Dolce & Gabbana

Ár:   9470-19 410 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: galagonyanya, Módosítva: 2014. november 11.

Ár:   9470-19 410 Ft

Ár: 4500 , Eladó: Shelly
Állapot: 10 ml fújós, Helyszín: --, fizetés: +foxi
Dolce&Gabbana Pour Femme Intense fújós
Ár: 2500 Ft/5ml, 4000 Ft/10ml , Eladó: AvonCica
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Budapest, XIII., fizetés: Személyes átvétel Budapesten, vagy előre utalás után posta

Timi8

2016. december 10.

Jöttem felpontozni! Nekem megunhatatlan kedvenc a sima Pour Femme-l együtt (melyből a 2. nagy kiszerelést "szaggatom") az Intense verziòbòl csakis mintàcskàkkal rendelkeztem eddig, de most ùgy gondoltam, hogy mivel a testvére fogyòban van, utànpòtlàsnak most ezt szeretném. La Vie est Belle-k ide, Sì és tàrsai oda, engem bizony hidegen hagynak pedig ha valaki, én aztàn tényleg az édes illatok rajongòja vagyok. Pour Femme-nek viszont mindìg kell itthon lennie és most ìgy vagyok az Intense-l is: megnyugtat, biztonsàgot ad és nem utolsò sorban magabiztossàgot is. A masszìv, telt szìnű üveg is sugalja az olasz asszonysàgok "mamma"-k dominàns kisugàrzàsàt :))) Az illat maga pedig anyàskodòan megòv minden rossztòl. Visszafogottan elegàns, mégis fajsùlyos, jelen van, körülölel. Édes, kevésbé màlnàs mint az előd, de ott egy enyhe (kékszőlős???) gyümisség, melyet szépen egészìt ki a szantàl de a màlyvacukortòl lesz kerek egész. Imàdom! Jòleső kis illat. Ha pisztolyt tartanànak a fejemhez sem tudnék dönteni ez vagy sima vàltozat közt: mindkettőt nekem talàltàk ki, mindkettő kell!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 10.

egyedszilvi

2016. július 31.

Puha,érzéki igazán finom illat
Nagyon tetszik,épp eléggé édes,dögös is..De sajnos nem elég harsány 😊.Alig érezhető.Szeretem,ha tényleg intenzíven körül ölel egy parfüm.Két napig teszteltem,de alig lehetett érezni 😞 pedig szeretném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 31.

Puha,érzéki igazán finom illat

Kardvirág

2016. április 9.

Up.: Fel kell pontozzam, egészen megtetszett. Még az is lehet, hogy megveszem. ;)

Előbb próbáltam az illatmintát, utána néztem a designt. Nem ilyennek képzeltem, rózsaszínnek és gömbölydednek az üveget. Ez egy olyan egynek elmegy édes illat, 12 egy tucat. Nem rossz, de nem is jó. Megvenni biztos nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 9.

Aranyhaj1980

2016. március 4.

Édes szőlőillat..télen, hideg időben tudom elképzelni csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 4.

Édes szőlőillat..télen, hideg időben tudom elképzelni csak.

Mila1102

2016. február 23.

Nagyon szép illat, tetszik ő is, de az anyaillat nekem sokkal jobban bejön. Ezt visszafogottabbnak, puhábbnak érzem magamon. Hiányzik belőle a málna!
Nagyon tartós is. A kis fujósomat el fogom használni biztosan az utolsó cseppig, de ha kifogy a sima Pour Femme üvegem, őt fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 23.

0808

2016. február 13.

ÁÁÁ még jó, hogy ez egyszer nem hagyott cserben a józan eszem és csak mintát vásároltam mert hát az üveg alapján nagyvadra számítottam de ez egy kis szöszmösz, abszolút semmi , unalmas édeskés vacak. Ezzel és társaival már Dunát lehetne rekeszteni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 13.

Shelly

2015. november 15.

Először tetszett, aztán nagyon nem. Ha nem szagoltam volna meg a dm-ben a Vespa nevű kreálmányt, lehet még mindig tetszene, de az, hogy a két illat nagyon hasonló egymáshoz elvette a kedvem ettől a Dolcétól örökre, mindig az az olcsó, nyálkahártya-irritáló edt jut róla eszembe! :( Lepontozom, az eddig adott 4 csillag helyett csak 3-at kap tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 15.

Marcsi66

2015. november 6.

Tömény édesség,végeláthatatlan cukrosság,kék szőlő illata töményen.,amikor beleszagoltam úgy éreztem ,mintha felfaltam volna egy cukrászda kínálatát,kb ilyen érzés.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 6.

GNóri

2015. november 6.

No az már biztos, hogy a Dolce&Gabbana nem az én világom parfümök terén. Ezt az illatot pont nem ismertem, de nagyon tetszett ez a veszélyes nagyvad képét elővetítő sötét bordós üveg, így érdeklődve illatoltam meg. Tényleg rágógumi illat. Pillecukros, vaníliás rágógumi egy icipici szantállal, amit csak akkor érzek, ha nagyon rákoncentrálok, ha nagyon érezni akarom. Olyan unalmas már ez a sok cukorkás illat. Nem szeretném nagyon leszólni, de maradjunk annyiban, hogy ez a parfüm a designt tekintve egy párduc, de az illat csak egy kis házicica.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

Kodi

2015. október 4.

Megdöbbentően tartós, egy fújást is egész nap érzek, szépen szelídülve, de határozott jelenléttel, több csepp már elviselhetetlen lenne belőle. Tulajdonképpen olyan, mint az anyaillat, csak tényleg intenzívebb. Ütős, állat, igazi "dolcés" parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 4.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)