Estée Lauder

Ár:   13 700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: beuska89, Módosítva: 2020. január 22.

Ár:   13 700 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Hosszantartó alapozó, mely akár 15 órán át fennmarad.

22 árnyalatban kapható

KERESEM 1W0/1W1 Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: doriivargaa
Állapot: Új, használt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Foxpost/posta
Ár: 8500 Ft , Eladó: raczjulia
Állapot: 2x használt, Helyszín: Szeged, fizetés: --

szandra0125

2020. április 5.

Nagyon vágytam rá... megkaptam. Első kipróbálás után csak álltam a tükör előtt és néztem a bőröm, hogy ebben a termékben ugyan mit szeretnek ilyen sokan? Nincs problémás bőröm, de semmi extrát nem láttam a fedésébe...
A Váci utcán olyan sötét lyukban van a szaküzlet, hogy már-már nyomasztó, ráadásul a kézfejem színéhez választott az eladó hölgy árnyalatot, mondanom sem kell, nem sok köze van az arcbőrömhöz! Az elmúlt 2 évben kb 5x használtam, tegnap megérett a kidobásra. A legtöbb drogériás termék hozza ugyanezt a szintet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 5.

Sziporka88

2020. április 2.

A 2C2 árnyalatot használom. Szépen és egyenletesen fed. Nem kukacosodik. A hidratáló után viszem fel és egyáltalán nem szárít. Nagyon kevés mennyiség elegendő. Még egy adagolót szeretnék hozzá venni, mert az üvegből mindig félek, hogy nem vagyok elég ügyes és túl sok kifolyik. Ecsettel dolgozom el. Szépen megáll rajta a pirosító.
Update: Megvettem hozzá a pumpát és így már 5*. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 2.

Update: Megvettem hozzá a pumpát és így már 5*. :)

Rea96

2020. április 1.

A sok pozitív vélemény miatt belevágtam és vettem meg ezt az alapozót... Most már értem a sok dicséretet! Még egy alapozóm sem volt ennyire tartós mint ez és egyszerűen imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 1.

Dalma027

2020. március 24.

A fedésével elégedett voltam, a színével, dolgozhatósgával is, de alig pár óra alatt iszonyat fényes lett az arcom. Már nem használom. Nem is vásárolnám újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

Erikaaida

2020. március 19.

A legszuperebb alapozó, amit valaha használtam. Nagyon jól fed, valóban tartós, nem hagy nyomot, púder sem kell fölé, az arcom minimálisan fényesedik. Azt nem tudom meleg időben hogy fog viselkedni. Az árát maximálisan megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 19.

muszika

2020. március 17.

Hát, nem hiába hypeoljáj ezt az alapozót..Tényleg nagyon jó a fedése, és ha reggel 6-kor felkenem, este 8-kor úgyanúgy mosom le..Ez nekem a legfontosabb, jellemzően ennyire hosszú napjaim vannak, így ez szuper plusz pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 17.

apbernadett

2020. március 10.

A kedvenc alapozóm évek óta, sosem hagyott cserben! Ha azt akarom, hogy a napot átfényesedés nélkül bírja, akkor a T-zónában a NYX HD púderével szoktam fixálni. Egyáltalán nem irritálja az amúgy érzékeny bőrömet, kényelmes viselni, gyönyörű összképet ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 10.

Valentina90

2020. március 7.

Fantasztikusan jó termék! Vonakodva szántam rá ennyi pénzt,de mivel ódákat zengenek róla a youtube-erek gondoltam esélyt adok,bár a másik csúcs termékükkel,az Estee Lauder Advenced Night Repair-el befürödtem (hatása számomra a nullával egyenlő sajnos). Betartja amit ígér,az extra zsíros bőröm,most 9 óra viselés után is csak minimálisan zsírosodik át és hihetetlenül egységes a bőrképem. Pár kósza pattanást elfedte és még mindig nem kopott le a nap végére sem. A szem alatti kis szarkalábaimba nem ül bele a termék,sőt elfedi azokat. Abszolút csúcs kategória!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 7.

Jucccc

2020. március 7.

Mivel Estée Lauder termékről beszélünk, így nem kell sokáig ragozni a dolgot, ráadásul megtették már sokan előttem. Ez a termék maga AZ alapozó, egy csoda. Hihetetlen szép eredménnyel, kimagasló tartóssággal tudom jellemezni. Az eddigi legtermészetesebb hatású alapozóm. Nagyon szépen egységesíti a bőrképet, tökéletes alapot ad a további sminkeknek, ezen nem kenődik, maszatolódik, és nem halványul semmi, amit még fölé kenek. A fedése természetes, egyáltalán nem maszkos hatású, amit nagyon szeretek benne. Jól építhető, bár erősebb hibákra korrektort is teszek. Valóban bírja a 15 órát simán. Hétköznap és jeles eseményeken sem hagyott még cserben, és tudom, nem is fog. Ráadásul nem kell sokat használni belőle, sokáig elég. Nyilván szeretem akkor megvenni,amikor épp leárazzák, mert nem olcsó, de megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 7.

szabrinu

2020. március 7.

Évekig tartó keresés után megtaláltam a számomra legtökéletesebb alapozót. Több, mint 2 éve használom és azóta is töretlen a szerelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 7.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.