Dontodent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: Heléna, Módosítva: 2013. május 6.

Kategória:   Fog- és szájápolók

livia1979

2013. december 27.

Régebben volt már ilyen fajta fogkefém, más márkában, és mikor ezt megláttam a polcon, nagyon megörültem neki. 450 Ft volt, szerintem olcsó volt. Bár én is a lágy/szenzitív fogkeféket tolerálom inkább, erre az van ráírva hogy közepes, de inkább a lágy kategóriába sorolnám, mert annyira puha, hogy szinte nem is érzem ha sikálom a fogam, ez eleinte zavart, de már megszoktam, mert látom, hogy rendesen tisztít. A fogközöket tényleg szépen kitisztítja, a fogselymet azóta néha hanyagolom mióta ez a kefém van. Kezdetben nekem is bántotta a fogközeimet, olyan fura érzésem volt fogmosás után, mintha elzsibbadt volna, és kissé feszítő érzésem volt (ennek ellenére sosem vérzett az ínyem), de megszokható. Eleinte tényleg óvatosan érdemes fogat mosni vele, utána lehet növelni a nyomást/sikálást intenzitását, mikor már az ember ínye/fogköze megedzett erre a fogkefére. Nyelvtisztító nincs rajta (legalábbis azokat a kis műanyag köröket nem nevezném annak), de a nyelvem egy másik rendes fogkefével tisztítom (ami kemény volt a fogamra, viszont a nyelvem tutira letisztítja). A fogkefe nyele stabil, éppen kézre áll, csúszásgátló is van rajta, ami jó is, és a színe is tetszik, ami nem elhanyagolható szempont nálam, még ha furán is hangzik, kék-narancssárga.
Jó kis termék, veszek is belőle még párat, tartalékba, amíg lehet kapni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 27.

Jó kis termék, veszek is belőle még párat, tartalékba, amíg lehet kapni.

bandita

2013. május 6.

Ez egy kellemes fogkefe, hatékony fogközi tisztításra. Az elődje kíméletesebb volt, mert a kiálló vékonyka szálak puhábbak voltak, de ezt is szeretem. Az én ínyemet is csesztette eleinte, aztán technikát váltottam, gyengédebb, apróbb mozdulatokkal suvickolok, nem mintha cipőt bokszolnék, és így bevált.
A hasonló, fogköztisztító fogkefék minőségét simán nyújtja, töredék áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 6.

A hasonló, fogköztisztító fogkefék minőségét simán nyújtja, töredék áron.

jns.melinda

2013. május 6.

Nagyon jó fogkefe! A narancssárga szálak kicsit tovább érnek és elvékonyodnak, így a fogak közötti apró réseket jobban kitisztítják, mint a sima, vagy cakkos kefék. A puha szerintem amúgy is alaposabban tisztít, viszont hamarabb tönkre megy. Úgy emlékszem ezen még nyelvtisztító is van hátul.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 6.

Heléna

2013. május 1.

Nem volt meg eddig puha szőrű fogkefém és az a furcsa, hogy kicsit irritálja az ínyemet, amit nem értek miért..pedig tényleg nagyon puhák a kiálló narancssárga kis szálak..de fogmosás után úgy érzem, hogy alaposabb tisztítást végzett, szóval szerintem jó kis termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 1.