Dolce & Gabbana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 8390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 8390 Ft

Kiadás éve: 2001

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: alma, cédrus, harangvirág, citrom

Szívjegyek: fehérrózsa, bambusz, jázmin

Alapjegyek: ámbra, pézsma, cédrus

Ár: 8390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
25, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 6000 , Eladó: Cyndrella
Állapot: kb félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy foxpost megoldható
Ár: 10000 , Eladó: Brazilparty
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, VII. kerület, fizetés: --

Ildiko9

2017. november 7.

Azt hiszem én leszek a mumus :D..de ma reggel kipróbáltam ezt az illatot. Számomra ez a katasztrófa. Volt már jópár "divat" illatom, viszont ilyen rossz érzést, még egyiknek sem sikerült kiváltania belőlem. Nem, és nem...valamiért a gyomrom is kavargott tőle. Talán a cédrus tehet róla...borzalom (nekem). És mivel az illatot szoktam nézni, nem azt, amit a bőrömön produkál, a tartóssága miatt egy nagyon kegyelem 2csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 7.

plbb

2017. november 6.

Évekig használtam, többször visszatértem már rá, és még biztosan fogom is használni újra. Inkább tavasszal és nyáron szeretem a könnyed illata miatt, őszre télre általában másra vágyom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 6.

szvati

2017. november 4.

A citrusos illatokat kedvelem, ez az egyik kedvencem. Egyetlen problémám vele, hogy hamar elillan, ezért csak 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

noraam6

2017. november 2.

Ezt az illatot nem lehet megunni. Nagyon szeretem, könnyed nőies illat. Leginkább nyáron használom de a táskámban is mindig van egy 25 ml-s üveg belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Timi27

2017. november 2.

Évekkel ezelőtt amikor megjelent, tetszett, aztán terhes lettem, és nagyon zavaró lett az illata.. akkor kezdte ezt nagyon sok lány használni, lépten nyomon ezt lehetett érezni.. mostanában már kevesebben használják.. amúgy egy jó kis citrusos illat lenne, de sajnos még mindig arra emlékeztet, amikor nem tetszett..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 2.

pinky001

2017. október 29.

Próbálom magam róla lebeszélni, már lassan egy éve, aztán valaki egy jó ideje minden reggel ezt viseli a buszon, megkínozva a vágyaimat. Őszintén szólva, kezdek elgyengülni, miután beizonyosodott, hogy hideg időben is szépen muzsikál. Jaj, szenvedek inkább még.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 29.

cat999

2017. október 14.

Ajándékba kaptam egy külföldi lánytól, aki pár hétig volt nálunk. Egyáltalán nem szeretem. Csak a citromillatot érzem benne, a virágokét nem . Ha nem látnám a csomagolást, nem tudnám megmondani, hogy ez márkás termék. Gondolom az eladó azért ajánlotta neki, mert a fiatal nőkhöz a sztereotípia szerint a ciprusos illatok illenek a leginkább, és ez nagyon felkapott a korosztályom körében (sőt a tőlem idősebbeknél is). Bármilyen népszerű is legyen, ez nem az én illatom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

Stella1104

2017. szeptember 28.

Nemrég kaptam ajándékba.Nagyon tetszik az illata. Nem tolakodó,nagyon kellemes gyümölcsös virágos illatot kölcsönöz a viselőjének.
Szeretem:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Szeretem:)

VLillus

2017. szeptember 27.

Kb. 7 éve kaptam , nekem nagyon nem jött be. Azóta is (törött kupakkal) tele van és csak porosodik a polcon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

hlilko

2017. szeptember 24.

A kedvenc parfümöm. Nem túl édes, nem émelyítően virágos, kicsit citrusos, üde illatú. Nem beszélve arról, hogy lágy illat, de nagyon sokáig érződik az illata. Mindenképp veszek belőle még, a Douglasben akciósan jutottam hozzá először, de szerintem teljes áron is megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Cinnamal, Citral