Dolce & Gabbana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 8390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 8390 Ft

Kiadás éve: 2001

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: alma, cédrus, harangvirág, citrom

Szívjegyek: fehérrózsa, bambusz, jázmin

Alapjegyek: ámbra, pézsma, cédrus

Ár: 8390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
25, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Dolce & Gabbana Light Blue Ajándék szett 25 ml EDT + 50 ml Testápoló
Ár: 13.500Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot levél, személyes átvétel
Ár: 1500 Ft, 2500 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.
Neshu

2017. szeptember 5.

Tini korom nagy kedvence.. Megunhatatlan volt az illata. Télen-nyáron imádtam és imádták rajtam. 5***** :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

szevin007

2017. szeptember 1.

Ez az illat az, ami a személyiségemet legjobban kiemeli, kiegészíti. Imádom! Az egyetlen parfüm, amit elviselek magamon és nem okoz fejfájást. Szerelmünk kb. 15 éve kezdődött. Persze tiniként nem az eredetit választottam, de amikor találkoztam az igazival akkor tudtam, hogy ez az. Egy életen át elkísérhet, akár a férjem. Csodás, megbízható és varázslatos. A tartóssága nem a lekiemelkedőbb, de egyébként is EDT. Ennek ellenére én őt fogom választani, mindig. Emlékeztet a tengerre és a kedvenc országomra, így mindig velem lehet. Szerintem szuper választás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Marigold

2017. augusztus 30.

Nagyon szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Nagyon szeretem.

Enci18

2017. augusztus 26.

Nagyon finom friss illata van. Elég keveset fújni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Nagyon finom friss illata van. Elég keveset fújni belőle.

pisonce

2017. augusztus 13.

Imádom ezt az ilatot, de sosem lesz az 1. Nem a termék hibája, az én személyiségem erőteljesebb az illathoz képest.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Anheszenamon

2017. augusztus 3.

Friss, nyárias illat. Egyszer volt, de nem veszem újra, valahogy nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

kiccsilag

2017. július 20.

Mas volt anno 15 éve mikor megjelent. Már valamit kozmetikáztak rajta . Erősebb a citrusossága. Persze attól isteni de már nem az eredeti...messze nem. Sajnos nagyon nagyon sokan használják . Múltkor elajándékoztam pontosan ezért. Reggel kilépek az ajtón szomszédasszonyon.. délben a Pennyben egy múmián. Na nekem elég is volt . Tartóssága sem a régi már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 20.

MsWatson

2017. július 16.

Alapjában véve én az erős, fűszeres illatokat szeretem, de az ember nyáron inkább valami finomabbra vágyik. A nyári illatom eddig a L'eau par Kenzo volt, és csak ez, mert hiába próbálkoztam, a könnyű nyári illatok nem működtek a bőrömön, volt, amelyiket nem is éreztem magamon. Egészen a mai napig. Láttam,hogy a kis üzletben, ahova járok, a nagy türelemmel megáldott csajszi dolgozik éppen, aki lelkesen mutatja a sokadik illatot is, úgyhogy betértem. Na, rajta éreztem meg a finom citromillatot, ami egyáltalán nem volt "wc-illatosítós", orrfacsaró, vagy műanyag hatású! És rajtam is működik! Citromtorta, lágy citromos limonádé, csupa kellemes dolog jut róla eszembe. :) Ahogy lecsendesedik, mintha mandula is lenne benne, nem tudom, de telitalálat, az biztos! 100 ml jött velem, remélem, nem bánom meg. Tartósságáról egyelőre nem tudok mit mondani, így egyelőre csak négy csillagot kap.

Update: Nem tudom, mi történt, hadakoztam is ellene, mert már annyira hozzászoktam a gondolathoz, hogy milyen jól működünk, én és a Light Blue...DE NEEEEM! :((( Szóval hogy is fogalmazzam meg. Citromtorta, lágy citromos limonádé (lásd fent), igen, ez megvan, de nekem mostanra ez sok, sőt, még valami nagyon édeskéset is kezdek érezni, ami nem tetszik. Igen, finom, kellemes, stb stb, de úgy nem fog működni, ahogy szerettem volna.
El fogom használni, majd lassan, alkalmanként (annyi ilyen "alkalmas" parfümöm van már...), de a nyári mindennapokra marad nekem a Kenzom. Ez van.
Ja, a tartóssága egész jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 16.

Ja, a tartóssága egész jó.

egyboszorka

2017. július 11.

Szerintem nem bírja a nyílt pszichés terrort. Bő 15 éve kísérletezem vele, azóta utál, én pedig cserébe minden évben elkezdek használni belőle egy mintányit így nyáridőn. Eleve úgy indítok, hogy " Na, te kis dög, idén is tiltólistára teszel?" Juszt is, naná, minden évben. Tűnődöm egy sort a lét elviselhetetlen könnyűségén, majd a 3-4 . nap tájékán a maradékot egy kecses csuklómozdulattal, ám annál nagyobb belső haraggal nemes egyszerűséggel a betonplaccra csurgatom valahol, ahol senki nem lát és nem hívja a szirénázó nénóautót a fehér zubbonyt cipelő megtermett bácsikkal...
Végülis én ráérek, kitartó ember vagyok, vagy kivonják addig a forgalomból, ha nem, akkor engem a Jóisten előbb- utóbb kivon, Ő majd jól beárul, hogy mennyi szörnyűséget követtem el ellene évtizedeken keresztül, oszt' majd kárhozunk kettecskén az idők végezetéig, ő lájtosan én blúan, pácolódván a rajtam produkált dohos- almás citrusos, ordítóan erőszakos miazmában.....Nem, nem bírnám elviselni, pillanatnyilag inkább az égő katlant választom vagy majdan egy lélekemelő kolostort, inkább mea culpázom egész életemben, de őt soha többé nem akarom érezni....Jövő nyárig.....Ki tudja? Hátha akkor?!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 11.

jkrisztie2

2017. július 7.

Volt még kicsi egy 100 milis üveg alján, gondoltam így nyáron elfújkálom. Ez az illat mennyei! Üde, friss, tiszta, citrusos, nagyon nyári. Nem véletlenül vettem anno a nagy kiszerelésűt. Ha elfogy, újra megrendelem, az biztos. Nekem ez a parfüm mindig kell legyen itthon!!!
Most eszembe jutott, ahogy egyszer- még pár éve- rohantam a városban és egy vadidegen lány utánam szaladt, megszólított, hogy mi ez a parfüm, mert neki ilyen kell..... Nem csodálom .... ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Cinnamal, Citral