Dora Natura

Ár:   12 500 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: missmarple, Módosítva: 2021. január 21.

Ár:   12 500 Ft
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"Napi adagjában 10000 mg kollagén és 300 mg hyaluronsav van, így a bőr szárazsága csökken, feszesebb és teltebb lesz, a ráncok finomodnak, a gyulladások enyhülnek és a sejtek pedig észrevétlenül megújulnak."

anitahornyak

2021. február 15.

A hajamon a fodrászom vette észre a változást, sok a babahaj, jobb a haj minőség. Viszont az íze nekem nagyon nem jön be. Nekem mű íze van. A banános kekszes a másik, amit eddig ittam, az nagyon jó magában is. Abból 2 dobozzal ittam eddig, ezt próbaképp rendeltem, de többet ilyet nem fogok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 15.

gyurmagolyo

2021. február 4.

Sajnos nekem sem váltotta be a hozzáfűzött reményeket, egyáltalán nem ízlett, joghurtba keverve tudom egyedül elfogyasztani, viszont nálam a hatása is elmaradt, a Nutriversum kapszulás kollagénje sokkal hatásosabb volt számomra, annál láttam a különbséget a bőrömön, ezt elfogyasztom,de újra biztos nem veszem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 4.

missmarple

2021. január 14.

Borzalom. Nekem megéri(né) az árát, mert a többi hasonló termékkel ellentétben finom és ha valakinek problémája van, így jobban csúszik. Viszont. Az íze számomra semmi más mint édesítőszer, nagyon enyhe avas kókuszszaggal. Próbáltam vízbe, tejbe, kávéba, mindenbe keverni, de egyszerűen nem jó. Szerintem kakaós csigákba fogom elsütni és édesítőszer helyett használni, merthogy az van benne bőségesen. De a csokinak nyoma sincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 14.