Dontodent

Ár:   550 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ribizli, Módosítva: 2012. május 11.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Az alkoholmentes Dontodent szájvíz 6-szoros védelmet nyújt még a nehezen hozzáférhető helyeken is, ahova a fogkefe nem jut el, egészséges és tiszta érzést biztosít a szájban.

A 6-szoros védelem:

•      erősíti az ínyt és ezáltal megelőzi fogínyvérzést
  •      véd a fogszuvasodástól, ínygyulladástól és paradontózistól
  •      csökkenti a fogkő- és lepedékképződést
  •      kamilla, zsálya és mentakivonatokkal ápolja a fogínyt
  •      megtartja a szájüreg természetes florájának egyensúlyát
  •      hosszantartó friss leheletet és kellemes szájízt biztosít

Kiszerelés: 500 ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

sabrirory

2013. június 16.

Keserű az íze :S borzasztóan pocsék :( Az ára és a nagy kiszerelése miatt kap csak 2-t!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

Gwendoline

2013. június 15.

Nem vagyok egy szájvizes, de gondoltam nem árt még egy kis plusz higiénia. Nekem nem volt bajom az ízével, bár a piros változat kellemesebb, gyengébb. De nem zavart ez sem. Nagyon tiszta érzést nyújt a használata még pluszban, és az nagyon jó, hogy ilyen nagy és olcsó. Nem normális dolog a sokkal kisebb Listerint háromszor annyiért adni, mint ez. 4 csillag azert jár, mert a piros jobb. Azé az 5 :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 15.

Shanin

2012. december 21.

Nem tudok megbarátkozni se az ízével, se a színével. Kb mintha fagyálló folyadékot innék, nekem nagyon mű, kellemetlen utóízzel. Eddig is Dontodent szájvizet használtam, két félét kipróbáltam, egyikkel sem volt bajom, de azt hittem ez mentolosabb, frissebb érzést biztosít. Nem így lett. Képtelen vagyok elhasználni, legközelebb a zöldet veszem! :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 21.

Heléna

2012. október 27.

Azt hittem valamivel erősebb íze lesz mint a zöld társának, hát nem nagyon. Az összetevoi szépek és az ára is, de nekem úgy tűnik valamivel intenzívebb hatásra van szükségem. Legközelebb lehet bevállalom a gyilok-Listerint:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 27.

Roxanne

2012. július 18.

Zsályás fogkrémmel együtt használva jól felfrissíti a szájat.
Nem csíp, ami nagy előny. (fogalmam sincs, miért jó, ha egy szájvíz mar)
Árban is megfelelő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 18.

Zsályás fogkrémmel együtt használva jól felfrissíti a szájat.
Nem csíp, ami nagy előny. (fogalmam sincs, miért jó, ha egy szájvíz mar)
Árban is megfelelő.

adrienn.spaitsne

2012. június 27.

Már mindegyik színt kipróbáltam, a legjobb a színtelen és a piros, de a többivel is elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 27.

Clinique

2012. június 26.

Szuper termék! Zöldet is próbáltam már, az enyhébb kicsit! Fogmosás után ez egy kis plusz frissességet ad! Ára is kedvező:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 26.

Nicole88

2012. június 15.

Már régóta használom, teljesen meg vagyok vele elégedve. Árban szerintem is nagyszerű, biztos ezt fogom venni a továbbiakban is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 15.

Viki000

2012. május 11.

Én is szeretem. Az ár-érték arány nagyon jó. Nem csíp, de azért hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 11.

Én is szeretem. Az ár-érték arány nagyon jó. Nem csíp, de azért hatásos.

ribizli

2012. május 11.

Szeretem, akárcsak a zöld társát, más az íze, de szintén nagyon jó, nem csíp, nincs benne ugye alkohol, viszont végzi a dolgát rendesen, úgyhogy dicséretben részesítem, az ár-mennyiség arány pedig kifogásolhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 11.

Hidratálók: Glycerin, Xylitol, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.