Dolce & Gabbana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 8390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 8390 Ft

Kiadás éve: 2001

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: alma, cédrus, harangvirág, citrom

Szívjegyek: fehérrózsa, bambusz, jázmin

Alapjegyek: ámbra, pézsma, cédrus

Ár: 8390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
25, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Dolce & Gabbana Light Blue Ajándék szett 25 ml EDT + 50 ml Testápoló
Ár: 13.500Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot levél, személyes átvétel
Ár: 1500 Ft, 2500 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.
szvati

2017. november 4.

A citrusos illatokat kedvelem, ez az egyik kedvencem. Egyetlen problémám vele, hogy hamar elillan, ezért csak 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

noraam6

2017. november 2.

Ezt az illatot nem lehet megunni. Nagyon szeretem, könnyed nőies illat. Leginkább nyáron használom de a táskámban is mindig van egy 25 ml-s üveg belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Timi27

2017. november 2.

Évekkel ezelőtt amikor megjelent, tetszett, aztán terhes lettem, és nagyon zavaró lett az illata.. akkor kezdte ezt nagyon sok lány használni, lépten nyomon ezt lehetett érezni.. mostanában már kevesebben használják.. amúgy egy jó kis citrusos illat lenne, de sajnos még mindig arra emlékeztet, amikor nem tetszett..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

pinky001

2017. október 29.

Próbálom magam róla lebeszélni, már lassan egy éve, aztán valaki egy jó ideje minden reggel ezt viseli a buszon, megkínozva a vágyaimat. Őszintén szólva, kezdek elgyengülni, miután beizonyosodott, hogy hideg időben is szépen muzsikál. Jaj, szenvedek inkább még.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 29.

cat999

2017. október 14.

Ajándékba kaptam egy külföldi lánytól, aki pár hétig volt nálunk. Egyáltalán nem szeretem. Csak a citromillatot érzem benne, a virágokét nem . Ha nem látnám a csomagolást, nem tudnám megmondani, hogy ez márkás termék. Gondolom az eladó azért ajánlotta neki, mert a fiatal nőkhöz a sztereotípia szerint a ciprusos illatok illenek a leginkább, és ez nagyon felkapott a korosztályom körében (sőt a tőlem idősebbeknél is). Bármilyen népszerű is legyen, ez nem az én illatom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

Stella1104

2017. szeptember 28.

Nemrég kaptam ajándékba.Nagyon tetszik az illata. Nem tolakodó,nagyon kellemes gyümölcsös virágos illatot kölcsönöz a viselőjének.
Szeretem:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Szeretem:)

VLillus

2017. szeptember 27.

Kb. 7 éve kaptam , nekem nagyon nem jött be. Azóta is (törött kupakkal) tele van és csak porosodik a polcon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

hlilko

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 24.

A kedvenc parfümöm. Nem túl édes, nem émelyítően virágos, kicsit citrusos, üde illatú. Nem beszélve arról, hogy lágy illat, de nagyon sokáig érződik az illata. Mindenképp veszek belőle még, a Douglasben akciósan jutottam hozzá először, de szerintem teljes áron is megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

googles

2017. szeptember 23.

Sokak kedvence, sokaknak nem kedvelt illata. Nekem nem jön be teljesen, pedig szeretem a könnyed, vizes illatokat. Elvi kifogásom sincs :) nekem ez hármaska, valahogy hiányolom belőle a harmóniát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Mayoranna

2017. szeptember 11.

Nagy kedvenc volt. Fújtam télen-nyáron. Egyedi,különleges,tartós citrusos illat. A legjobb volt a citrusos illatok közül.
Még a kabátomon is napokig éreztem az illatát. Sajnos nem csak nekem tetszett, úton-útfélen ezt éreztem már.
Egy idő után már "sok" -nak éreztem, volt benne valami összetevő ami zavart. Vagy én változtam..
De ma is szeretettel gondolok vissza rá, szép idők voltak..
Az egyik legmeghatározóbb, ikonikus Dolce női illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

De ma is szeretettel gondolok vissza rá, szép idők voltak..
Az egyik legmeghatározóbb, ikonikus Dolce női illat.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Cinnamal, Citral