Dolce & Gabbana

Ár:   16 200 Ft, 26 000 Ft és 34 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Parfimo-n 13 350 FT-38 710 FT-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   16 200 Ft, 26 000 Ft és 34 700 Ft
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 8390 Ft

Kiadás éve: 2001

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: alma, cédrus, harangvirág, citrom

Szívjegyek: fehérrózsa, bambusz, jázmin

Alapjegyek: ámbra, pézsma, cédrus

Ár: 8390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
25, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 13 350 FT-38 710 FT , Eladó: Parfimo
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Fújósban 🌸 Dolce & Gabbana Light Blue EDT
Ár: 1700/3000 , Eladó: Csokri
Állapot: Frissen fújt 5/10 ml üveg parfümszóróba , Helyszín: Budapest alkalmanként Debrecen vagy Keszthely , fizetés: Személyesen posta foxpost packeta
Dolce & Gabbana Light Blue EDT, 200 ml!!
Ár: 30000 , Eladó: sznelli
Állapot: Néhány fújás hianyzik belőle. , Helyszín: Eger, fizetés: Foxpost vagy MPL automata

Szyrosz

2020. március 31.

Imádom! Nyári signature illatom, most az intense változatát szeretném beszerezni. Igazi farmeres fehér trikós illat, vagány lányoknak. Citrusos frissítő rajtam tartós és egy méterrel előttem jár mégse túl sok vagy tolakodó. Leszáradásnál kezd picit unisex jellegű lenni, de mégsem az. Egy vékony penge élen táncol unisex és női parfüm között, talán ezért is olyan különleges. Mindenki dícséri rajtam. :) azt hiszem ő már a részem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 31.

mancs1

2020. március 11.

Az örök parfüm. Több, mint 15 éve használom. Ez az az illat, amit bármikor magamra tudok fújni, téleny, nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 11.

Zsanitk89

2020. március 1.

2 éve vásároltam ezt a parfümöt mondván, hogy legyen már egy kevésbé kihívó, élénkebb illatom. Tesztelésnél a csuklómon nagyon tetszett így haza hoztam. Nagy hiba volt....

Ez az egyetlen olyan parfümöm ( rengeteg van, gyűjtő vagyok!) amit soha,senki nem dicsért meg. Használtam már máskor is parfümöt ettől a divatháztól és nagy sikere volt. Ez a parfüm nem tartós, nem nőies. Az illata baromi zavaró mert ann,ira citrusos hogy az szinte facsarja az orrát az embernek. Ahogy párolog el rólam egyre büdösebb bár nem nagy dolog mert kb 1 óráig ha tartott. Vagy 50 ml landolt a kukában 1 héttel később mert hiába ajánlottam a környezetemnek, SENKINEK SE KELLETT! A férjem kifejezetten megkért hogy ezt ne használjam többet mert nagyon kellemetlen férfi orral! Na akkor dobtam ki...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

Timo6

2020. február 10.

Finom púderes tisztaság illat, egy nagy adag citrusossággal megfűszerezve. Mintha a tavaszi, vagy a kora nyári szellő illatát érezném. Viszonylag tartós illat. A hatósugara közepes.
De összességében jól öszerakott illatocska. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 10.

De összességében jól öszerakott illatocska. 😊

dlrexqs

2020. február 9.

Édesanyám illata. Én a sokkal édesebbeket kedvelem, de ez tetszik, habár lehet, hogy csak elfogult vagyok. :)
Olyan ez a parfüm, mint egy tiszta, napfényes tavaszi délelőtt, amikor már elég csak egy farmerdzsekit magadra kapnod. Vagy amikor a tengernél állsz, a víz lágyan nyaldossa a lábfejeidet és te behunyod a szemed, átengedve magad az érzésnek. És a lét könnyűségének.
Olyan friss, légies! Ha anya reggel magára fújja, egész nap érzem rajta. Amikor még aprócska voltam, gyakran meg is jegyeztem: "Anyi, olyan jó illatod van!".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

Fannie

2020. január 11.

Nekem ez egy olyan parfüm, amivel évek óta szemezgetek, aztán lemondok róla, otthon álmodozok tovább, ha eszembe jut az illata, és végül úgyis ezt fújom a csuklómra, ha valamiért be kell ugranom a Douglasba. Lehet, hogy régen nagyon felkapott volt, de szerintem még mindig százszor kellemesebb volt elviselni, mint azokat a cukros-vaníliás vattacukor-illatokat, amik pár éve jöttek a divatba, és instant fejfájást okoznak az embernek. Nekem a keresztanyukám kedvenc illata, és mivel gyerekkoromban gyakran volt, hogy nyáron bemehettem vele a munkahelyére, mindig az elegáns, ápolt megjelenésű, gyöngyfülbevalós, piros rúzsos keresztanyu jut az eszembe. Emlékszem, az akkori általánosiskolás énem pont olyan illatú szeretett volna lenni, mint keresztanyukám, ma pedig, huszonéves fejjel már szeretnék végre én is egy olyan illatot találni, amiről az embereknek én jutok az eszébe. :) Nekem egyértelműen egy kifinomult, elegáns, tiszta illat jut erről a parfümről az eszembe. Talán ideje lenne nekem is beszereznem, hiszen az a fajta parfüm, ami nem tolakodó, bármilyen eseményen el lehet képzelni az emberen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 11.

klau810614

2020. január 10.

Vele mindig hadi lábon álltam mert nekem nagyon citrusos meg ugye régebben úton útfélen ezt az illatot lehetett érezni mindenkin szinte ....feledésbe is merült míg nem felfújtam egy hasonló illatot és a barátom arra azt mondta ne igen ez finom ... szóval a pasiknak tuti bejön és így évek múlva már nekem is tetszik , nyárra be kell szereznem egy üveggel addig meg ha megkívánom fújom a La Rive által kiadott másolatát kb ugyanazt az érzetet hozza 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 10.

Fruzsiii

2020. január 7.

Ez volt az első márkásabb parfümöm,tinédzser koromba hasznàltam,véleményem szerint igazi nyári illat,kifejezetten kellemes,a nagy nyári melegekbe igen frissitően hat a lélekre.Nem tartom kizártnak,hogy nyárra megvásárolom magamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

arizona07

2020. január 5.

Beálltam a sorba, pedig kerülöm a mainstream dolgokat, de annyira csodás az illat hogy muszáj volt vennem belőle. Évek óta vágytam rá, tudtam hogy ez az a citrusos illat amit gyerekkorom óta keresek, anyunak volt egy koppintása belőle és mindig titokban fújkáltam belőle. Szuper tartós, konkrétan 1 fújásnyi elég volt belőle hogy a főnököm kiszúrja az irodában. Alapvetően fiatalos illatnak mondanám, bár nem hiszem hogy bárkinek be kéne mutatni. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

Colette221

2019. november 30.

Ez egy nagyon “irodabarát” illat. Kellemes, nem túl édes és tolakodó Szívesen hordanám a hétköznapokon. Engem még az sem érdekel, hogy sokan használják. Ez számomra sosem ront a parfüm értékéből. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Cinnamal, Citral

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.