Dolce & Gabbana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 8390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 8390 Ft

Kiadás éve: 2001

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: alma, cédrus, harangvirág, citrom

Szívjegyek: fehérrózsa, bambusz, jázmin

Alapjegyek: ámbra, pézsma, cédrus

Ár: 8390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
25, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Dolce & Gabbana Light Blue Ajándék szett 25 ml EDT + 50 ml Testápoló
Ár: 13.500Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot levél, személyes átvétel
Ár: 1500 Ft, 2500 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.
bcsillus

2018. május 11.

Ez az, amit "az én illatom"-nak tudok mondani, nagyon jól működik a bőrömön. A tartóssága sajnos viszont hagy kivetnivalót maga után. De mivel EDT, elnézem neki. Nekem ő a tökéletes nyári parfüm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

dorottya96

2018. április 30.

Ez számomra amolyan nyári limonádé, ami néha szúnyogriasztó szagú, néha wc illatosító-néha meg nagyon kellemes. Istenigazából nem tudom hányadán állok vele. Nem rossz, meg ebben a melegben viselhető és a tartóssága sem olyan rossz-kb 6-7 órán át csücsül a bőrömön, de nem szerelem. Viszont biztos vagyok benne, hogy el fog fogyni ebben a hőségben szívesen fújkálom magamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 30.

Lina6

2018. április 28.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt. Tartóssága lehetne jobb, de hát edt-ről van szó. Igazi citrusos, nyári frissítő illat. Tartóssága ellenére nálam 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 28.

Hannicsku

2018. április 20.

Örök kedvenc!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 20.

Örök kedvenc!

mglilla

2018. április 8.

Egy ideig taszitott ezaz illat, pedig egy hasonlot(Moschino-I love love) nagyon szeretek, de ahogy ujbol illatoltam a napokban valamiert a szivembe lopta magat es holnap reggel megyek is erte!
Remelem most mar sokaig lesz hutarsam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

Remelem most mar sokaig lesz hutarsam!

Katuska78

2018. április 7.

Nagyon szeretem! A főnök asszonyomon éreztem először. Nekem is rögtön kellett vennem egyet! Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 7.

Liliani

2018. március 2.

Örök darab, az elsőt 10 éve kaptam a páromtól, de most is ugyan úgy szeretjük.Számomra megunhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Flowergirl1

2018. február 16.

Egyik kolléganőm használja néha, szerintem nem illik hozzá annyira, mint ahogy ő gondolja.
Magamon nem szeretem, hiába egy illatlegenda, engem taszít. Sorry, de nekem öreges ez az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Laurencia

2018. január 30.

2012. februàrjàban írtam az első vèlemènyt itt, s az eltelt kicsit több mint fél èvtized egy fantasztikus utazàs volt, sajàt magam szàmàra egy esettanulmàny lenne a koràbbi írásaimat visszabontva az ízlèsem változásànak megfigyelèse.A legtöbb parfüm amelyekért az elmúlt èvekben rajongtam, elkopott, mintha meg sem törtènt volna, csak a vintage és niche iránti szerelmem a töretlen.
Van ami nem vàltozik: ugyanazzal a lelkesedèssel nyitok ki mèg minden ajtót amely egy-egy új illathoz vezet s nem is èn lennék, ha nem egy balett hősnő nevèt vettem volna magamra ismèt. (Medora/Laurencia)
Van ami nem vàltozik: vannak illatok, elsősorban 10 èvnèl öregebb csotrogànyok, unalomig használt, közhelyes darabok melyek engem is bedaràltak ès ezt vàllalom, sőt örülök, hogy így törtènt.
Van ami nem vàltozik: a Light Blue.
Olyan mèlyen sosem lesz mint Jacques Polge Mademoiselle-je, de a petrezselymes-almàs fejjegye ès a hűs cèdrusos dominanciàja nèlkül olyan lennèk mint egy fèlkarú szobafestő.Vèrbeli mediterràn szikràzás, calone/tengervíz nèlkül, mègis ide èrkezünk meg àltala, ez benne a varàzslatos.

Luca Turin az egyik màniàm ès az egyik legfőbb bàzisom parfüm vèlemènyekben, ő a megjelenèsekor megírta, hogy ez az illat mèrföldkő lesz ès igaza is van.
A clean korszak jelfàja, amelynek làbànàl üldögèlni a legjobb, csak hallgatni a tenger ès a szèl zúgàsàt.
Gyönyörű törèkeny kèksège beburkol minden egyes nyàron s amíg lètezik, èn biztosan megveszem, újra ès újra.
A tavalyi évben kiadott flankerét is nagyon megszerettem (Light Blue Intense) de ő marad az igazi, ez màr bizonyos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 30.

Van ami nem vàltozik: a Light Blue.

Erika80

2018. január 14.

Nagyon-nagyon finom citrusos, cédrusos, friss illat. Egyik kedvencem. Engem nem igazán érdekel, hogy szembe jön velem az utcán vagy sem. Egyetlen szempont számít. Jól érzem-e tőle magam, ha használom?! Ha ad a napomnak egy pluszt, a kedvem pozitívan változik tőle akkor elérte amit kell. :) Egy illat nem csak öltöztet, hanem befolyásolja a kedvet is. Megnyugtat, feldob, energizál.. Ez az illat pedig mindig feldob, aktívabbá tesz engem. Igazi nyári "csemege".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Cinnamal, Citral