Estée Lauder

Ár:   9700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rakkoktel, Módosítva: 2019. június 28.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

• csökkenti a bőrhibákat
  • egyesíti az arcbőr árnyalatát
  • könnyen alkalmazható
  • hosszan tartó hatás

Estée Lauder Double Wear Stay in Place Korrektor 1N
Ár: 8000 Ft , Eladó: duchess_g
Állapot: 1x próbált szem alatt, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyes átvétel
Ár: 2000 Ft , Eladó: Adrienna
Állapot: kipróbált, Helyszín: --, fizetés: Jelenleg postán maradó ajánlott levélként tudom küldeni.

claudia.nyilas

2017. július 2.

10 ezer ft. a Douglas-ban, szóval az itt feltüntetett ár már régi lehet. A sok jó vélemény miatt döntöttem mellette és külföldön is dicsérik. Tényleg jó termék, egész nap tart. Csak a mostani nyári színemhez a "light" szín most nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 2.

Olivia86

2017. május 12.

Nagyon-nagyon jó korrektor, nem szárít, nem ül bele a ráncokba. Vannak napjaim, amikor imádom, és tökéletes korrektornak tartom, és van, amikor inkább Max factor után nyúlok, mert nem tudom használni egyszerűen. Bár, szerintem ez fényviszony-függő. Én csak szem alá használom. Ezért adok 4 csillagot, de hangsúlyozom, szuper termék :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 12.

creammaniac

2017. május 9.

Először 1,9 ml-es kiszerelésben jutottam hozzá egy EL csomag révén, még mindig van belőle, de azóta megvettem teljes méretben is. Szuper jó korrektor, nekem a Light to medium árnyalatban van meg, szem alatti karikákra tökéletes! Szépen fed, nem ül bele a ráncokba, legalábbis kevésbé, mint más korrektoraim, krémes, jól eldolgozható az állaga, tartós. Az applikátorral szoktam felvinni, majd ujjal eldolgozni, nekem ez bevált. Bőrhibákra is szoktam pöttyinteni, ott is szuper, nem komedogén. Kevés kell belőle, az árát talán valamelyest ez ellensúlyozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

lucacica

2017. április 24.

Karikás szemeim alá már rengeteg mindent kipróbáltam, de semmi nem segített. Clinique áll about krémmel aládolgozva egész jól elfedi a karikákat. Nem ül a ráncokba, nem szárìt. Szerintem újraveszem, sokszor van 20% akcio rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

zseni

2017. március 21.

nagyon jo fedesü es tartos korrektor. a szem alatti karikakat es a börihibakat is elfedi, nem szarit es nem ül bele a szem alatti rancokba. nagyon szeretem es biztos ujra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Hanna83

2017. február 19.

Nagyon jó korrektor, tartósan és erősen fed, én főleg a szemem alá használom, sokáig elég. A light verzió van meg, ami különösen tetszik benne, hogy van egyfajta selymes, szatén fénye, ami nagyon szép színt eredményez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 19.

backtoblack

2016. november 30.

Mar a 3-4-ik alkalommal veszem ujra, en ebben megtalaltam a tökeletes korrektort. Erösen es tartosan fed, de nem ül meg a rancokban es nem szaritja a börömet. Rendkivül kiados, pedig minden nap hasznalom szinte, megis evente 1-2x veszem. Nem a legolcsobb, de szerintem mindenkepp megeri! Tipp: ne csak az applikatorral kenjetek fel, hanem jo minösegü szivaccsal ütögessetek a börbe, ugy meg tökeletesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 30.

Hamarv

2016. november 30.

Évek óta absolute favorit!!! Könnyű vele bánni, szemem alá és az orrom tövébe használom, isteni az eredmény, mintha egyenletes arcbőrrel születtem volna. Nem kell belőle túl sok így elég sokáig elég, megéri beruházni rá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

wdorika

2016. november 28.

Természetesen lehet sminkelni enélkül a korrektor nélkül is, de nem nagyon érdemes. Nagy tanakodás után beruháztam rá, és már tudom, hogy a nyári színemhez valót is meg fogom venni, mert ez egy csoda. Mindig hidratált bőrre kenem, könnyen lehet vele dolgozni, szépen fed. A legvilágosabb elfedi a szemem alatti karikákat, az egyenetlenségeket. Ha az alapozót egészítem ki vele olyan az arcom, mintha hibátlan lenne. Végérvényesen nála maradok, pedig jó pár korrektorom volt már. Nem olcsó, ez igaz, de kipróbáltam már sok márka korrektorát, és azokkal szemben ez tényleg tartós, jól fed, gyönyörű a színe, nem ül bele a ráncokba, nincs vele bosszankodás, az aplikátora jól használható, egyszóval megéri az árát, mert tényleg csodálatos ez a kis kencefice.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 28.

-Agi-

2016. augusztus 26.

A szemem alatti 'sötétségre' próbáltam. Tartós, nem szárít annyira, mint pl. a MAC Pro Longwear korrektor, de a fedése lehetne erősebb. Maybelline Fit Me korrektorát használom napi szinten, ami nem olyan tartós, viszont a fedése jobb, és ha összehasonlítom a kettő árát, inkább használom a Fit Me-t napi kétszer, minden szempontból jobban járok. Ahhoz, hogy ennyiért vegyek korrektor, 'el szeretnék ájulni tőle', ez a hatás pedig elmaradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin