Dolce & Gabbana

Ár:   16 200 Ft, 26 000 Ft és 34 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 8390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   16 200 Ft, 26 000 Ft és 34 700 Ft
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 8390 Ft

Kiadás éve: 2001

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: alma, cédrus, harangvirág, citrom

Szívjegyek: fehérrózsa, bambusz, jázmin

Alapjegyek: ámbra, pézsma, cédrus

Ár: 8390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
25, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 2990 , Eladó: Csokri
Állapot: Frissen fújt az eredeti parfümömből 10 ml üveg parfümszóróba, Helyszín: Budapest alkalmanként Debrecen vagy Keszthely , fizetés: Személyesen posta foxpost packeta mpl
Ár: 13.500 , Eladó: kadarszabina
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Megbeszélés szerint

ddorcsika

2019. július 13.

Az egyik legjobb nyári illat, ami még a nagy hőségben sem olvad le rólam és érzik rajtam mások is. Próbáltam az Intense és egyéb más verziót, de ez a legjobb mind közül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 13.

oanita55

2019. július 7.

Nagyon sokszor használtam már, mert nagyon finom, friss, citrusos illata van. Kicsit drága, viszont tényleg nagyon kellemes az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 7.

Agicaa

2019. július 6.

Milyen régóta ismerem már ezt az illatot, ami szerintem ikonikus, és soha nem is fog kimenni a divatból...olyan,mint a ruhák világában az egyenesszabású farmer,hogy az évek telhetnek, jöhetnek új divathullámok, de ő akkor is trendi marad. Na, pont ilyen szerintem a Light blue is a parfümök között.
Érdekes, hogy sok sok évvel ezelőtt már volt egy 25 ml-esem belőle, de valahogy nem működtünk jól,pedig tartós volt, finom és mégsem... El is adtam akkor és azóta nem is éreztem késztetést, hogy újra megvegyem, egészen mostanáig. Hónapok óta itt-ott belefutok, és nosztalgiából beleszaglásztam a teszterbe, és rá kellett jönnöm, hogy mostanra értem meg erre az illatra igazán. Ennek örömére ma be is szereztem a Douglasből egy 25 ml-eset, már csak azért is, mert most nagyon jó áron lehet ott kapni.
Finoman körbeölel, ott figyel sejtelmesen, amerre csak járok. Imádat van és ezúttal semmi pénzért nem fogok tőle megválni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 6.

pankalany

2019. június 27.

Le sem merem írni milyen régóta (na jó kb 15 éve) csakis ezt a parfümöt használom. Nincs téli, nincs nyári, csakis ő. Nagyon eltalált könnyed illat, a nehéz és az édeskés dolgoktól egyenes roaszul vagyok úgyhogy amikor az első üveggel ajándékba kaptam tudtam hogy számomra ez az igazi és tökéletesen hozzám illő. Nem kísérletezek mással egyáltalán. Ha vásárláshoz kapok mintákat megszaglászom őket és megállapítom milyen jó kis cucc ez. Amíg gyártják rám számíthatnak , semmi pénzért nem cserlélem le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 27.

Lor

2019. június 26.

Engem nem érdekel, hogy tucatparfüm-e vagy sem, egyszerűen imádom! Többször megkíséreltem leváltani, mondván már uncsi, de csak nála lyukadtam ki a végén. Én nem csupán a citrusosságát érzem, hanem egy kis fanyarságot is, amiből egy rejtélyes kombináció keletkezik. Nem értek a parfümökhöz, nem vagyok egy nagy kencés, nem hiszem, hogy a nagy márkákat megéri megfizetni csupán a nevük miatt, de ezért szívesen belenyúlok a pénztárcámba!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Nenuka

2019. április 27.

Túlhájpolt, de már nem tudom nem szeretni. Megszerettem, annyi jót hallottam róla. Az üveget pedig egyenesen imádom! De ha vennék, csak flankert vennék.

Update: túrót flankert! Eredetit vettem...zseniális. csodálatos! Olivier Cresp egy isten. Egy szerény zseni. Annyira cuki a kis kiszerelés és annyira minimál és olyan jó az üveg tapintása is...
Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 27.

Imádom.

PetraRéka

2019. április 25.

Vadító és szexi a pasim megőrül érte.Nagyon tartós illat.Kevés is elég belőle. A PARFÜM.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 25.

eszterrr95

2019. március 28.

Imádom :)))))
De sajnos az én bőrömön nem működik. Teljesen más lesz, egyszerűen borzalmas az én bőrömön.

Az én történetem:
Általánosban volt egy tanárnő akit mindig ez az illat lengte körbe. A tanár egy feltűnő nő volt, akit sose láttam magassarkú nélkül. Heti egyszer járt fodrászhoz, mindig tökéletesen állt a haja. Tanár létére nagyon merészen öltözködött bőrszoknyák, párducminták, piros lakk minden mennyiségben. Kislányként csodáltam a rengeteg ékszerét, a tökéletesen belőtt frizuráját, a gyönyörű cipőit és nem utolsó sorban az illatát. :) Akkor döntöttem el, hogy én is ilyen nő szeretnék lenni :) Ezt a parfümöt használta, mai napig ő jut eszembe erről az illatról.

vivitriusnak pedig üzenem, hogy szeretnék a barátja lenni, mert nagyon tetszik az illat Másokon :D Rajtam sajnos nem jó :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

Imádom :)))))

Az én történetem:

timimimi

2019. március 19.

Még 10 évvel ezelőtt volt ilyen parfümöm, és most valakin újra éreztem, plusz jött a tavasz és vettem egyet. Valóban üde, tiszta frissesség illata van, így tavasszal szerintem nagyon testhezálló. Ősszel, télen nem valószínű, hogy viselni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

mona82

2019. március 10.

Megjelenésekor valóban mindenki ebben fürdött a környezetemben :) Én akkor nem engedhettem meg magamnak, bár tetszett a tiszta, friss illata, nekem mindig a napon száradt, ropogós ágynemű jut róla eszembe. 18 év alatt rengeteg illatom volt, de ő csak most került sorra. Ebben a szeles, tavasz eleji időben kimondottan kellemes, valóban tisztaság illat, és már nem tömegcucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Cinnamal, Citral

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.