Dolce & Gabbana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 8390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 8390 Ft

Kiadás éve: 2001

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: alma, cédrus, harangvirág, citrom

Szívjegyek: fehérrózsa, bambusz, jázmin

Alapjegyek: ámbra, pézsma, cédrus

Ár: 8390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
25, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Dolce & Gabbana Light Blue Ajándék szett 25 ml EDT + 50 ml Testápoló
Ár: 13.500Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot levél, személyes átvétel
Ár: 1500 Ft, 2500 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.
szaniblue

2011. december 11.

Kellemes illata van és sokáig meg is marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 11.

Kellemes illata van és sokáig meg is marad.

bleonora70

2011. december 2.

Kesernyés, citrusos illat, ami igen kedvelt még ma is, -persze nem nálam-. Intenzív illat ami feltűnést kelt ,szerintem ezért használják leginkább .Évekkel ezelőtt használtam és mindig ,mindenki meg kérdezte, mit használok.100ml-et vettem, de a felénél megváltozott az illata és az én róla alkotott véleményem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. december 2.

Martili

2011. november 29.

Nekem ez egy "laza farmerruhás" illat. Mindennapi használatra nyáron tök jó. Kár, hogy már sok sok nőn lehet érezni. Én már nem venném meg, de régen 2 üveggel is elfújkodtam belőle, pedig ritka, hogy parfümből egymás után ugyanazt használjam. Szép emlékeket idéz és tudom, hogy a reklámja is erre játszik rá, de olyan tengerélményem is van tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 29.

annamarialado

2011. november 28.

Szeretem de ma már mindenkis illat habár a ferjem szerint van egy használt ruha illat beütés de attol független nekem jó kis emlékeim vannak vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. november 28.

mia.1

2011. november 26.

Imádom, ez az az illat amit bárhol bármikor!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 26.

Imádom, ez az az illat amit bárhol bármikor!

andrea.horvath79

2011. november 16.

Imádtam ezt az illatot, de már rég nem használom, mert minden második nö ezt fújja magára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 16.

gerbaud

2011. november 16.

Megunhatatlan, fantasztikus illat. Magamnak még sosem vettem, csak anyukámnak, de nagyon tetszik, mikor ezt használja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 16.

vakond32

2011. november 14.

Te jó ég, mennyi ideig használtam, és szinte mindenki körülöttem, úgy 10 éve nagy favorit volt, de hol vannak már azok az idők?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 14.

radioaktiva

2011. november 4.

Hamar ráuntam erre az illatra, olyan semmilyen. Egy időben mindenki ezt használta, elég zavaró volt számomra. Nem veszek többet belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 4.

monni

2011. szeptember 27.

Nagyon fiatalos, friss illat, egy időben minden repülőtéren le volt árazva a szettje, amiben testápoló vagy tusfürdő volt mellette:-)Nekem olyan igazi nyári illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Cinnamal, Citral