Estée Lauder

Ár:   9700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rakkoktel, Módosítva: 2019. június 28.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

• csökkenti a bőrhibákat
  • egyesíti az arcbőr árnyalatát
  • könnyen alkalmazható
  • hosszan tartó hatás

Estée Lauder Double Wear Stay in Place Korrektor 1N
Ár: 8000 Ft , Eladó: duchess_g
Állapot: 1x próbált szem alatt, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyes átvétel
Ár: 2000 Ft , Eladó: Adrienna
Állapot: kipróbált, Helyszín: --, fizetés: Jelenleg postán maradó ajánlott levélként tudom küldeni.

marek.adrienn

2014. március 26.

A legvilágosabb árnyalat van meg és a szem alatti karikákra használom, meg az államon levő egy pigmentfoltra :D Pigmentfoltra és pattanásra nem rossz, de a karikákat nem fedi el. Szerintem túl sűrű és felnagyítja a ráncokat. Akármilyen keveset is teszek belőle beleül a ráncokba. Most érek az első tubus aljára aljára, de még van egy. Azt hiszem többször nem veszem meg. Amúgy sminkes tanácsára vettem. Nekem más az elképzelésem egy jó korrektorról.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 26.

sky

2014. január 29.

Szeretem ezt a korrektort, szépen fed, nem ül bele a ráncokba, a színei is nagyon adaptívak a bőrhöz. Egyetlen problémám vele, hogy szárazabb, pikkelyes bőrömet tovább szárítja, így csak akkor tudom használni, ha előtte teljes peeling-et végzek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 29.

andrea.horvath79

2014. január 18.

Életem egyik legnagyobb sminkbűne ez a korrektor. Azért választottam, mert sok termékmintát adtak hozzá, de bárcsak ne tettem volna, mert Lauderben mostanában csak csalódok.
Aki eddig esetleg nem tudná, sminkben 90% csak Bobbit használok, a mérce tehát magasra van téve.
Szóval ilyen katasztrófális korrektorral csak a gyereksmink márkák ( Essence...) rendelkeznek. A legvilágosabbat vettem meg, ami felkenve sárgás. Nagyon sűrű, ragacsos állagú, akármilyen keveset is viszek fel a szemem alá, az is sok és feltűnő. Az eddig nagyítóval keresett ráncaimat most már nagyító nélkül is látom, hála ennek a csodás terméknek :D
Most hosszú időre elbúcsúzom Laudertől, és alig várom , hogy a postás hétfőn hozza az imádott Bobbi Brown Tinted Eye Brighteneremet, amithez esküszöm, míg gyártják hű maradok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 18.

grund

2014. január 2.

Amennyire utáltam a double wear alapozót, ez legalább annyira tetszik. Jól fed, tartós, és észrevehetetlen. Baleset után kerestem korrektort egy nagyobb sebhelyre, és remekül bevált, sőt szem alá, és szemhéjra is. Olyan kevés kell belőle, hogy szerintem évekig elég lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 2.

biki-ni

2013. augusztus 29.

Nagyon jó. Én a világos korrektoromat szoktam vele lazítani. Szépen fed, nem lesz foltos, szem alá még nem próbáltam, de sebhelyek-patikra kiváló :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

szambi

2013. augusztus 24.

Bőrhibákra, szem alá használom és kiváló. Egyáltalán nem ül meg az apró ráncokban több rétegben sem. Nap végén is úgy néz ki, ahogy reggel felraktam.
Nagyon jól építhető, bár az igaz, hogy ekkor már nappali fényben természetellenesen fest, de szerintem ez teljesen normális. Minden hasonló termékre igaz, hogyha rétegezzük, akkor látszani fog, hogy ott van. Viszont ezt legalább lehet variálni. Estére erősebb sminkhez, akár fotózáshoz is ideális.
Szemhéjalapnak is használható. Nem sokkal rosszabb mint más szemhéjalapozó amit próbáltam, de 6 óra után ezen is gyűrődik a festék. Mondjuk nekem nagyon zsíros a szemhéjam, ez meg nem is kifejezetten erre készült, szóval mint korrektor, úgy kifogástalan termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

eyeye

2013. július 15.

A szem alatti bőr alá használom valamint a szemhéjpúder alá bázisként. Egy lakodalmat simán kibírt, minden a helyén maradt. Kevés kell belőle. Tőlem megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 15.

jibjab

2013. március 20.

Mintában kaptam és nagyon tartós volt, de kicsit szárított a szemem alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 20.

Mintában kaptam és nagyon tartós volt, de kicsit szárított a szemem alatt.

sweeteszter

2013. január 12.

Legjobb korrektor a világon. Nagyon elégedett vagyok vele. Szépen fed és tartós is. Elég régóta használom, de csak pozitív dolgokat tudok róla mondani. Igaz nem olcsó, de megéri az árát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 12.

knifeofdreams

2012. október 14.

Tényleg hosszan tart, nem gyűrődik be a nap végére a ráncocskákba, ha megszáradt, a helyén is marad. Azért kap tőlem csak 4 csillagot, mert szerintem nem túl jól építhető. A kevés alvás utáni sötét karikákhoz rétegezni kellene, de úgy már nekem természetellenes a hatása. A nem olyan durva sötét karikákkal viszont szépen elbánik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin