Dontodent

Ár:   550 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Roni27, Módosítva: 2022. augusztus 8.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Gránátalma ízzel. Alkoholmentes szájvíz.

Gwendoline

2013. június 15.

Na ezen gondolkoztam mi lehet az íze... Tippeltem narancsra és málnára is, nem talált, akkor ezek szerint gránátalma :D . Nagyon jó, szeretem, hogy gyengébb az íze, tiszta és kellemes érzést nyújt, és nagy, olcsó. Ráadásul mindig akcióban veszem így még jobban megéri :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 15.

szappanka

2013. június 14.

korábban nem voltam nagy szájvíz-fogyasztó, de mostanában szükségét éreztem, és mivel ebből a fajtából volt kis kiszerelés, tettem egy próbát. ennek az ízétől nem vagyok elragadtatva, de azért még így is messze jöbb egy-egy agyonreklámozott és agyonalkoholosított löttynél. végül a sensitive-et vettem meg nagy méretben, és abba totálisan beleszerettem! ez sem rossz, de az felülmúlhatatlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 14.

Maniac

2013. május 20.

Édes, műgyümölcs íze van, amitől később már undorom lett. Nem tart hosszan a hatása, sőt semeddig, maradok a mentolos szájvizeknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 20.

keettee

2013. április 7.

Most én ezt vettem meg vagy nem? :) sehol nincs ráírva hogy milyen ízesítésű, nekem kicsit málnára hajaz, teszi a dolgát és 400 Ft nem pénz érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 7.

Nico1984

2013. április 2.

Mikor legelőször használtam szörnyű íze volt, de másodszorra már nem éreztem szerencsére. Kellemes málna íze van. Csak alkalmanként használom, jól kipucolja azt, amit fogkefe ott hagyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 2.

Orchid

2013. március 1.

Eddig csak mentolos szájvizeket használtam, úgyhogy meglepő volt ennek az íze, ennek ellenére kellemes, szerintem az Orbit erdei gyümölcsös cukorkájára hasonlít leginkább. A hatásával is teljesen elégedett vagyok, bár nem használom minden nap, csak ha valami apróbb seb van a szájüregemben, de azokat 1-2 nap alatt lehúzza anélkül, hogy szétmarná a számat. 400 Ft-ért teljesen megérte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 1.

fiona

2012. december 17.

Minden szempontból ez a legjobb szájvíz, meg ennek a zöld változata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 17.

Minden szempontból ez a legjobb szájvíz, meg ennek a zöld változata.

Christi

2012. november 23.

már a második flakonnal használom.először furcsa volt a listerine után ilyen kellemes ízt érezni egy szájvíz használatakor.de nagyon megszerettem.úgy érzem, hogy fehéríti is a fogamat.nem cserélném le, ezentúl is ezt veszem.maximum a dontodent másik szájvízét próbálom ki. de egyenlőre ez a tökéletes szájvíz nekem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 23.

kvitta.girl

2012. október 19.

valaki írta hogy rossz az íze:O Ezt nem is értem,annyira örülök hogy végre nem mentol íze csípí szét a számat hanem kellemes erdei gyümölcs ízű:))
Én nagyon szeretem az ízét,kedvenc szájvizem lett,tökéletesen tisztít és az ára is kíváló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 19.

mili

2012. október 19.

Azt itt olvasott vélemények hatására vettem meg. Kellemes csalódás volt, mert régebben azt hittem ami olcsó az nem is olyan jó. Hála a krémmániának és annak a sok emberkének, aki leírta tapasztalatát a termékről. Szinte minden eddig használt kozmetikumom lecseréltem olcsóbbra de jobbra, így több pénzem marad más terméket is kipróbálni. Köszönöm Nektek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 19.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1