Dontodent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diaziana, Módosítva: 2013. április 3.

Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ínyvédő szájvíz koncentrátum. A bisabolol és panthenol ápolja és védi a fogínyt. A mentaolaj és mentaaroma friss lehelletet biztosít. Ápolja a fogakat, felfrissít egészen a garatig.

Kiszerelés: 125 ml

vador

2015. február 6.

Szerintem egyáltalán nem macerás, ellenben nagyon jó és kiadós öblögető. Pont az ideális átmenet a mindent lemaró Listerine meg a semmit nem érő alkoholmentességek közt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

cinikus

2014. július 21.

A kívánt töménységnek megfelelő néhány cseppet hígítva egy öblítésnyi vízben kész a gyulladáscsökkentő, majdnem Listerine utánzat, persze csak egy illóolajjal, de kevesebb alkohollal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 21.

huncutka

2013. május 10.

Megvettem ezt a szájöblögetőt, azért mert gazdaságosabb mint a többi. Szájzuhanyba teszek pár cseppet és sokkal kellemesebb használni ez után igazán kellemes friss lesz a leheletem ezt persze lehet fokozni ha többet teszek bele, jobb mint a listerine (bár talán az hatásosabb).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 10.

diaziana

2013. március 24.

Kicsit macerásabb a használata, mintha a "kész" szájvizet vettem volna, de árban így sokkal jobb. Ez a 125 ml-es koncentrátum került 5-600 Ft-ba. Nagyon sokáig elég lesz. Pici az adagoló lyuk rajta, ezért kicsit rázogatni kell, magától nem folyik ki az oldat belőle. Az előírt adagolással egy nagyon enyhe ízű folyadékot kaptam, de nekem így is elegendő volt. Friss lehelletet és tisztaságot éreztem így is, maró hatás vagy irreálisan kék víz nélkül. Hosszabb távú hatásáról később tudok nyilatkozni. Szépek az összetevői is. Elégedett vagyok vele, bátran ajánlom másnak is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 24.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Panthenol