Estée Lauder

Ár:   9700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rakkoktel, Módosítva: 2019. június 28.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

• csökkenti a bőrhibákat
  • egyesíti az arcbőr árnyalatát
  • könnyen alkalmazható
  • hosszan tartó hatás

Estée Lauder Double Wear Stay in Place Korrektor 1N
Ár: 8000 Ft , Eladó: duchess_g
Állapot: 1x próbált szem alatt, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyes átvétel
Ár: 2000 Ft , Eladó: Adrienna
Állapot: kipróbált, Helyszín: --, fizetés: Jelenleg postán maradó ajánlott levélként tudom küldeni.

edusi

2018. október 24.

Ajándékba kaptam, nagyon jó termék szépen fed és nem zsírosodik alatta a bőr.Sajnos nagyon drága, de nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 24.

Petrablue

2018. szeptember 10.

Az Estee Lauder szamomra a tokeletes smink marka, nagyon szeretem a termeiket, de ez az egy szamomra hasznalhatatlan. Ajandekba kaptam, elkezdtem hasznalni, par het utan rajottem, hogy szornyu.
A fedese valoban kivalo, viszont elkepesztoen beleul a rancokba! Beletelt egy kis idobe amig rajottem h nem arrol van szo h brutalisan elkezdtem rancosodni egyik naprol a masikra:D hanem ez kis cucc teszi. Napokkal a hasznalat utan is jobban latszodtak a rancok a szemem korul mint egyebkent. Konrktan rancosabbnak tunok ha ezt hasznalom mint amilyen valojaban vagy.
Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Kuka.

BarbiiPLS

2018. augusztus 12.

Nem is tudom, elég érdekes termék, néha nem sikerül jól felkennem és beleül a szememnél a ráncokba, néha meg tényleg nem is látszik, hogy egyáltalán van ott valamennyi rác, szerintem ez csak az én bénázásom. :D
Az biztos, hogy nagyon erős fedése van, nem természetellenes, valahogy beleolvad ez is a bőrbe, egész nap tartós. De azért én sem mondanám tökéletesnek. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Edit68

2018. augusztus 6.

Eddig a legjobb korrektorom, a többit száműztem. Most a 40 fokban alapozó nélkül ezzel és EL púderrel el is vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

potyike

2018. július 14.

Szem alatti karikákra használom főleg, nem mondom, hogy rossz, de nem ez számomra a tökéletes termék. Előnye, hogy egész nap fenn marad, nem szárít, nem ül be a ráncokba, nem csomósodik. Bőrhibák és pattanáselfedésre is használom alkalomadtán, de általában nem elég, stifttel kicsit meg kell támogatnom.Az igazsághoz hozzátartozik, hogy az első üveg nálam sokkal jobban működött. Ha elfogy, kipróbálok más terméket, egy 10 ezer forintos Estée Laudertől többet várok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 14.

Fuloporsi

2018. június 30.

Nagyon régen használom.Nekem tényleg extra karikásak a szemeim.Nem találtam még ennél jobb terméket.Először a 3-asat használtam de kicsit sötét volt most 2-esem van illetve a 3-ast és a 2-est pöttyözöm fel a szemem alá és így kitűnően elfedi(amennyire lehet) a karikákat.Szerintem megéri az árát nagyon sokáig kitart!Mielőtt megveszitek érdemes az árnyalat miatt kipróbálni pl a Müllerbe!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 30.

KataMayaNagy

2018. május 22.

Nagyon könnyen el lehet dolgozni a bőrön, nem áll össze, szépen fed, szem alatti karikára tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Vince

2018. április 23.

Egy réteggel is nagyon jó a fedése, eldolgozható, a színe illeszkedik, és még a szemem körül sem csapódik ki pár óra elteltével. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

Reni3

2018. április 5.

Egyszerűen fogalmazva:Tökéletes!!!Gyönyörűen elfedi a kis bőrhibákat,könnyen kenhető és szinte egybeolvad az ember bőrével,ha a megfelelő árnyalatot választjuk!Az ára kissé borsos,viszont nagyon sokáig elég és ha azt nézem,hogy olcsóbb társaiböl sokkal többet használunk ráadasul fele olyan sikerrel:S akkor szerintem érdemesebb egy Estée Lauder-be befektetni!Tavaly Valentinra kaptam és még most is több,mint félig van az üvegcse.Szuper kis korrektor és ha tehetitek próbáljátok ki,mert nem fogtok csalódni!;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 5.

SzellGreta

2018. február 26.

Update: Most nézem, hogy már két éve csak ezt használom. Nem valószínű, hogy le fogom cserélni, még mindig a kedvencem.

Ez a második korrektorom és szerencsére belenyúltam a tutiba. A régit akartam újra venni, ami egy olcsó darab, de barátom anyukájától kaptunk küldetést, hogy vigyünk neki a kedvenc régi Clinique rúzsából, ami már évek óta bevonás alatt áll :D legalábbis minden évben ezt mondják. Clinique és EL szakbolt volt egyben. Találtunk rúzst, majd megkérdezte az eladó, hogy esetleg én szeretnék-e valamit, mármint magamnak. Nem sokat gondolkoztam rajta, rávágtam, hogy korrektort keresek és az EL-ben még nem csalódtam. Rögtön mutatta is ezt, mivel erősebb fedésűt szerettem volna. Rákente a kezemre ( tudom, hogy nem ott kéne kipróbálni :P ) és nem szólt semmit csak megállapította magában, hogy ez az én színem. Egye fene gondoltam magamba, olyan megmagyarázhatatlan bizalmat sugárzott a nő, és meg is vettem a korrektort. Azt hiszem életembe nem vásároltam még ilyen gyorsan sminkterméket :D Később persze izgultam, hogy megfelel-e az elvárásaimnak, de nem volt miért félnem :) Tökéletesen beleolvad a bőrömbe, szinte az se látszik, hogy ott van valami. A fedése is nagyszerű. Egy valami, ami nem tetszik benne, hogy még nem tapasztaltam ki, hogy mennyit és hogyan kell szem alá tenni, mert eddig csak megült az apró ráncocskákba. Újabb szuper EL termék, amit I-M-Á-D-O-K! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin