Dolce & Gabbana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 8390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 8390 Ft

Kiadás éve: 2001

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: alma, cédrus, harangvirág, citrom

Szívjegyek: fehérrózsa, bambusz, jázmin

Alapjegyek: ámbra, pézsma, cédrus

Ár: 8390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
25, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Dolce & Gabbana Light Blue Ajándék szett 25 ml EDT + 50 ml Testápoló
Ár: 13.500Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot levél, személyes átvétel
Ár: 1500 Ft, 2500 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.
GeoNautic

2011. szeptember 23.

Mindenhol azt olvasom, mennyire tucatillat és már-már ciki használni. Hát ciki vagy nem, én is imádom! Egyike azoknak az illatoknak, amik tényleg képesek feldobni az ember napját, van benne frissítő üdeség és kiegyensúlyozó mélység is, én pont ilyennek szeretem. Sőt, tovább megyek: engem még az sem zavar, ha "szembejön az utcán", akkor is épp úgy tudok neki örülni, mert egy jó illat szerintem jókedvet tud hozni, minél többször, annál jobb! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 23.

MelC

2011. szeptember 22.

Az én bőrömön iszonyú kellemes az illata. Vicces, de szerintem meg pont inkább fiataloknak áll jól ez az illat. Hát kinek mi :-) Egyébként nagyon tartós, nagyon kevés kell belőle és ha ruhára fújok belőle, akkor a köv. mosásig benne marad az illata. Volt olyan, hogy még alapos tusolás után is éreztem a csuklómon az illatát (oda is szoktam kicsit tenni).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 22.

ency091

2011. augusztus 21.

Anyukám használt ilyet, és be kell hogy valljam, nekem egyenesen émelyítő és undorodom tőle. De hát ízlések és pofonok. Szerintem nem fiataloknak való illat, de talán pár évtized múlva én is azt mondanám rá hogy "elmegy egynek".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 21.

csildiko60

Korcsoport: >54
2011. augusztus 11.

Finom, üde, citrusos illat. Sok üveggel elhasználtam belőle. Jó érzés viselni. Lehetne tartósabb is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2011. augusztus 11.

Domino

2011. augusztus 10.

Egyszer anyu kapott 1 ilyen parfümöt karácsonyra, aztán én is rászoktam, annyira megszerettem az illatát: hosszantartó és kellemes, nem túl édes. Pont, amilyet szeretek :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Cinnamal, Citral