Dolce & Gabbana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: HankyPanky, Módosítva: 2012. július 13.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: aromás-fougere

Összetétel: levendula, üröm, zsálya, fahéj, ibolya, jázmin, rózsa, tonka

Carlito

2015. augusztus 20.

Édes virágos különleges cucc :) Tényleg olasz érzés :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

Édes virágos különleges cucc :) Tényleg olasz érzés :)

Rhodesian Ridgeback

2015. április 21.

A sokoldalúságát tekintve az egyik "svájci bicskának" számít a férfi illatok terén. Ezzel tényleg nem lehet mellényúlni. Önbizalmat, derűt sugárzó illat. Kissé krémes, kissé citrusos illat, amit harmónikusan átfed egy kis tonka-dohány combó. Minden helyzetben, minden évszakban kiválóan működik. Megszaglásztam az Intenso EDP változatát, de köszönőviszonyban sincsenek, pedig ez lenne a legközelebbi rokon. Ha pedig lehet hinni a szóbeszédnek, akkor az 1994-es változatot meg sem közelíti ez a(z) (10 évvel később) újraalkotott illat.
Számomra így is csodás és helye van a legjobb illatok között. Akkor is, ha a Light Blue-t jobban szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 21.

rhinestone

2014. május 21.

Jajj de nagyon jó, édes Istenem, ez maga A férfi illat! Kb. 10 éve ismertem meg és azóta is beleborzongok ha megérzem.. nem szúrós, nem harsány, egyszerűen tiszta, finom és elegáns, "menj innen vagy leteperlek" illat...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 21.

cinoci

2014. április 3.

Amikor megismerkedtem a Párommal ezt az illatot viselte. Azóta is imádom, és egyből elöntenek az érzelmek, ahogy megérzem rajta! Nagyon férfias, de mégsem fanyar, vagy öreges illat, egyszerűen szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 3.

Hunreeth

2014. március 30.

Fújás után, 2-3 órán keresztül olyan, mintha egy WC-illatosító lenne. Utána viszont nagyon jó édeskés az illata, de az első pár óra.. Hát nem is tudom, az lehetne rövidebb is. Az előttem lévő kommentek alapján úgy érzem, mintha nem egy parfümöt teszteltünk volna..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 30.

valaki mondja meg

2014. február 2.

ez egy kedvenc kedvenc!még mindig azt lehet mondani hogy aki emlékszik az illatra és nő!na az megnézi vagy legalább is kíváncsi ki van belehelve eme klasszikus értelemben vett férfi illatfelhővel..mindig is jó volt árban és jó aromában ..lázba tud még hozni egy két illatkedvelőt..legyen az nő vagy férfi..
de mára már elfakult és sokan dobták..pedig egy kellemes jelenség volt van és lesz az illatok között.még mindig szeretem!sok szempontból kiváló és korosztálytól független szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 2.

Watcher

2013. november 19.

Köszönöm a válaszokat. A Chat D'or Dolce Gambler és a Blue Up Danilo Men kaphatóak a közelembe amik elméletileg ennek az illatnak a másolatai. Ma voltam Müllerben és a teszterből felfrissítettem az emlékeimet, holnap orrvégre kapom a fent említett két illatot és megnézem mekkora a hasonlóság. Egyébként én alkalmi illatnak tudom elképzelni ezt a levendulás mégis kissé fanyarkásan férfias kreációt, mindennapi viseletre az Armani Code Sportot alkalmasabbnak vélem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 19.

elfi777

2013. július 13.

Elnézést, ha keverem, nem ismerek fel, csak 2-3 illatot, mert nekem csak 2* volt márkás, egyszerűen nem telik rá, ha mégis jutna, mindig van fontosabb kiadás..emiatt nem is járok parfümériába, nyálcsorgatni...olcsóbb illatot vagy másolatot használok, de lövésem nincs, mi minek a másolata..
Na kérem, azt tudom, hogy DG a kedvenc férfiillatom! talán ez az, ha nem, javítsatok ki.
Jó pár éve éreztem egy haveromon, amikor megpusziltam. Hű mondom, mijez?? borsmenta, erős, ütős, férfias..azonnal beleszerettem (a srácba nem, de attól kezdve sokkal jobb pasinak láttam:D)..

Szóval..h létezik illat, ami vad vágyat kelt bennem, ez az. Imádom a borsot, a mentát is, és ez a kombó...végzetes - rám tekintve. Izzok, égek, AKAROM a FÉRFIT!!
Egyszer vettem mini utánzatot, ráfújtam egy plüssömre, és a fejem közelében tartottam..Ha van tökély, ez az! Igen, na, egy nő szívében egy zug mindig kislány marad..:)
Legyen rajtam farmer vagy estélyi, ha tömegben megérzem ezt a csodát, csúszik a ruhapánt, dobban a szív, és megyek az ormányom után...ahhhh....

Ha valaki tudna ilyesmi fűszeres-erőset nőiben, kérem jelezze, 20 éve keresek, de nincs meg a tökéletes én-illat..fűszer alatt a fűszert értem, imádom a csípős, borsos, füstös ízeket..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 13.

Málni

2013. május 3.

Elfogyasztottam belőle 2 v 3 üveggel, az elején nagyon szerettem ezt a különleges, erőteljes kamillás/fűszeres, olasz alkotást, viszont a végére kicsit elment a kedvem a használatától miután több alkalommal is a felfújását követően megfájdult a fejem, pont uúgy mint az YSL homme és a Joop! homme-nál, úgyhoyg már egyiket se tudom magamon hordani, bár attól még kedvelem őket...visszatérve a dolcsére, nagyon eltalált darab, igazi klasszikus és egyben modern, tömény illat, viszont az újabb kiadása már nem elég tartós, a régebbit egész nap lehetett érezni, sőt még másnap is, a 2012-esből kaptam mintát, de nem sokáig maradt meg a bőrömön és leginkább közelről votl érezhető...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 3.

Laci

2012. szeptember 15.

Én már csak azt nem értem, hol osztják mellé a Lamborghini-t, mert ehhez az illathoz járna egy szériatartozéknak. Nagyon olasz, sikkes, mesterien kevert, igazi csábító darabról van szó, melyből kiérezhető a levendula frissessége a virágos jegyek bujasága, valamint a tonkabab és ámbra édessége az írisz hamvas puhaságával. Úgy döntöttem, hogy használni fogom, nagyon szerettem régebben is, csak egy jó barátom illata volt. De most, hogy felnőttem itt az ideje, hogy ismét előkerüljön és az illatom lehessen. Rómában jártamban keltemben annyi pasin éreztem, de annyin, és ha megfelelő öltözettel van megtámogatva ez az illat, akkor olyat üt, hogy csak na. Ami nagyon fontos ezzel az illattal kapcsolatban, hogy nem szabad megvenni az új változatát, mert az nagyon gyenge másolata csak az eredetinek. Tehát ami a képen van, azt kerüljétek és az 1994-es változatot vegyétek, amin a rendes kék és ezüst keretes címke van, az a nyerő, az olasz változat. Itt a képe: http://www.fragrantica.com/perfume/Dolce-Gabbana/D-G-483.html
Jelenleg egy nagyon hű másolatom van csupán, de a teljes üveg hamarosan megvételre kerül, mert ez az illat régóta kísért engem. Remélem Zoli hamarosan visszatalál Hozzád az illat, mert nagyon illik a stílusodhoz úgy érzem. Remélem nem baj, hogy updateltem, de mióta újra megszagoltam, minden megváltozott. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 15.