Estée Lauder

Ár:   13 200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: beuska89, Módosítva: 2017. december 8.

Ár:   13 200 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Hosszantartó alapozó, mely akár 15 órán át fennmarad.

22 árnyalatban kapható

Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Genever
Állapot: Új, bontatlan, esetleg néhányszor használt, Helyszín: --, fizetés: --
zsucci93

2019. január 3.

Szeretem, de az én zsíros bőrömön egyedül a transzfer mentessége az, ami megfogott. Nem szabályozza annyira a zsírosságot, mint pl a revlon colorstay, szépen fed, szépen fennmarad, de hangsúlyozza a pórusokat, átfényesedik rajtam. Ennek ellenére szeretem, el fogom használni, de nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

ngsrr

2018. december 30.

Elkezdtem fejtegetni a tapasztalataimat, de a vélemény mező kiírta hogy túlléptem a megengedett karakterszámot, pedig kb a felénél tartottam. Összefoglalva: nem, nem, és nem. Ez egy borzasztó erős fedésű, tehát maszkos és mű hatású alapozó, gyűlölöm a mű hatású, tempera kinézetű alapozókat, és ez pont olyan, szárít is, a ráncokba is beleül, és nekem foltos is, pedig beautyblenderem van. Még a kis piheszőrökön is megül az orrcimpáimon, nem is tudtam hogy léteznek ezek a piheszőrök, eddig. A fedése klassz, ezért adok egy csillagot, viszont botrányosan maszkos. Az állaga ragacsos, sikít belőle a szilikon, olyan érzés felkenni mintha mézet próbálnék blenderrel nyomogatni. T-zoneban brutál zsíros vagyok, ott abszolút nem tartós, de legalább cserébe 3 óra múlva ronda is mert foltos. A bőröm szó szerint fullad alatta, a ráncaimba is borzasztóan beleül, komoylan, olyan ráncokba is beleült, amikről nem is tudtam hogy léteznek. Az arcom más részein egyébként tartós, de nem sokra megyek vele, ha olyan mint a tempera. Ja, és nem matt a finishe, púderrel fixálva foltokban kezd el lekopni (RCMA-t használtam), és még órákat sem kell várni hozzá, úgy repedezik le, mintha tempera száradna az arcra. 12.000 Ft, sokkal szebb finishű alapozóim is vannak negyed áron. De elhasználom, egy babnyi adag másfajta alapozómhoz szoktam 1-2 cseppet rakni belőle, ezáltal picit növelve a másik alapozó tartósságát. De amúgy megbántam. Jó alternatívának ajánanám helyette a wet'n'wild photofocusát, kb 2000 Ft. Ha nagyon ki akarjátok próbálni próbáljatok a Douglasben sample-t kérni, vagy menjetek be és kenjétek fel, merthogy lehet ilyet, és aztán menjetek vele az utcára, vagy vegyétek meg másodkézből olcsón a félig elhasznált tubust. De az hogy 12 ezret adjak érte megint, teljesen ki van zárva.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

bojti11

2018. december 28.

Nagyon szerettem volna szeretni.... Több mint fél éve próbálkozom vele, sajnos nekem ez az alapozó nem vált be! Hiába hidratálok jól alá, akkor is beleül a ráncokba, kiemeli őket, ezáltal kifejezetten öregít. Sajnos mindennapi használat mellett kiszárítja a bőrt. Azért két csillagot adok: egyet azért mert való igaz, vékony rétegben is tökéletesen fed. Még egy csillag jár mert tartós, egy egész napot kibír, nem jön le még orrfújásnál sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 28.

Andzsella

2018. december 25.

Több árnyalatot kellett tovább adnom - túl világosakat választottam és egészségügyi problémák miatt többek közt kisápadtam magamhoz képest :/ :D
A jó téli árnyalatom a 5W1 a Bronze.
Nagyon jó fedése van nem olyan kényelmetlen, de full coverage én pedig valahogy kicsit megutáltam folyton erős fedésű alapozókat viselni valószínű a tél miatt ilyenkor szeretek inkább hidratáló, könnyed dolgokat magamra kenni. Munkába és egyéb helyekre is inkább a Lush alapozóját használom.
De azért egy nagyon jó szuper alapozó. Egy jó, minőségi sminkhez igazán illik :) vagy ha az embernek kicsit "retkesebb" az arca - bár oda bőrápolási rutin is kell :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 25.

A jó téli árnyalatom a 5W1 a Bronze.

Bettiky

2018. december 21.

Megéri az árát, nem hagyok foltot sehol, hozzá érhetek az arcomhoz, tartós, és tökéletesen passzol a bőrszínemhez.
Örülök hogy lehet pumpát kérni hozzá, így jóval egyszerűbb a használata :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

Örülök hogy lehet pumpát kérni hozzá, így jóval egyszerűbb a használata :)

vasariandi

2018. december 18.

Rengeteget hallottam az alapozóról, így bátorkodtam én is beszerezni. Nagyon szép a fedése, eltűntetni a bőrhibákat, természetes fényt ad az arcbőrnek.
Ami nem tetszik benne, hogy nem pumpás kiszerelésben kapható, emiatt kicsit nehezebb a használata.
Ettől a terméktől én egy picit többet vártam, viszont így is megérte az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 18.

Ettől a terméktől én egy picit többet vártam, viszont így is megérte az árát!

lizavetta

2018. december 5.

Se veled, se nélküled a viszonyunk. Nekem nem tetszik a finise és a maszkos fedése, viszont az olajos, problémás bőrömre ennél még nem találtam jobbat, pedig számtalan alternatívát kipróbáltam már. Ha valakinek van ötlete, mi veheti fel vele tartósságban a harcot, ami kicsit természetesebb fedést biztosít, ugyanakkor garantálja, hogy ne úgy nézzek ki 6-7 óra után, mint egy diszkógömb, akkor ne legyen rest velem megosztani:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 5.

nanne

2018. december 4.

Egy ideje csak ezt használom alkalmakra, mert szépen mutat a normál bőrömön és tutira tartós. Én nem vettem hozzá pumpát, nem tudom más írta-e már, de szerintem szebb az arany kupakkal, és mivel nem napi szintű használatban van, így nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

ziina

2018. december 3.

Annyira jókat hallottam róla, hogy hosszas gondolkodás nélkül végül beruháztam egyre. Az eladólány is a lelkemre kötötte, hogy jól hidratáljak alá, a primer nem elég. Valóban, a felvitel előtt 10-15 perccel hidratálni kell, hogy a matt finish miatt ne üljön bele csúnyán a szárazabb részekbe. Kézzel szoktam felvinni, és egyszerűen tényleg olyan mintha egy második bőrréteg lenne. Nem húzza a bőröm, nem maszkos és egész nap tart.
Ezeket összesítve úgy gondolom megéri az árát, biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 3.

Ezeket összesítve úgy gondolom megéri az árát, biztosan újra veszem.

Lussi

2018. december 2.

Más high end alapozót nem próbáltam, de nem is akarok. Már többször újra vettem, a kombinált bőrömet remekül kordában tartja a púderével együtt és nyáron sem folyik le az arcomról. Télen ugyan egy picit szárít, de ezt megoldom egy táplálóbb arckrémmel. A primert sem igényli, nem ül bele sem a pórusaimba, sem a ráncaimba. Néha megfordul a fejemben, hogy más alapozót is ki kellene próbálnom, de annyira bevált, hogy nincs nagy kedvem kísérletezgetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!