s mint ilyennek, nem is kell kacifántosnak lennie, de számomra ez a fürdőszobai légfrissítő illat mégis csalódás volt, a vélemények alapján egyáltalán nem erre számítottam... :( Még le akarom tesztelni más parfümériában is, mielőtt véglegesen levonnék bármiféle következtetést, mert jártam már úgy, hogy bizony a kirakott teszter romlott volt, és később, amikor találkoztam az igazi illattal, akkor jött a felismerés, hogy "Igen, ez az, erről írtak a Krémmánián a lányok!". Tehát alapvetően ezt is egy lehetséges körülménynek tartom, de amit eddig tapasztaltam ezzel a parfümmel kapcsolatban, az egész biztosan nem volt felemelő élmény... Két csillag, mert egyébként tartós. Bár ne lenne az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

narcissus

2017. április 30.

Valamikor, úgy 8-9 évvel ezelőtt új munkahelyre kerültem, és valakinek a szerkesztőségben örökös finom, elegáns, virágos illata volt, de nem ismertem fel, mi az... Amikor kiderült, ész nélkül vettem egy üvegcsével, és azóta is nagy a szerelem.
Alapjában véve is a virágos illatok a kedvenceim, de ez valami árnyaltan fincsi... Nem kiabál, nem tolakodik, de egész nap jelen van.Rajtam főleg a rózsa és a jázmin illata dominál, és ez külön érdeme.
Must have-illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 30.

Must have-illat.

ZollerAdri

Korcsoport: < 18
2017. április 27.

Mostanság szereztem be,és imádom!Az én bőrömön a citrusos oldal érződik jobban,és ennek kifejezetten örülök.Nagy kedvenc lett ebben a pár hónapban.
Anyum használta régebben,onnan emlékszem rá.Az illata picit tarthatna tovább,de ez sem akadálya annak,hogy majd újravegyem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 27.

EvaO93

2017. április 19.

Nos, azt kell, hogy mondjam, hogy első talàlkozásunkkor nem győzött meg, sőt. Értetlenül álltam a dolog előtt, hogy hogy lehetséges az, hogy ezért az egy az egyben citromhéj illatú parfümért oly" sokan odáig vannak. Nem is firtattam tovább a dolgot és kb 1-1.5 évig meg is voltam így.
A változás akkor következett be, amikor nagyon etősen kerestem egy nyárra alkalmas illatot és mások véleményét kikérvén, többen is ezt ajánlották.
Elkezdtem olvasgatni róla és valahogy elkezdtem akarni, hogy kipróbáljam, ezúttal több időt adva neki.
Az első spriccre még most sem lesz a kedvencem.
Rajtam eleinte enyhén kesernyés, savanykás citromhéj illatú, ez a fázis egyelőre még nem igazán a kedvencem, de el tudom képzelni, hogy a nagy forróságban, tengerparton kifejezetten jól fog esni.
Aztán amivé alakul, az viszont valami mennyei finomság. Enyhén citromos, lágy, krèmes, kissé édeskés, de még mindig hűsítő tiszta, könnyed illat válik belőle.

Nyárra zseniális választás, de mondjuk egy nyári alkalomra, lehet, hogy nem túl elegáns.
Ennek ellenére engem megfogott, csodálatos illat.

Tartósságával kapcsolatban sem látok egyelőre hibát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Az első spriccre még most sem lesz a kedvencem.

Ennek ellenére engem megfogott, csodálatos illat.

Tartósságával kapcsolatban sem látok egyelőre hibát.

Krin003

2017. április 18.

Egyik kedves, közeli barátnőm amióta az eszemet tudom, ezt használja. Azért kellemes számomra ez az illat, mert egész lényével hozzánőtt az emlékezetemben, de ha csak a parfümöt kell véleményeznem, én őszintén mondom, nem értem a nagy hűhót körülötte. Valóban nem rossz, játékos, finomka illat, de amolyan "mindegy, hogy van, vagy nincs". Az illatát nem tartja, és annak ellenére, hogy minden alkalommal, mikor megszagolom, az az érzésem, hogy valahol már éreztem, sosem tudja hosszú ideig bevésni az emlékezetembe magát, valahogy mindig elillan, elfelejtem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

lialiacska

2017. április 15.

Nagyon megosztó ez a parfüm. Mivel mindenki bőr kémiája más így mindenkin más illatá alakul. Még mikor nagy sláger volt egyszer egyszer fújtam barátnőm eredeti változatából, igazából nem tudtam eldönteni hogy mennyire tetszik mivel egyrészt igen csak fiatal voltam és még nem alakult ki az igazi énem másrészt menő illat volt. :) De mindig úgy emlékeztem rá hogy citrom és wc illatosító keveréke.. elkerültem. A minap egy 10ml üveg tulajdonosa lettem,ajándékba kaptam és hát ajándék lónak ne nézd a fogát ugyebár. Egye fene magamra fújtam hiszen maximum lemosóm, na De!! Rajtam édes gyümölcsös illat lett. Érzem benne a citrusoságot de ez az én a bőrömön valahogy édessé válik. Nem lesz a legnagyobb kedvencem de minden féle ozkodás nélkül el használom a 10ml darabot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

Evelyn31

2017. április 8.

Ajándékba kaptam,még nagyon nagyon régen.Az illatára még éppen éppen emlékszem,,,akkoriban nagy sláger volt...most nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 8.

Edinaena

2017. március 15.

Sziasztok vélemény olvasok ! :)
Ez egy igazi citrusos illat . Tavasz-nyári illat .Tusfürdőbe lehet találni hasonló illatot .
Én csak azt tudom mondani erről a parfümről , hogy elmegy . De nem rohanok érte .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

Sziasztok vélemény olvasok ! :)

KittiASzuperpocok

2017. március 9.

Hogy a manoban maradhatott ki eddig ennek az illatnak a velemenyezese...
Na akkot kezdem, de sokan fognak utalni erte.
Ez egy elcsepelt illat. Hatalmas slager volt es tenyleg szinte mindenkin ezt lehetett erezni(nekem is volt).
Nagyobb hullamkent soport ez vegig mint a LVEB orulet. Valahogy mindig azt az erzest kelti bennem ez az illat hogy "olcso". Nem a viseloit akarom minositeni hanem az illat lett annyira elcsepelt hogy semmi kulonleges nincsen benne. Mondjuk azokat a fogyasztokat nem szeretem akik telen is vastagon fujjak magukat vele vagy hamisitvanyaval.
Szoval ez az illat gyilkolja az orromat es semmi penzert tobbet magamra nem fujnam. Szerencsere vannak mas erdekes aquas illatok, citrusosak, nem vagyunk ehhez az ikonikus (szamomra rettenet) illathoz bilincselve.
Ket csillag mert valaha en is hasznaltam...egynyari kaland volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

Hogy a manoban maradhatott ki eddig ennek az illatnak a velemenyezese...
Na akkot kezdem, de sokan fognak utalni erte.
Ket csillag mert valaha en is hasznaltam...egynyari kaland volt.

miah11

2017. február 16.

Ez a kedvenc parfümöm. Felváltva szoktam használni a Givenchy Play For Her-rel. Mindkettőt nagyon szeretem. Egy ideig nem használtam, mert sok lányon ezt éreztem az utcán, a boltban stb. De egyszerűen nagyon jó illata van, így visszatértem hozzá. Mindig rabul ejt, így azt hiszem, ez már örök szerelem marad. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Cinnamal, Citral