Dolce & Gabbana

Ár:   9470-19 410 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: galagonyanya, Módosítva: 2014. november 11.

Ár:   9470-19 410 Ft

Ár: 4500 , Eladó: Shelly
Állapot: 10 ml fújós, Helyszín: --, fizetés: +foxi
Dolce&Gabbana Pour Femme Intense fújós
Ár: 2500 Ft/5ml, 4000 Ft/10ml , Eladó: AvonCica
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Budapest, XIII., fizetés: Személyes átvétel Budapesten, vagy előre utalás után posta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

jzsofi

2013. október 13.

Le vagyok döbbenve, amiért ennyire le van húzva ez az illat! Szerintem fantasztikus! Az én orrom szerint egyáltalán nem "mű" édes! Nagyon finom meleg-édeskés illata van. Nagyon kifinomult illatnak érzem, minden egyes illateleme ott van ahol lennie kell. Szuper jó kreáció! Kár hogy rettenetesen drága, de ezért nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 13.

didus

2013. október 1.

Jajj, annyira elszomorítottatok :( Pont tegnap szaglásztam én is, és szerintem csodálatos. Eddig is a pour femme volt a kedvencem, de ez most átveszi a helyét, mert mélyebb és tartósabb az imádott illatom. Én egyáltalán nem érzem édesnek, rajtam púderes egy kis gyümölcsös frissességgel. Állandóan dicsérik rajtam, még egy idegen is megkérdezett egy buszmegállóban, hogy milyen illatot viselek. A vattacukros gagyi, műanyag szagokhoz szerintem végképp semmi köze. Nyáron is csak ezt tudtam viselni, mindig megnyugtat, felvidít az illata. Ha volna több csillag, mindet megkapná tőlem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.

Svetlana

2013. szeptember 15.

Pillecukor, szantál, sok-sok édesség. Nekem a műillata ellenére tetszik, de csak szigorúan mínuszfokos téli napon tudnám viselni. Az ára ehhez képest tényleg sok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

ciccenet

2013. szeptember 14.

Rajtam nagyon egyszerűnek tűnt, olyan érzésem volt mintha az illata egy drágább krémé lenne. Nagyon egysikú, az árát jobb nem megnézni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

illatvarázs*

2013. szeptember 13.

Ó, jaj, nagyon nem! Az előtte kijött új Pour Femme sem jött be, de ez, még elkeserítőbb. Az intenzív jelző, nálam jelen esetben az, hogy még intenzívebb, az ami rossz. A bőrömről lerobbanthatatlan volt és jó kis fejfájás lett a vége a ragadós cukros.virágos kavalkádtól, na és a papír már napok óta ontja magából ezt a buta, - nekem tipikus 80-as, 90-es évek gagyi édes parfümutánzataira hajazó mutációt. Biztos lesz akinek bejön, de nekem ez a pillecukor-narancsvirág-tubarózsa trió, sok(k).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 13.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)