Estée Lauder

Ár:   9700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rakkoktel, Módosítva: 2019. június 28.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

• csökkenti a bőrhibákat
  • egyesíti az arcbőr árnyalatát
  • könnyen alkalmazható
  • hosszan tartó hatás

Estée Lauder Double Wear Stay in Place Korrektor 1N
Ár: 8000 Ft , Eladó: duchess_g
Állapot: 1x próbált szem alatt, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyes átvétel
Ár: 2000 Ft , Eladó: Adrienna
Állapot: kipróbált, Helyszín: --, fizetés: Jelenleg postán maradó ajánlott levélként tudom küldeni.

topsminkotti

2018. február 12.

Hát sajnos az ár/érték megint:((
Ez egy nagyon jó kis korrektor. Jól fed, tartós, akár szem alá, akár bőrhibákra. Luxusérzetet ad (szerintem az Estée Lauder és a Chanel ebben nagyon jó, hogy használat közben illetve kiszerelésében, csomagolásban végig közvetíti azt a prémium kategóriát, amiről híres) Viszont, ha mondjuk a Maybelline Fit Me-vel hasonlítjuk össze ezt a terméket (ami állagra és tulajdonságaira nézve hasonló), annyival nem vált be jobban nekem, mint amennyivel drágább.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 12.

Hát sajnos az ár/érték megint:((

Kaboo

2018. január 26.

Csatlakozom a WOW-hoz😊
Szépen terül, könnyű elkenni és kellemes érzés nem nehéz és nem szarit a szemem alatt. Éés totál elfedi azokat a csúnya sötét karikakat. Nem csip nem irritál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

Csatlakozom a WOW-hoz😊

senskin

2018. január 16.

WOW. és színben is passzol! Mind az alapozója, ez is egy remek termék! Tudom ajánlani, hiába drága megéri! Komolyan mondom lányok, használjátok! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 16.

hixux

2017. december 9.

Szeretem ezt a terméket, nem szárít, szépen fed.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

Szeretem ezt a terméket, nem szárít, szépen fed.

clover12

2017. december 2.

Hát, sajnos én nem vagyok úgy elájulva tőle, mint az előttem szólók. Nem rossz a fedése, de többet vártam volna a nagy hype (és az ára) miatt, és nekem szárítja is kissé a szemem környékét. És lehet, hogy ez másoknak nem annyira probléma, de nekem nagyon fehér a bőröm és a 2. legvilágosabb nyáron kb jó, viszont most így télen a legvilágosabb se elég világos, ráadásul oxidálódik napközben. És kissé gáz, amikor estére tök más lesz a szemem alatt a bőröm színe. Elhasználom, mert drága volt, de utána visszatérek szerintem a MAC pro longwear-re :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 2.

nellik

2017. december 1.

Tökéletes! Erős fedésű, bármilyen bőrhibámat el tudom tüntetni vele. Az árát kicsit sokallom, de kuponos napokon vagy akciókkor nagyon megéri. Szem alá, bőrhibákra, pirosságra is szupi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 1.

Pirimiri

2017. október 10.

Fantasztikus termék! Gyönyörűen fed, nem ül bele a szem alatti apró ráncokba. Tartós, 0-24 óráig bírja. Könnyű viselet, nagyon szépen lehet vele dolgozni. Nagyon szeretem, újra fogom venni, megtaláltam a legjobb korrektort. Maximálisan megéri az árát, mert a korrektor az egyik legfontosabb lépés a sminkelésben számomra. Csak ajánlani tudom : )

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 10.

szbanna

2017. október 1.

A kedvencem a termékkategóriában, csak úgy mint alapozóban. Tökéletesen teszi a dolgát, nem mozdul el, és nagyon kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

auberginecat

2017. szeptember 30.

Nagyon jó kis termék minden szempontból, kompakt csomagolás, pofonegyszerű, könnyű használat, tökéletes árnyalat, gyönyörű végeredmény. Az ajándék neszeszerrel jutottam hozzá, de egész biztosan újra fogom venni, ha elfogy, ami mondjuk biztos nem a közeljövőben következik be, mivel nagyon kevés kell belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

lulley93

2017. július 31.

először vettem ilyet, de az alapozó verzióját imádom.
nagyon erős a fedése, kevés kell belőle. nem ül bele a ráncokba, nagyon tartós. megéri az árát. mi kell még?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

először vettem ilyet, de az alapozó verzióját imádom.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin