Dora Natura

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: GabriellaBodnar, Módosítva: 2020. október 14.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

• Magas minőségű, kizárólag természetes eredetű összetevőkből készült tusfürdő, gyengéden tisztító kókuszolaj-kivonattal, tápláló hársfavirág-, levendula- és római kamilla vízzel.
  • Balzsamos, gél állagának köszönhetően könnyen oszlatható, és kellemes habzása is kiemeli a natúr tusfürdők sorából.
  • Tisztító és habzó hatását a kókuszolajból nyert kókusztenzidnek és kókuszglükozidnak köszönheti, melyek teljesen természetes, érzékeny bőr számára is tökéletesen tolerálható alapanyagok.
  • Kíméletesen tisztít, kellemes érzetet hagy a bőrön.
  • Minden tusfürdőnket gazdagítjuk körömvirág-kivonattal, mivel erről a növényről köztudott, hogy a bőr első számú megmentője: a bőrszárazságtól, irritációtól szenvedő bőr ápolására kifejezetten ajánlják. Csökkenti az oxidatív stressz, a környezeti szennyeződések és az UV-sugarak káros hatását. Tusfürdőinkbe gyulladásgátló és regeneráló tulajdonságai miatt került.
  • Tusfürdőink 3 különböző BIO virágvizet tartalmaznak, így nem csak alaposan tisztítanak, de táplálják is a bőrt:
  • A hársfavirág évezredek óta széleskörűen felhasznált virág, amellett, hogy illata és látványa is magával ragadó. A hársfavirág-víz értékes hatóanyagokat tartalmaz, ragyogást és derűsséget kölcsönöz a bőrnek. Az érzékeny bőrnek igazi felüdülést nyújt, ideális a gyerekek finom bőrére is.
  • A levendula bőrnyugtató és regeneráló hatása miatt került bele tusfürdőnkbe. A levendula virágvíz kifejezetten ajánlott érzékeny, enyhén hámhiányos, vagy sérült bőr tisztítására is.
  • A kamillavíz egy igazán kíméletes hidrolátum, ezért csecsemők érzékeny bőrének ápolására is ajánlott. Jótékony gyulladásgátló és nyugtató hatásával alkalmas az irritált, törékeny bőr tisztítására, csökkenti a pirosodást és hozzájárul a bőr regenerálódásához.
  • Természetes habzású, SLS-mentes termék.
  • Összetevők: Víz, Kókusztenzid, Kókuszglükozid, Orvosi körömvirág kivonat, Arabmézgafa-származék, Organikus xantángumi, Benzil Alkohol, Dehidro-ecetsav, bio Hársfavirág-víz, bio Levendulavirág-víz, bio Római kamillavirág-víz, természetes illóolajkeverék

boti.agnes

2021. február 19.

Most érkezik a 2. flankon, immár literes kiszerelésben 🤗 Imádom az illatát és a hatását is 😍 pihe puha bőr, ekcéma és csalánkiütés nélkül. A testápolóval kiegeszitve tenyleg zsenialis ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

anitahornyak

2021. február 15.

Az illatát szeretem, de lényegében a tudat nyugtat, hogy az összetevők rendben vannak. Az illata miatt nekem megéri, viszont a száraz bőrömnek semmi extrát nem nyújt, de nem is ront rajta. Úgy, hogy iszom mellette a kollagént is. Újra fogom venni, hacsak addig nem találok valamit, ami mind illatban, összetevőkben, és HATASBAN is túl tesz rajta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 15.

Vivus94

2021. február 11.

Ajándékba kaptam, pont nem sokkal a használata előtt vettem észre, hogy egyre több tusi nagyon durván szárítja a bőröm így hát nagyon megörültem ennek. Számomra először borzasztóan híg volt, kezelhetetlenül, aztán a felénél rájöttem, hogy ha felrázom, akkor használható lesz. Az illata egynek elmegy, édes marcipános, nem rossz, de van amikor nincs hozzá hangulatom, mert túl sok, túl édes. Szerencsére a bőrön ez egyáltalán nem marad meg. Ezt leszámítva egy sima tusfürdő, néha viszkettem tőle néha nem, a bőröm aktuális állapotához hol elég volt, hol nem. Szerintem messze nem ér annyit, mint amennyit elkérnek érte, örülök, hogy ajándék volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 11.

boltkoros

2020. december 26.

Nekem az illat nagyon bejön. Nem tartós a bőrön de arra ott van utána a testápoló. Kicsit zselés állaga van és nehéz szétkenni a bőrön egy picit. A testápoló és ez is túlárazott, csak azért nem veszem újra és ezért mínusz egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 26.

OneDa

2020. november 4.

Jól habzik, viszont tényleg marcipános az illata, szörnyű az ára, és egy picit szárít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

GabriellaBodnar

2020. október 14.

Egy teljesen átlagos tusfürdő, nagyon marcipános, émelyítően édes illattal, számomra semmi köze a mandulavirághoz. Kicsit zselés az állaga, de túl sok pozitívumot nem tudok elmondani. Az árához képest többet vártam volna tőle. Biztos nem vásárolom újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract