Estée Lauder

Ár:   9700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rakkoktel, Módosítva: 2019. június 28.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

• csökkenti a bőrhibákat
  • egyesíti az arcbőr árnyalatát
  • könnyen alkalmazható
  • hosszan tartó hatás

Estée Lauder Double Wear Stay in Place Korrektor 1N
Ár: 8000 Ft , Eladó: duchess_g
Állapot: 1x próbált szem alatt, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyes átvétel
Ár: 2000 Ft , Eladó: Adrienna
Állapot: kipróbált, Helyszín: --, fizetés: Jelenleg postán maradó ajánlott levélként tudom küldeni.

dobolank

Korcsoport: >54
2016. június 22.

Update
annyit még róla, hogy ha megfelelő ecsettel használjuk, ami nem a sajátja, azzal csak fel lehet vinni, akkor bizony jó ő szem alá is, megfelelő hidratálás mellett. Mára számomra a legjobb/leginkább folyamatosan használt EL termékké nőtte ki magát, a spirálok mellett.

Kis kiszerelésben vettem meg a ANR-szérummal egybecsomagolva 3200-ért, a szérum miatt, úgyhogy ez a termék csak bónusz volt. Nem tudtam róla semmit, és a kiszerelése miatt megpróbáltam szem alá használni, de arra nem alkalmas, mint többen is írták, kiemeli a ráncokat. Már az Artdeco hasonló tolla is fényévekkel jobb erre, ha meg valaki annyit szán rá, amennyibe teljes kiszerelés kerülhet, biztos van jobb választás. Viszont én is kipróbáltam bőrhibákra, és arra tökéletes, mivel kettő van belőle, ez a gondom sokáig meg van oldva. Különösen örülök neki, hogy a színe épp passzol is, úgyhogy semmit nem kell vele ügyeskedni, csak pöttyintek, paskolok, ő meg fed.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. június 22.

Update

erika81

2016. május 15.

Először mintát próbáltam a Light árnyalatból, amit meg is vettem normál kiszerelésben. Nem olcsó mulatság, de kevés kell belőle és nagyon jól fed. A Shiseido korrektoromat váltottam le erre. Azt nem kellett olyan gyorsan eldolgozni, mint ezt a korrektort, de nem is fedett ilyen jól.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 15.

Juuice

2016. május 14.

Csodálatos korrektor! Tényleg!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 14.

Csodálatos korrektor! Tényleg!!

gabbica

2016. március 23.

Nem olyan könnyű vele dolgozni, de ha kitapasztalja az ember, tökéletes tud lenni! Először is rendesen alá kell hidratálni, mert egyébként beleül a ráncokba. Óvatosan kell a mennyiséggel bánni, nagyon kevés elég belőle és gyorsan kell vele dolgozni, mert ha megszárad akkor le sem lehet robbantani...Az állaga nehézkes kicsit valóban, ez sem könnyíti meg a használatot...Én egy pici pöttyöt szoktam a szemem alá az ujjbegyemmel beütögetni és utána még blenderrel kicsit megdolgozom, igy maxitermészetes az eredmény és meg sem moccan estig.
A douglasban az eladó beszélt rá, én a bevált clinique all about eyest akartam csak újravenni, hát nem bántam meg, nagyon jó korrektor, abszolút elégedett vagyok, szerintem jó sokáig elég is lesz a mennyiség, 5csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 23.

Pöti

2016. március 13.

Elég bitang karikákkal vagyok megáldva, így nálam a korrektor központi kérdés. Vannak drága termékeim (Touche Eclat, NARS, Clinique) és olcsóbb, de jó korrektorom (NYX), de mindig keresem a még jobbat. Már egy ideje ácsingózok a Bobbi ecsetesére, illetve ez is piszkálta már a fantáziámat. Aztán végül ez győzött (mondjuk nem volt igazi verseny, mert a másiknak a közelébe se tudtam még kerülni). Az 1-es árnyalatot vettem és kicsit féltem tőle, hogy túl sűrű és nehéz lesz. Bőrhibáim, amiket korrektorral kéne fednem, tehát akné, stb.. nincsenek, így nekem csak a szemem alá kell. Picit felkentem belőle, nagyon szépen fed és ami igazán meglepő volt, megszáradt. Eddig ezt egyetlen korrektornál se tapasztaltam, mindre kellett púdert tennem, hogy ne mászkáljon el. Erre viszont nem kell. Nem ült bele a ráncaimba, nem szárította szét a bőrömet. Eddig felemásak a DW termékekkel a tapasztalataim és az érzéseim. A Light alapozó rajtam vállalhatatlan, a púderalapozójukért se vagyok teljes mértékig oda, de a sima DW alapozó és ez a korrektor nagyon meggyőző számomra. Természetesen 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 13.

Pötyi

2016. február 21.

Nevéhez híven elég komoly fedése van, de számomra túl nehéz az állaga. Csak a szemem alá kell korrektor, de oda ezt oda soknak találom, illetve megül a rándokban. A Clarins illetve a Chanel korrektorok szerintem sokkal jobbak (Chanel talán megközelíti fedésben is, de sokkal könnyedebb textúrája van).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 21.

kisnyuszi83

2016. február 21.

Nagyon jó korrektor, a MAC mellett a kedvencem. Most fogyott el, újra fogom venni az biztos. Szuper fedése van, elég egy pici pötty a kívánt helyre, picit el kell dolgozni, és várni egy keveset, amíg úgymond "megszárad". Aztán jöhet a folyéko9ny alapozó, és a bőrhibáknak nyoma sem lesz. Egyetlen hátránya az ára. Hiába, minőségi termék, de akkor is. Na jó, 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 21.

ansu

2016. január 16.

Rohanós reggeleken is könnyű használni, ezért szeretem. Csakis aláhidratált bőrön érdemes használni, különben egyenetlen lesz az összhatás. Szem alatti karikák fedésére használom, beleütögetve a bőrbe. Szépen beolvad, a fedése nem túl erős, de szerintem éppen ezért lesz természetes a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

beauty7

2015. december 7.

Nagyon jó kis korrektor! Eddig csak olcsóbbakat használtam, de mindegyikkel volt valami baj- színe nem passzolt vagy állaga, fedése, túl természetellenes volt stb... De ez tökéletesnek tűnik! Remekül elfed minden bőrhibát, sima, hibátlan kinézetű bőrt varázsol :) Nem kell belőle sok, lehet rétegezni a természetesség elvesztése nélkül. Szem alá is kiváló, csak arra figyelni kell, hogy oda kevés kell, mert ha túl sokat rakok akkor beleül kicsit a ráncokba. A marionnaudban ajánlották mert kifejezetten erős fedésű korrektort kerestem. Rögtön ezt mutatták, színt is segítettek kiválasztani. Az ára húzós, de ha tovább bírja 1-2 hónapnál maradok nála, mert ez egy kis csoda!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 7.

Dori77

2015. november 29.

Legjobb korrektor! Próbálkoztam a MAC korrektorával is, de nyomába se ér! Tökéletesen eltűnteti a karikákat, nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin