Dolce & Gabbana

Ár:   16 200 Ft, 26 000 Ft és 34 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 8390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   16 200 Ft, 26 000 Ft és 34 700 Ft
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 8390 Ft

Kiadás éve: 2001

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: alma, cédrus, harangvirág, citrom

Szívjegyek: fehérrózsa, bambusz, jázmin

Alapjegyek: ámbra, pézsma, cédrus

Ár: 8390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
25, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 13 350 FT-38 710 FT , Eladó: Parfimo
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Fújósban 🌸 Dolce & Gabbana Light Blue EDT
Ár: 1700/3000 , Eladó: Csokri
Állapot: Frissen fújt 5/10 ml üveg parfümszóróba , Helyszín: Budapest alkalmanként Debrecen vagy Keszthely , fizetés: Személyesen posta foxpost packeta
Dolce & Gabbana Light Blue EDT, 200 ml!!
Ár: 30000 , Eladó: sznelli
Állapot: Néhány fújás hianyzik belőle. , Helyszín: Eger, fizetés: Foxpost vagy MPL automata

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

csillabella

2019. augusztus 20.

Régebben nagyon szerettem, így az emlékeimra hagyatkozva 2 éve beújítottam egy kis kiszerelésre (ami azóta sem fogyott el).Valamelyikünk változott, de már nem fog meg annyira, és korántsem olyan tartós, mint régen volt. Akkoriban 1-2 fújás nap végéig elég volt, most meg öntözhetem magamra ha érezni szeretném. Remélem csak egy rosszul tárolt darabot vettem meg véletlenül, egyszer szerintem még fogok adni nem egy esélyt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

SminkesAnyuci

2019. augusztus 15.

Kiadás éve körül kaptam az Édesanyámtól, tinikorom első illata. Nagyon friss, fiatalos és kellemes illat. Kezdésnek nagyon hálás vagyok érte, de ahogy teltek az évek rengeteg hölgyön éreztem viszont, és azt éreztem már nem elég egyedi nekem ez az illat, így elengedtem. Nekem nyáron egy kicsit elcsászott, a meleg hatására átalakult az illat, nem passzolt hozzám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

kolesgolyo

2019. augusztus 2.

Nekem ő az egyik nagybetűs parfümöm. Fanyar citrusos illat, ez vagyok én. Rajtam a tartóssága is teljesen rendben van. Örök darab <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

ddorcsika

2019. július 13.

Az egyik legjobb nyári illat, ami még a nagy hőségben sem olvad le rólam és érzik rajtam mások is. Próbáltam az Intense és egyéb más verziót, de ez a legjobb mind közül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 13.

oanita55

2019. július 7.

Nagyon sokszor használtam már, mert nagyon finom, friss, citrusos illata van. Kicsit drága, viszont tényleg nagyon kellemes az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 7.

Agicaa

2019. július 6.

Milyen régóta ismerem már ezt az illatot, ami szerintem ikonikus, és soha nem is fog kimenni a divatból...olyan,mint a ruhák világában az egyenesszabású farmer,hogy az évek telhetnek, jöhetnek új divathullámok, de ő akkor is trendi marad. Na, pont ilyen szerintem a Light blue is a parfümök között.
Érdekes, hogy sok sok évvel ezelőtt már volt egy 25 ml-esem belőle, de valahogy nem működtünk jól,pedig tartós volt, finom és mégsem... El is adtam akkor és azóta nem is éreztem késztetést, hogy újra megvegyem, egészen mostanáig. Hónapok óta itt-ott belefutok, és nosztalgiából beleszaglásztam a teszterbe, és rá kellett jönnöm, hogy mostanra értem meg erre az illatra igazán. Ennek örömére ma be is szereztem a Douglasből egy 25 ml-eset, már csak azért is, mert most nagyon jó áron lehet ott kapni.
Finoman körbeölel, ott figyel sejtelmesen, amerre csak járok. Imádat van és ezúttal semmi pénzért nem fogok tőle megválni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 6.

pankalany

2019. június 27.

Le sem merem írni milyen régóta (na jó kb 15 éve) csakis ezt a parfümöt használom. Nincs téli, nincs nyári, csakis ő. Nagyon eltalált könnyed illat, a nehéz és az édeskés dolgoktól egyenes roaszul vagyok úgyhogy amikor az első üveggel ajándékba kaptam tudtam hogy számomra ez az igazi és tökéletesen hozzám illő. Nem kísérletezek mással egyáltalán. Ha vásárláshoz kapok mintákat megszaglászom őket és megállapítom milyen jó kis cucc ez. Amíg gyártják rám számíthatnak , semmi pénzért nem cserlélem le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 27.

Lor

2019. június 26.

Engem nem érdekel, hogy tucatparfüm-e vagy sem, egyszerűen imádom! Többször megkíséreltem leváltani, mondván már uncsi, de csak nála lyukadtam ki a végén. Én nem csupán a citrusosságát érzem, hanem egy kis fanyarságot is, amiből egy rejtélyes kombináció keletkezik. Nem értek a parfümökhöz, nem vagyok egy nagy kencés, nem hiszem, hogy a nagy márkákat megéri megfizetni csupán a nevük miatt, de ezért szívesen belenyúlok a pénztárcámba!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Nenuka

2019. április 27.

Túlhájpolt, de már nem tudom nem szeretni. Megszerettem, annyi jót hallottam róla. Az üveget pedig egyenesen imádom! De ha vennék, csak flankert vennék.

Update: túrót flankert! Eredetit vettem...zseniális. csodálatos! Olivier Cresp egy isten. Egy szerény zseni. Annyira cuki a kis kiszerelés és annyira minimál és olyan jó az üveg tapintása is...
Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 27.

Imádom.

PetraRéka

2019. április 25.

Vadító és szexi a pasim megőrül érte.Nagyon tartós illat.Kevés is elég belőle. A PARFÜM.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Cinnamal, Citral

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.