Dolce & Gabbana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 8390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 8390 Ft

Kiadás éve: 2001

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: alma, cédrus, harangvirág, citrom

Szívjegyek: fehérrózsa, bambusz, jázmin

Alapjegyek: ámbra, pézsma, cédrus

Ár: 8390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
25, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 6000 , Eladó: Cyndrella
Állapot: kb félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy foxpost megoldható
Ár: 10000 , Eladó: Brazilparty
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, VII. kerület, fizetés: --

egyboszorka

2017. július 11.

Szerintem nem bírja a nyílt pszichés terrort. Bő 15 éve kísérletezem vele, azóta utál, én pedig cserébe minden évben elkezdek használni belőle egy mintányit így nyáridőn. Eleve úgy indítok, hogy " Na, te kis dög, idén is tiltólistára teszel?" Juszt is, naná, minden évben. Tűnődöm egy sort a lét elviselhetetlen könnyűségén, majd a 3-4 . nap tájékán a maradékot egy kecses csuklómozdulattal, ám annál nagyobb belső haraggal nemes egyszerűséggel a betonplaccra csurgatom valahol, ahol senki nem lát és nem hívja a szirénázó nénóautót a fehér zubbonyt cipelő megtermett bácsikkal...
Végülis én ráérek, kitartó ember vagyok, vagy kivonják addig a forgalomból, ha nem, akkor engem a Jóisten előbb- utóbb kivon, Ő majd jól beárul, hogy mennyi szörnyűséget követtem el ellene évtizedeken keresztül, oszt' majd kárhozunk kettecskén az idők végezetéig, ő lájtosan én blúan, pácolódván a rajtam produkált dohos- almás citrusos, ordítóan erőszakos miazmában.....Nem, nem bírnám elviselni, pillanatnyilag inkább az égő katlant választom vagy majdan egy lélekemelő kolostort, inkább mea culpázom egész életemben, de őt soha többé nem akarom érezni....Jövő nyárig.....Ki tudja? Hátha akkor?!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 11.

jkrisztie2

2017. július 7.

Volt még kicsi egy 100 milis üveg alján, gondoltam így nyáron elfújkálom. Ez az illat mennyei! Üde, friss, tiszta, citrusos, nagyon nyári. Nem véletlenül vettem anno a nagy kiszerelésűt. Ha elfogy, újra megrendelem, az biztos. Nekem ez a parfüm mindig kell legyen itthon!!!
Most eszembe jutott, ahogy egyszer- még pár éve- rohantam a városban és egy vadidegen lány utánam szaladt, megszólított, hogy mi ez a parfüm, mert neki ilyen kell..... Nem csodálom .... ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 7.

Summer39

2017. július 3.

Ez az a parfüm, amit mindig újra veszek. Mert friss, üde, és mert ez egy Dolce. Ha egy ideig nincs, és újra illatolom, elfog a hiányérzet...és megveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

kgyrk

2017. július 2.

Igazi nyári illat, laza, könnyed... örök klasszikus! Viszont napjában többször újra kell fújnom ha szeretném érezni az illatát, mert sajnos nem tartós. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

elvanui

2017. június 29.

Nem tehetek róla, sajnos szeretem nyáron. Nagyon rég, de kb. minden nyáron kell, mert vannak ezek a hatszorzuhanyzós, vizetlélegzős, elviselhetetlenül párás napok, és bárhogy kapálózik bennem a felnőtt nő meg a kicsit sznob illatvénbetyár, olyankor csak ez esik jól. Bizony, még a Ninfeo sem. Ciki, nem ciki, szárazon és hűsen simogat a zöldalma, a ropogós műpézsma, a cédrus, mint egy friss vászoning a hűvös szekrényből. Kövek jöhetnek, vállalom. Össze van ez rakva akkor is, na.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 29.

Kodi

2017. június 24.

A tucatillat olyan degradáló szó, én azokra használom, amelyekben nincs fantázia, ez a parfüm viszont azért vált méltán népszerűvé, mert annyira egyedi és ez a D&G-ház összes alkotására igaz. Ezek szerint megfizethető is. Aki ma Mo-n egyedi és finom illatot akar használni, nehéz helyzetbe kerül. Egyébként már nem érzem úgy, hogy mindenki ezt használná.

Azt is hozzátenném, mindig el kell gondolkodni, ha egy alkotás azonnali közönségsikert arat, akárcsak a filmek esetében. A bevezetésekor szerintem teljesen egyedi volt, nem hasonlított semmire, hiánypótló jellegű volt. De nem tucatillat, az más, hogy sokan másolták le azóta. A férfiak tényleg mindig megkérdezik, hogy "mi van rajtad", már ezért megéri. Nagyon régóta használom, és van egy olyan gyanúm, hogy őt is elérte az átvariálás réme az EU szabványainak megfelelően... szerintem mióta halványkék a kupak (régebben sötétebb világoskék) volt, gyengébb a tartóssága. Én emlékszem, hogy a régit nagyon sokáig éreztem magamon, még nyáron is. Az eleje sokkal mandarinosabb volt, és ez az akkord jobban tetszett, szerintem változtattak rajta és sajna' előtérbe került az a szúrósabb akkord, amit sokan "macskapisisnek' illetnek, persze ez erős túlzás, de értem, érzem a hasonlatot. Ettől függetlenül standard nyári parfümöm, ettől jobban csak az Escada Pacific Paradiset szerettem jobban. Kérem vissza a mandarinos Light Bluet, s vele a régi érzéseimet. Sajnos mostanában tesztelgetem a nyári melegben és nagyon gyenge, a ráncfelvarrások után nem egyéb az LB, mint önmaga másolata, aki a 2001-es verzióra vágyik, mint én, jobban teszi, ha megveszi a La Rive Donnát, vagy az új LB eau intenset, ami egy hajszállal erősebb, mint az edt.

Mindent leírtak már itt a Light Blueról és annak az ellenkezőjét is. Szerintem zárjuk is le a vitát. Én csak azt mondhatom - Carrie Bradshaw után szabadon - mindent tudok olaszul, amire szükségem van: Dolce, dolce :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 24.

ErikaErika

2017. június 23.

Finom, firss illat, nekem is volt, szerettem is, de nem orok szerelem. Nem vennem ujra, igaz a citrusos illatok nem nekem valok, en az erosebb parfumoket szeretem inkabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 23.

Adam0108

2017. június 18.

Ha nekem kéne választani parfümöt a barátnőmnek na akkor ő lenne az !:) imádom ..annyira friss ,üde,tökéletes !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

Ada992

2017. június 12.

Egyszerűen tökéletes! Friss,citrusos,könnyed nyári illat.Rengeteg emberen éreztem már és sok a koppintása.Hideg időben nehezen képzelem el,de lehet működik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

oroszildiko

2017. június 8.

Nagyon szeretem a friss illatokat, és ez maximálisan az. Friss, fiatalos. Imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 8.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Cinnamal, Citral