Dolce & Gabbana

Ár:   16 200 Ft, 26 000 Ft és 34 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 8390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   16 200 Ft, 26 000 Ft és 34 700 Ft
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 8390 Ft

Kiadás éve: 2001

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: alma, cédrus, harangvirág, citrom

Szívjegyek: fehérrózsa, bambusz, jázmin

Alapjegyek: ámbra, pézsma, cédrus

Ár: 8390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
25, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 2990 , Eladó: Csokri
Állapot: Frissen fújt az eredeti parfümömből 10 ml üveg parfümszóróba, Helyszín: Budapest alkalmanként Debrecen vagy Keszthely , fizetés: Személyesen posta foxpost packeta mpl
Ár: 13.500 , Eladó: kadarszabina
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Megbeszélés szerint

arizona07

2020. január 5.

Beálltam a sorba, pedig kerülöm a mainstream dolgokat, de annyira csodás az illat hogy muszáj volt vennem belőle. Évek óta vágytam rá, tudtam hogy ez az a citrusos illat amit gyerekkorom óta keresek, anyunak volt egy koppintása belőle és mindig titokban fújkáltam belőle. Szuper tartós, konkrétan 1 fújásnyi elég volt belőle hogy a főnököm kiszúrja az irodában. Alapvetően fiatalos illatnak mondanám, bár nem hiszem hogy bárkinek be kéne mutatni. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

Colette221

2019. november 30.

Ez egy nagyon “irodabarát” illat. Kellemes, nem túl édes és tolakodó Szívesen hordanám a hétköznapokon. Engem még az sem érdekel, hogy sokan használják. Ez számomra sosem ront a parfüm értékéből. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

uhuka

2019. november 18.

Örök darab. Kellemes,lágy valóban citrusos, friss, tiszta illat. Mindenkinek ajánlom, aki nem szereti az édes, virágos, nehéz illatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

NyBetti

2019. november 17.

Imádom, számomra A PARFÜM. Vagy 10 éve folyamatosan újraveszem, örök szerelem a miénk.
Télen nyáron, irodába, bulikba is csak ezt használom, szinte már a részemmé vált🙂
Míg lehet kapni, én tuti megveszem. Millió csillag!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 17.

Míg lehet kapni, én tuti megveszem. Millió csillag!!!

Swenja

2019. november 11.

Ajándékba kaptam,friss fiatalos erős illat,ami szerintem nem kellően tartós.Személy szerint úgy érzem a parfümnek egy nőhöz passzolnia kell,ez nem passzol sajnos hozzám,ami nem a parfüm hibája.100 mlis nagy kiszerelésű,hogy ne sértsem meg az ajándékozót 15 évig fog kitartani:)Ritkán fogom csak használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 11.

Kusika

Korcsoport: >54
2019. szeptember 19.

Édesanyám kedvenc illata rajta nagyon szeretem,de rajtam már nem tetszett annyira,de ebben közrejátszott az a tény is,hogy
megjelenése után ,munkába menet minden 2. csajon éreztem,sanyarú sorsát nem kerülhette el reggeli rohanásban a
fürdőszoba padlóján landolt..Nem vettem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

fürdőszoba padlóján landolt..Nem vettem újra.

wildrose

2019. szeptember 11.

Kifújáskor friss, eleven citromos-almás, aztán könnyű, zöld-vizes bambuszos, leszáradása pedig fanyar, de élénk cédrusos. Igazi kánikulaillat, mesteri alkotás, örök kedvenc. Rajtam elég intenzív és elég tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 11.

csillabella

2019. augusztus 20.

Régebben nagyon szerettem, így az emlékeimra hagyatkozva 2 éve beújítottam egy kis kiszerelésre (ami azóta sem fogyott el).Valamelyikünk változott, de már nem fog meg annyira, és korántsem olyan tartós, mint régen volt. Akkoriban 1-2 fújás nap végéig elég volt, most meg öntözhetem magamra ha érezni szeretném. Remélem csak egy rosszul tárolt darabot vettem meg véletlenül, egyszer szerintem még fogok adni nem egy esélyt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

SminkesAnyuci

2019. augusztus 15.

Kiadás éve körül kaptam az Édesanyámtól, tinikorom első illata. Nagyon friss, fiatalos és kellemes illat. Kezdésnek nagyon hálás vagyok érte, de ahogy teltek az évek rengeteg hölgyön éreztem viszont, és azt éreztem már nem elég egyedi nekem ez az illat, így elengedtem. Nekem nyáron egy kicsit elcsászott, a meleg hatására átalakult az illat, nem passzolt hozzám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

kolesgolyo

2019. augusztus 2.

Nekem ő az egyik nagybetűs parfümöm. Fanyar citrusos illat, ez vagyok én. Rajtam a tartóssága is teljesen rendben van. Örök darab <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Cinnamal, Citral

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.