Dolce & Gabbana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 8390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 8390 Ft

Kiadás éve: 2001

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: alma, cédrus, harangvirág, citrom

Szívjegyek: fehérrózsa, bambusz, jázmin

Alapjegyek: ámbra, pézsma, cédrus

Ár: 8390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
25, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 6000 , Eladó: Cyndrella
Állapot: kb félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy foxpost megoldható
Ár: 10000 , Eladó: Brazilparty
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, VII. kerület, fizetés: --

silence

2018. október 18.

Úgy érzem, meg kell védenem Őt! ☺️
Lehet, hogy mára sablonos tömegillat lett belőle, de a maga idejében ez egy nagyon jól megkomponált, egyedi, friss és üde színfolt volt az akkor még szinte csak virágos katyvaszokból álló parfüm-piacon. Lehet, hogy pont ezért is lett tucatillat? Ez egy annyira jól eltalált parfüm volt az idő tájt, hogy mindenki megszerette! Aki megtehette, vette az eredeti D&G-t, aki nem, az a gyenge minőségű utánzatát........a gyártók ugyanis mind "lemásolták", szinte úton-útfélen a Light Blue gagyi változataiba botlott az ember lánya..... nos, szerintem pont ezzel lett elrontva ez a fantasztikus illat. 😡 Elrontották az utánzatokat gyártók, elrontottuk mi, akik mindannyian ezt fújtuk 🤥 😟
Persze én is megvettem rögtön a megjelenésekor, és azóta (2001 óta) már több üvegcsével (vagy 200-250ml-t) elfújkáltam, de a mai napig nélkülözhetetlen számomra, mindig ott kell, hogy csücsöljön a parfümös polcomon! Egy időben (amikor mindenkin ezt lehetett érezni) kicsit hanyagoltam a használatát, de most újra fénykorát éli nálam, egyik kedvelt kánikula illatom 🌸❤️
És bár sokan szidják, mégis valahogy a tapasztalataim azt mutatják, mindenkinek tetszik! A környezetemben ugyanis mindenkitől bókokat kapok / kap az illat, mikor ezt fújom. Hozzáteszem, számomra sem egy éjszakai fenevad Ő, nyári melegben hétköznapokra és munkába használom, de ott erősen helytáll! 😊
Rajtam a citromos-bambuszos oldalát mutatja leginkább, leszáradásában vélek egy kis jázmint felfedezni.
Ha az illatot képekbe lehetne önteni, ezt látom: karcsú, szőke hosszú hajú, 20-as évei közepén járó, naiv fiatal lány sétál egy fehér homos tengerparton hosszú, áttetsző fehér ruhába öltözve..... és közben ez az illat veszi körül őt! 🌸
Biztos azt mondjátok most: álomvilágba csöppentem. ☺️ Nem vitatom, lehet! De nekem akkor is tetszik, és egyik örök illatomként tartom becsben.
Hogy hátrányát is említsem, a tartósságától sajnos nem dobok hátast (sajna fél napnál tovább nem bírja) és mostanra vannak ettől átütőbb erejű, egyedibb illataim, nagyobb kedvenceim...... de a Light Blue akkor is egyik örök illat marad, ezért 5-ös!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 18.

Úgy érzem, meg kell védenem Őt! ☺️

Ennie86

2018. szeptember 26.

Szívemből szóltál Hellcall666!
Nem is értem a nagy hype-ot körülötte. A világ legtúlárazottabb citromleve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Szívemből szóltál Hellcall666!
Nem is értem a nagy hype-ot körülötte. A világ legtúlárazottabb citromleve.

wdorika

2018. szeptember 10.

A sós tenger illata némi fanyar citromos beütéssel, igazi dolce vita. A nyár elképzelhetetlen nélküle. Nem nehéz, frissít, ugyanakkor van benne csavar, minden kifújásnál imádom érezni, és az sem von le az értékéből, hogy nem annyira tartós, hiszen EDT.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

GHettie

2018. szeptember 9.

Nyári kedvencem régóta (egyik), friss nőies, sajnos nem tart sokáig, ezért csak 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Bereibi

2018. szeptember 9.

Életem nagy szerelme :D évek óta tartós a kapcsolatunk :) tartós illat, friss, örök szerelem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. augusztus 14.

368. véleményezőként tudnék-e róla újat mondani? Azt hiszem nem. Kellemes nyári citromos illatocska, akár egy kis lenge fuvallat, gyengécske tartóssággal. Lakásillatosítóként, vagy egy üzlet illataként azt hiszem jobban tetszene. A szilázsa még a tartósságánál is minimálisabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Bonzee

2018. július 27.

Vavyan Fable Halkirálynő-könyvsorozatának férfi etalonját, Mogorvát tudnám idézni - csak épp megfordítva az általa interpretált érzést:
1.) Ezt nekem!!!!!
2.) EZT??? Nekem??!!!....

Na neeem! Nagyon örülök, hogy a kezdeti hirtelen fellángolás még idejében elmúlt, amint kinyílt a "lelki orrom", amely befogta a DGLB valódi, számomra meglehetősen idegesítő, amolyan "kivagyi"-illatát, mielőtt a (több alkalommal is megismételt) próbafújás vásárlássá fajult volna.
Ezt az illatot / élményt / életérzést sajnos passzolom, másokra bízom, hogy élvezzék helyettem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

1.) Ezt nekem!!!!!
2.) EZT??? Nekem??!!!....

Beebeee

2018. június 16.

Nagyon tetszik, igazi könnyed nyári citrusos csoda, kis almás utóérzettel, de tul hamar semmivé válik ez a könnyedség, kb. 20 perc és mintha magamra sem fújtam volna. Egy tusfürdónek is tovább tart az illata. Kár :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 16.

Kinguci123

2018. június 14.

Kellemes, kellemes... de hamar elillan. Először nagyon tolakodó citrom illat csap meg, majd nem érezni semmit. Csalódás. :( Arról nem is beszélve, hogy rohadt drága...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

AzAKismacska

2018. június 11.

Elég ciki ez Avon parfi 5*os értékelése után lehúzni egy D&G parfümöt, de biz' Isten, megteszem!
Finom kis citrom, pici vizes jegyek, némi rózsa mutatóba.
Ágyazzunk meg neki ámbrán, öntsük nyakon pézsmával, hogy legyen ám mélysége, de a cédrus, az ami igazán kell!
Így megszületik a citrom- cédrus mutáns, ami, ha tökösek lennénk, letéphetné a fejünket.
De az marketing szempontból nem lenne túl jó.
Fogjuk vissza kicsit, szillázs minek, tartósság kamu- ez itt a light blue!
Dehogy mutáns ez, csak mutánska.

( Kellemes illat, de mindig az jut eszembe, hogy 8000 ft-ért hány liter limonádét tudnék magamra locsolni, túl nagy különbség nem lenne )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

Finom kis citrom, pici vizes jegyek, némi rózsa mutatóba.
De az marketing szempontból nem lenne túl jó.
Fogjuk vissza kicsit, szillázs minek, tartósság kamu- ez itt a light blue!
Dehogy mutáns ez, csak mutánska.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Cinnamal, Citral