Dolce & Gabbana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 8390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 8390 Ft

Kiadás éve: 2001

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: alma, cédrus, harangvirág, citrom

Szívjegyek: fehérrózsa, bambusz, jázmin

Alapjegyek: ámbra, pézsma, cédrus

Ár: 8390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
25, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Dolce & Gabbana Light Blue Ajándék szett 25 ml EDT + 50 ml Testápoló
Ár: 13.500Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot levél, személyes átvétel
Ár: 1500 Ft, 2500 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.
Summer39

2017. július 3.

Ez az a parfüm, amit mindig újra veszek. Mert friss, üde, és mert ez egy Dolce. Ha egy ideig nincs, és újra illatolom, elfog a hiányérzet...és megveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

kgyrk

2017. július 2.

Igazi nyári illat, laza, könnyed... örök klasszikus! Viszont napjában többször újra kell fújnom ha szeretném érezni az illatát, mert sajnos nem tartós. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

elvanui

2017. június 29.

Nem tehetek róla, sajnos szeretem nyáron. Nagyon rég, de kb. minden nyáron kell, mert vannak ezek a hatszorzuhanyzós, vizetlélegzős, elviselhetetlenül párás napok, és bárhogy kapálózik bennem a felnőtt nő meg a kicsit sznob illatvénbetyár, olyankor csak ez esik jól. Bizony, még a Ninfeo sem. Ciki, nem ciki, szárazon és hűsen simogat a zöldalma, a ropogós műpézsma, a cédrus, mint egy friss vászoning a hűvös szekrényből. Kövek jöhetnek, vállalom. Össze van ez rakva akkor is, na.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 29.

Kodi

2017. június 24.

A tucatillat olyan degradáló szó, én azokra használom, amelyekben nincs fantázia, ez a parfüm viszont azért vált méltán népszerűvé, mert annyira egyedi és ez a D&G-ház összes alkotására igaz. Ezek szerint megfizethető is. Aki ma Mo-n egyedi és finom illatot akar használni, nehéz helyzetbe kerül. Egyébként már nem érzem úgy, hogy mindenki ezt használná.

Azt is hozzátenném, mindig el kell gondolkodni, ha egy alkotás azonnali közönségsikert arat, akárcsak a filmek esetében. A bevezetésekor szerintem teljesen egyedi volt, nem hasonlított semmire, hiánypótló jellegű volt. De nem tucatillat, az más, hogy sokan másolták le azóta. A férfiak tényleg mindig megkérdezik, hogy "mi van rajtad", már ezért megéri. Nagyon régóta használom, és van egy olyan gyanúm, hogy őt is elérte az átvariálás réme az EU szabványainak megfelelően... szerintem mióta halványkék a kupak (régebben sötétebb világoskék) volt, gyengébb a tartóssága. Én emlékszem, hogy a régit nagyon sokáig éreztem magamon, még nyáron is. Az eleje sokkal mandarinosabb volt, és ez az akkord jobban tetszett, szerintem változtattak rajta és sajna' előtérbe került az a szúrósabb akkord, amit sokan "macskapisisnek' illetnek, persze ez erős túlzás, de értem, érzem a hasonlatot. Ettől függetlenül standard nyári parfümöm, ettől jobban csak az Escada Pacific Paradiset szerettem jobban. Kérem vissza a mandarinos Light Bluet, s vele a régi érzéseimet. Sajnos mostanában tesztelgetem a nyári melegben és nagyon gyenge, a ráncfelvarrások után nem egyéb az LB, mint önmaga másolata, aki a 2001-es verzióra vágyik, mint én, jobban teszi, ha megveszi a La Rive Donnát, vagy az új LB eau intenset, ami egy hajszállal erősebb, mint az edt.

Mindent leírtak már itt a Light Blueról és annak az ellenkezőjét is. Szerintem zárjuk is le a vitát. Én csak azt mondhatom - Carrie Bradshaw után szabadon - mindent tudok olaszul, amire szükségem van: Dolce, dolce :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 24.

ErikaErika

2017. június 23.

Finom, firss illat, nekem is volt, szerettem is, de nem orok szerelem. Nem vennem ujra, igaz a citrusos illatok nem nekem valok, en az erosebb parfumoket szeretem inkabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 23.

Adam0108

2017. június 18.

Ha nekem kéne választani parfümöt a barátnőmnek na akkor ő lenne az !:) imádom ..annyira friss ,üde,tökéletes !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

Ada992

2017. június 12.

Egyszerűen tökéletes! Friss,citrusos,könnyed nyári illat.Rengeteg emberen éreztem már és sok a koppintása.Hideg időben nehezen képzelem el,de lehet működik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

oroszildiko

2017. június 8.

Nagyon szeretem a friss illatokat, és ez maximálisan az. Friss, fiatalos. Imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 8.

belava

2017. június 6.

Tucat illat ide - vagy oda. Nekem ez jelképezi a nyarat, a friss üde, bohém életvitelt. Minden nyáron újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Kremcica

2017. május 17.

Nem is értem miért nem véleményeztem még ezt a parfümöt... Előbb édesanyám használta utána én is elirigyeltem tőle. Ez volt az első drágább parfümöm, kincsként őriztem. :) Nekem kevesbé gyümölcsös, kissé citrusos sokkal inkább vizes aquás illat. Melegebb tavasszal, nyáron, de még a langyosabb ősszel is kellemes viselet. Rengeteg hasonmása van a piacon és egy időben nagy sláger volt, de szerintem ez az eredeti a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Cinnamal, Citral