Dolce & Gabbana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 8390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 8390 Ft

Kiadás éve: 2001

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: alma, cédrus, harangvirág, citrom

Szívjegyek: fehérrózsa, bambusz, jázmin

Alapjegyek: ámbra, pézsma, cédrus

Ár: 8390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
25, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Dolce & Gabbana Light Blue Ajándék szett 25 ml EDT + 50 ml Testápoló
Ár: 13.500Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot levél, személyes átvétel
Ár: 1500 Ft, 2500 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.
Lor

2019. június 26.

Engem nem érdekel, hogy tucatparfüm-e vagy sem, egyszerűen imádom! Többször megkíséreltem leváltani, mondván már uncsi, de csak nála lyukadtam ki a végén. Én nem csupán a citrusosságát érzem, hanem egy kis fanyarságot is, amiből egy rejtélyes kombináció keletkezik. Nem értek a parfümökhöz, nem vagyok egy nagy kencés, nem hiszem, hogy a nagy márkákat megéri megfizetni csupán a nevük miatt, de ezért szívesen belenyúlok a pénztárcámba!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Nenuka

2019. április 27.

Túlhájpolt, de már nem tudom nem szeretni. Megszerettem, annyi jót hallottam róla. Az üveget pedig egyenesen imádom! De ha vennék, csak flankert vennék.

Update: túrót flankert! Eredetit vettem...zseniális. csodálatos! Olivier Cresp egy isten. Egy szerény zseni. Annyira cuki a kis kiszerelés és annyira minimál és olyan jó az üveg tapintása is...
Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 27.

Imádom.

PetraRéka

2019. április 25.

Vadító és szexi a pasim megőrül érte.Nagyon tartós illat.Kevés is elég belőle. A PARFÜM.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 25.

magyaredina

2019. április 17.

Amennyire klasszikus, annyira jó.
Nagyon jó alap darabnak. Nőies, könnyed, felismerhető.
Sokat nem akar bizonyítani, egyszerűen csak ott van az ember körül, finoman, kellemesen.
Az üvege elmegy.
Az ára...lehetne olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Amennyire klasszikus, annyira jó.
Nagyon jó alap darabnak. Nőies, könnyed, felismerhető.
Az üvege elmegy.
Az ára...lehetne olcsóbb.

eszterrr95

2019. március 28.

Imádom :)))))
De sajnos az én bőrömön nem működik. Teljesen más lesz, egyszerűen borzalmas az én bőrömön.

Az én történetem:
Általánosban volt egy tanárnő akit mindig ez az illat lengte körbe. A tanár egy feltűnő nő volt, akit sose láttam magassarkú nélkül. Heti egyszer járt fodrászhoz, mindig tökéletesen állt a haja. Tanár létére nagyon merészen öltözködött bőrszoknyák, párducminták, piros lakk minden mennyiségben. Kislányként csodáltam a rengeteg ékszerét, a tökéletesen belőtt frizuráját, a gyönyörű cipőit és nem utolsó sorban az illatát. :) Akkor döntöttem el, hogy én is ilyen nő szeretnék lenni :) Ezt a parfümöt használta, mai napig ő jut eszembe erről az illatról.

vivitriusnak pedig üzenem, hogy szeretnék a barátja lenni, mert nagyon tetszik az illat Másokon :D Rajtam sajnos nem jó :/

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 28.

Imádom :)))))

Az én történetem:

timimimi

2019. március 19.

Még 10 évvel ezelőtt volt ilyen parfümöm, és most valakin újra éreztem, plusz jött a tavasz és vettem egyet. Valóban üde, tiszta frissesség illata van, így tavasszal szerintem nagyon testhezálló. Ősszel, télen nem valószínű, hogy viselni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

mona82

2019. március 10.

Megjelenésekor valóban mindenki ebben fürdött a környezetemben :) Én akkor nem engedhettem meg magamnak, bár tetszett a tiszta, friss illata, nekem mindig a napon száradt, ropogós ágynemű jut róla eszembe. 18 év alatt rengeteg illatom volt, de ő csak most került sorra. Ebben a szeles, tavasz eleji időben kimondottan kellemes, valóban tisztaság illat, és már nem tömegcucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 10.

vivitrius

2019. február 14.

Örök szerelem :) Megjelenés óta használom. A környezetemben mindenki engem azonosít vele. Imádom. Ameddig kapni lehet, venni fogom. 100 ml nekem 2 évig elég, de van hogy tovább is. Naponta viselem. Szerintem ezzel fogok meghalni is:) Pont azért kezdtem anno használni, mert senkinek nem volt. Rajtam ragadt. Így is marad :)

Update: Sokszor gondolkoztam a cserén, hogy ne legyek unalmas. Egyszerűen nem sikerül :D Tudom, sokan tucatillatnak hívják, de nem értem miért. Valóban utálható és csömört okoz, ha a sok utánzat pl. la rive ( igen, szándékosan kisbetű) meg hasonló "gyönyörűségeket" illatolod másokon.
Ettől függetlenül a manapság használatos baromi sok nyálas-édes-csöpögős vattacukor illat a tucatszag. Igen, szag. Nekem. Magyarázza már el egyszer valaki, hogy 14 és 50 év között a nők 95 százalékának miért kell vanília-krémes szagot húznia maga után az utcán, amitől a többségnek azonnali cukormérgezése és hányingere is lesz? :D
Light blue-nál ilyen nincsen :) A ruháimnak mosás után is parfüm illata van :) A régebbi darabokból pedig egyáltalán nem mosható ki. A szekrény is illatozik :) Imádom még mindig :) Ha mást fújok magamra (5 évente egyszer vmi kisméretű ajándék teszter), a férjem gyanakodva szaglászik és megkérdi, hova tettem azt a finom illatot. Kell ennél több? :D

Update2: 2019.02.14.

18 év hosszú idő...már nem számolom, hányadik üvegnél tartok. Azt hiszem, nem is lényeges. Már így maradok, vele. :) A boltok polcait folyamatosan foglalják el és terebélyesedik az új parfümök, márkák sora. Dicshimnuszokat hallok, olvasok különböző hype-olt illatokról az itteni hozzászólóktól is. Lehet, hogy ez az illat is valaha túltoltnak és agyonreklámozottnak számított. Sok mindent lehet mondani róla, de azt gondolom mérföldkő a parfümök körében. Az sokat elárul, hogy még majd' 20 év elteltével is felhevült, friss! kommenteket lehet róla olvasni és az sem utolsó szempont, hogy ennyi idő múltán is az eladási listákon benne van az első 10-ben (feltételezem, aki jelenleg vásárol, nem 15 üveggel vesz per alkalom). Lehet szeretni, lehet utálni, de örök :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Update2: 2019.02.14.

mokushka

2019. február 13.

Gyerekkoromban nekem is nagyon tetszett, de mostanra inkább egy túlhájpolt tömegparfümként tudnám jellemezni. Nem rossz az illata, de nem is olyan, amitől megvadulnék. Kellemes. Azt nem lehet tőle elvitatni, hogy korszakalkotó alkotás volt, ami beírta magát a parfümtörténelembe, de ennek ellenére sem nekem találták ki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

Lilu003

2019. február 9.

Az a bizonyos parfüm, ami hatalmas sikert aratott és a mai napig a top 10-ben benne van a legtöbb parfümlistán. Számomra teljes rejtély ez az illat, annyira erős citrusos, nehezen tudom megérteni, hogy lett ennyire sikeres.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Cinnamal, Citral