Dolce & Gabbana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: HankyPanky, Módosítva: 2012. július 13.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: aromás-fougere

Összetétel: levendula, üröm, zsálya, fahéj, ibolya, jázmin, rózsa, tonka

chanel

2012. augusztus 7.

Abszolút kedvenc!!!Elegáns,modern,stílusos férfiaknak! Illata igen "erőteljees",fás,fűszeres,levendulás,tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

terke29

2012. július 13.

Én sajnos nem tudok olyan szépen parfümöt elemezni,mint Medora(nagyon szeretem a stílusát egyébként,remélem ő is szóra méltatja majd ezt az illatot),de nekem ez A Férfi illata.Pár éve nagyon divatos volt,úton útfélen éreztem embereken,mára kicsit kevésbé népszerű,de én a mai napig szeretem.A férjem sajnos nem:(((,így marad a másokon való szaglászás,de attól még nagyon jó illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 13.