Estée Lauder

Ár:   13 200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: beuska89, Módosítva: 2017. december 8.

Ár:   13 200 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Hosszantartó alapozó, mely akár 15 órán át fennmarad.

22 árnyalatban kapható

Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Genever
Állapot: Új, bontatlan, esetleg néhányszor használt, Helyszín: --, fizetés: --
Soulwalker

2019. január 13.

Szamomra AZ ALAPOZO. Szepen fed, nagyon tartos es keves kell belole, egyertelmuen ujravevos:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

zsembesluca

2019. január 12.

imádomimádomimádom, de jó, hogy létezel!!! sose vonják ki!! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

imádomimádomimádom, de jó, hogy létezel!!! sose vonják ki!! :D

mattmania

2019. január 11.

Nem mondom hogy csodát tett de tényleg nagyon tartós jo a fedese jo az illata de hiába keveset rakok fel érzem magamon ami kicsit zavaró mert tényleg érzem hogy valami van az arcomon na mindegy azért jo kis termek

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 11.

peppi

2019. január 10.

jo fedes, szep termeszetes szinek, akar napi hasznalatra is. nem nehez alapozo, es sokaig kitart, keves is eleg belole.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Johanna989

2019. január 10.

Az egyik kedvencem. Szeretem próbálgatni a sminkeket, de ebből az alapozóból mindig van itthon. Könnyen eldolgozható, nagyon szuper a fedése. Délután is ugyanolyan az arcom mint reggel frissen smikelve. Nem okoz miteszereket és pattanasokat sem. Jól alá kell hidratálnom, mert elég matt a finishe, amit most annyira nem kedvelek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

saeszti

2019. január 10.

Nagyon jó, tartós nem kenődik el. Drága de kevés is elég belőle,mert erős fedésű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

Norc0502

2019. január 10.

Nagyon jó alapozó. Kb az egyetlen, ami minőségi, és az érzékeny bőrömet sem bántja: nem bírom a kémia fényvédőket, és manapság már a legtöbb alapozóban található fényvédő (ami az esetek legnagyobb részében kémiai) - viszont benne csak fizikai fényvédő van. Remélem ez sosem változik meg.
Írnék pár gondolatot a fedésről is, mivel tudom, hogy sokatoknak az a problémája vele, hogy maszkszerűen fed. Én a természetes (mintha nem is lenne rajtam) alapozás híve vagyok, és nem is használom az egész arcomra, csak az kipirosodó területekre - orca, áll, szemöldökök felett - és egy nagyon kicsit az orrom tövéhez, hogy finomítsa a pórusokat. Az orrom gerincére sosem teszek, hogy ezzel is elősegítsem a "nincs rajtam alapozó" kinézetet (thanks Violette_fr :)).
Szóval a technikám: mielőtt felteszem, engedek 2-3 csepp vizet a tenyerembe, összedörzsölöm hogy eloszlassam, majd öntök egy keveset rá az alapozóból. Ismét összedörzsölöm a tenyeremet, hogy eldolgozzam és felmelegítsem az alapozót hogy ezzel kicsit folyósabbá tegyem, - és ne legyen olyan drámai a végeredmény -, majd végighúzom a tenyerem a kritikus területen, kezdve ott, ahová a legtöbbet szeretném hogy jusson, majd a maradékot eloszlatom szintén ezzel a technikával, mintha csak egy színezett hidratálót használnék. Ha maradt egykét terület ahova még kell, akkor azt már az ujjaim segítségével beleütögetem a bőrömbe, vagy egyszerűen úgy hagyom, hiszen nálam fő a természetesség :)
Szóval szerintem a legerősebb fedésű alapozóból is lehet cc/bb krémet vagy enyhe fedésű alapozót csinálni, a lényeg hogy hogyan viszed fel. Aki eddig az erős fedés miatt tette félre, tegyen egy próbát ezzel a módszerrel.
Szárítani sajnos tényleg szárít, de pont emiatt annyira tartós (mivel megköt az arcodon), de megfelelő hidratálással és ha vékony rétegben viszed fel, akkor ez enyhíthető.
Ja és végre a bőrömhöz télen nyáron illő árnyalat is kapható itthon (2C1). Korábban még sajnos nem volt nekik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

moreliaviridis

2019. január 7.

A sok jó vélemény miatt vettem meg, de nem vagyok elragadtatva. Jól fed, de nekem nagyon hamar átfénylik, pedig nem extra zsíros a bőröm. Duty free-ben kicsit olcsóbban meg tudtam venni, mint Magyarországon, de szerintem még így sem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Barbaraa

2019. január 7.

A legjobb alapozó, amit valaha használtam! Egy csodaszer a zsíros bőrömre és hatalmas plusz hogy a tökéletes árnyalatot is sikerült megtalálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

anita.szaraz

2019. január 3.

Megvettem, mert nagyon sokan visongtak érte belföldön és külföldön egyaránt. Az egyik legvilágosabb színt vettem meg, a Douglas-ban az eladó nő kedvesen segített és állcsont környékén ki is próbáltuk a biztonság kedvéért. Mivel nekem vízhiányos bőröm van, ezért nagyon fontos aláhidratálni, illetve fontos, hogy a felvitel során igyekezni kell, mert hamar "megköt". Vettem hozzá a MAC-ban egy pumpás adagolót (kb. 1800 Ft), kicsit le kell a cső aljából vágni és tökéletes az üvegbe. Kellemes a bőröm tapintása felvitel során, szépen építhető az alapozó attól függően, hogy mennyi fedést akarok. Mivel tényleg jól fed, nagyon fontos a megfelelő szín megtalálása, erre nem szabad sajnálni az időt. Egyelőre 5 csillag, még gyűjtöm a tapasztalatokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!