Estée Lauder

Ár:   9700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rakkoktel, Módosítva: 2019. június 28.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

• csökkenti a bőrhibákat
  • egyesíti az arcbőr árnyalatát
  • könnyen alkalmazható
  • hosszan tartó hatás

Estée Lauder Double Wear Stay in Place Korrektor 1N
Ár: 8000 Ft , Eladó: duchess_g
Állapot: 1x próbált szem alatt, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyes átvétel
Ár: 2000 Ft , Eladó: Adrienna
Állapot: kipróbált, Helyszín: --, fizetés: Jelenleg postán maradó ajánlott levélként tudom küldeni.

Réti_D_smink

2012. szeptember 22.

Nagyon jó termék, szépen fed és csak nagyon minimálisan ül bele a ráncokba, de ez kis helyreütögetéssel gyorsan kezelhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 22.

Angi

2012. május 7.

Elsőre utáltam, mert beleült az apró szarkalábakba, aztán rájöttem hogy csak nagyon minimális mennyiséget kell használni belőle, és akkor szépen, egyenletesen fed és nem ül bele a pici ráncocskákba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 7.

Mici

2012. május 1.

imádom!! minden reggel használom a szemem környékére,a mimikai ráncaim is haéványabbak és teljesen jól érzem magam tőle.A fényvédő faktor nagy plusz pont,kényelmes felkenni a kis ecsettel.nekem csak egy kis kiszerelés van,de tuti beszerzek majd egy újat,ha ez elfogy.Szeretem mert nem csúszik el,nem marad csíkos estére sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 1.

radioaktiva

2011. november 4.

Tulajdonképpen nincs vele semmi gond, de ennyi pénzért valahogy többet várna az ember. Amit ez nyújt, azt több olcsóbb márka is tudja. Ami mellette szól az az, hogy találtam nekem megfelelő színt, ill. sokáig kitart. Ami ellene szól az az ára, ill. nekem hamar lejött a kis szivacsa végéről.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 4.

lozmor

2011. augusztus 27.

Jól fedett meg minden, de valahogy nem voltam vele elégedett, pláne az ára miatt jobbra számítottam. A legvilágosabb árnyalat is eltért a bőrszínemtől, és sohase sikerült úgy eldolgozni, hogy ne lett volna feltűnő a vakolat (nem a szemkörnyékemre használtam, hanem akne utáni foltokra). Én már kezdek belenyugodni, hogy számomra nincs is megfelelő alapozó, vagy korrektor, csak a papírzacskó segíthet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 27.

rakkoktel

2010. szeptember 3.

Nekem bevált

Kb. 1 éve használom bőrhibákra, de főleg a szemem alatti sötét karikákra. Előtte Art Deco Camouflage-t használtam, de az nagyon kiszárította a bőrömet, beült kb. 1 óra alatt a ráncokba, viszont erősebben fedett. Az Estée Lauder szinte teljesen elfedi a karikákat, nem bántja a szememet, nem szárít, nem csomósodik össze, tényleg egész nap fent marad, és még az ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. szeptember 3.

Nekem bevált

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate