Estée Lauder

Ár:   9700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rakkoktel, Módosítva: 2019. június 28.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

• csökkenti a bőrhibákat
  • egyesíti az arcbőr árnyalatát
  • könnyen alkalmazható
  • hosszan tartó hatás

Estée Lauder Double Wear Stay in Place Korrektor 1N
Ár: 8000 Ft , Eladó: duchess_g
Állapot: 1x próbált szem alatt, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyes átvétel
Ár: 2000 Ft , Eladó: Adrienna
Állapot: kipróbált, Helyszín: --, fizetés: Jelenleg postán maradó ajánlott levélként tudom küldeni.

Percoon

2015. november 17.

Eddigi kedvenc korrektorom, már éppen fogyóban van, biztos újra fogom venni. Szem alatti karikákra nekem tökéletes, szépen fed, nem ül meg a ráncokban és egész nap tart, maszkos hatás nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 17.

katasapkin

2015. november 12.

Rengeteg korrektort próbáltam már ki az olcsótól a nagyon drágáig, de ez egy csoda! Nem ül bele a ráncokba, nagyon szépen fed és mégis könnyűnek érzem a bőrömön. Könnyű eldolgozni(én a szivacsos megoldásra esküszöm) és rendkívűl tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 12.

melindaH

2015. október 14.

A szem alatti sötét karikáimat nem fedi tökéletesen, de sokat javít rajta.Tényleg nagyon tartós és nem ül bele az apró ráncokba. Kevés is elég belőle és az állaga miatt szépen el lehet dolgozni. Az árától kicsit padlót fogtam, de muszáj volt vmi csodaszernek kikiáltott dolgot kipróbálni a fekete karikáimra.Összességében elégedett vagok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 14.

ZaFi

2015. szeptember 14.

Szem alatti karikákra használom, alapozó alá. Nem ül bele a ráncokba, tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

emcuscicus666

2015. szeptember 8.

En szem alatti karikakra hasznalom, es tokeletesen mukodik. Eltunteti a legsotetebb foltokat is, ude tekintetet varazsol, es megbizhato tarsam a nap folyaman. Bobbi puderrel jo baratok, fixalas utan lerobbanthatatlan. Nem gyulik ossze a kisebb rancokban, Anyukam tapasztalta, nalam meg nincs ilyen problema. Neki is az egyik kedvence, miutan megtalaltunk a megfelelo arnyalatot a borehez. Imadjuk. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

rea3

2015. július 12.

Csak azért vettem meg, mert DW alapozót használok és nem tudok tőle jobbat, ezért azt gondoltam, hogy a korrektora is hasonló kaliber lehet. Sajnos tévedtem. Nem azt mondom hogy rossz, de a Catrice camouflage-a jobban fed és tartósabb, ja meg olcsóbb is. Viszont mivel abból nincs a nyári bőrszínemhez megfelelő árnyalat, ezért esett a DW korrektorra a választásom. Kizárólag bőrhibára használom (szerencsére riktán van rá szükségem) és vártam a márkától megszokott csodát, de nem kaptam meg, csak a színe (medium) vált be úgy igazán. Természetesen elhasználom, mert tényleg nem rossz, viszont soha többé nem venném újra, túl nagy volt az elvárásom vele kapcsolatban, lehet hogy ez a bajom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 12.

vfejes

2015. február 12.

Bőrhibákra 5 csillag, szem alá meg szerintem egyáltalán nem való. Igaz, nincs sok gondom a bőrömmel, de hébe-hóba egy-két pattanás előfordul hormonális alapon, vagy ételallergia miatt. Kedvenc, újravettem, mert sajnos a nyáron eltűnt a munkahelyemen... :-(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 12.

rekag

2015. január 3.

Nagyon jól fedő korrektor, szem alá tökéletes lenne, ha nem szárítaná ki a bőröm és emiatt iszonyúan kiemeli a ráncaimat. Most úgy döntöttem elteszem nyárra és kipróbálom a melegben, addig 4 csillag...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 3.

N0emi

2015. január 1.

Bőrhibákra és szem alá használom. Nagyon jó a fedése, bár tényleg szárít egy kicsit, de magasan a legjobb korrektor, amit valaha használtam. Sajnos az ára nem a legkedvezőbb, viszont baromi sokáig elég, én már 1 éve használom majdnem minden nap és még mindig van benne, úgyhogy szerintem megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

Veronikakrisztina

2015. január 1.

Vegyesek az érzéseim ezzel a korrektorral kapcsolatban.Télen a száraz bőrömre nem tudom használni. Az összes nem létező ráncomat kiemeli, ha van karika a szemem alatt felnagyítja. Viszont nyáron teljesen jó volt. Apróbb bőrhibákra és fáradtság jeleinek eltüntetésére is használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin